Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 cze 2007, 13:33

ja kładłam bardzo często małego na brzuchu, bo tak lubil a poza tym nie cierpial na kolki dzięki temu, do spania jednak bałabym się tak położyć dziecko, poduszki nie używałam zadnej i teraz też nie będę ani w łóżeczku ani w wózeczku, chociaż takiej cieńkiej poduszki- z kompletu używałam do karmienia- kladłam na niej dziecko i łatwiej mi się go trzymało i nie pocił się ode mnie

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 13:45

Witajcie dziewczyny !!! ja dzis mam zamiar zaczać :ico_duzepranko: :ico_pranko: bo mam sporo ciuszkow , pieluch i posciele wiec dzis wszystkiego nie wypiore a w piatek moja ukochana siostra przyjdzie mi pomoc prasowac :-D bo ja tego zajecia nie znosze :ico_wstydzioch:
martuunia1, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i szybko wrocicie do nas jeszcze w :ico_ciezarowka: trzymam za was kciuki
Aga78, dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo i twoj synek jest caly izdrowy a co do bab to gdy ide po miescie to wlasnie stare baby wkurzaja mnie najbardziej patrza na mnie tak perfidnie jakbym im kogos zabila ( na moj brzunio) :ico_zly: az mam ochote powiedziec im pare slow ale zawsze sie jakos opanowuje one nie patrza normalnie tylko az im galy wychodza i sie ogladaja za mna :ico_zly: strasznie mnie to denerwuje napewno zazdroszcza bo sa stare i brzydkie i nie moga miec juz dzieci ...
ja jak bylam na wakacjach na teneryfie 2 miesiace temu to tez wzyscy patrzyli na mnie jakby mnie chcieli zlinczowac dodam ze wtedy mialam dosc duzy brzych i stroj 2czesciowy no i kompalam sie w mozu codziennie i w basenie i nieobchodzilo mnie to ze sie patrza poprostu bawilam sie bardzo dobrze
dodaje pare fotek z moich wakacjii
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 cze 2007, 13:51

swbasia ślicznie wyglądasz- ja to jakaś taka baaardzo gruba jestem :ico_olaboga: - i miałaś cudowne wakacje zapewne, ja też nie przejmowałam się gadaniem i tak wypinałam sobie brzuszek ile mi się podobało ale w sumie to bardzo dziwne, że to kobiety tak reagują- przecież same to przechodziły.... w sumie to może zazdrość, że teraz inne czasy, bo one chodziły w wielkich płachtach i do tego musiały się chować :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 14:13

Aga78, napewno zardrosc :-D juz tak slicznie nie wygladam bo sporo przytylam ale dzieki ze te slowa
jak tylko badziesz miala spowrotem aparet wklejej swoje fotki czekamy zniecierpiliwoscia!!!! :-) kurde mialam prac a tu taka pogoda sie zrobila okropna ze chyba zrezygnuje dzis z tego bo mi nie wyschna a w domu to tak szybko nie wyschna i przesiakna zapachami objadku wiec musze to pranko odlozyc na jutro jak tak dalej pojdzie u nas z ta pogoda to nie zdaze z wszystkim do porodu :ico_olaboga:
piszcie wiecej sierpnioweczki i wklejajcie zdjecia zebysmy sie nawzajem widzialy ....

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 cze 2007, 14:35

swabsia śliczne fotki :ico_brawa_01:
ja juz dzis skończylam prasowanie ciuszkow zrobilam porządek i pochowalam część tych największych na pawlacz zostało mi jeszcze pranie pościeli rozka i pieluch ale to w przyszlym tygodniu bo teraz brzydka pogoda i nie chce schnąć

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 cze 2007, 14:44

czesc dziewuszki

wiecie co tak sobie pomyslalam ze moze skoro mialam okazje napisac w tym temacie pierwszy post , moglabym go zupelnie odmienic :ico_haha_02:
Mimo tego ze kazda z nas ma w swoim podpisie suwaczek
moze zrobimy sobie wsoplna liste sierpniowek, skoro lipcowki sie juz tak szybko rozsypuja , to i na nas przyjdzie zaraz czas.
Mam nadzieje ze bedzoie sie wam podobal pomysl i napiszecie kiedy dokladnie wypada wasz termin i jak wiecie to czy czekacie na dziewczynke czy chlopaka + ewentualnie imie jak juz jest ustalone :ico_buziaczki_big:
post bedzie umieszczony jako pierwszy w tym temacie
:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 cze 2007, 14:44

swbasia fajowe zdjęcia :-D
Ja się zmobilizowałam i poszłam do sklepu, ale się zmachałam, jednak łażenie z siatami bez samochodu strasznie jest wykańczające :064:
Moja pościel sobie schnie dzielnie na korytarzu, wieczorkiem zabiore się za prasowanko :ico_prasowanko: , a ciuszków nadal prac nie moge bo nie mam ich gdzie schowac, wciąż wyczekuje na komode :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 cze 2007, 14:57

Hej Dziewczynki!!!

Aga, dobrze, że Małemu nic się nie stało, a te babska to normalnie... :ico_zly: Ale fajowo, że wakacje Wam się udały. Czekamy tylko na foteczki!!!

Kasia, to obrona Ci juz niedugo wypada. Jogobella tez bronia sie z brzuszkiem, to z tego co pamietam potraktowali ją bardzo łagodnie i szybko wypuscili, bo sie wierciła na krzesełku. :ico_haha_01:

Basia, fajowe foteczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja uprałam troche ciuszków, ale nie wszystko jeszcze poprasowałam, więc z druga czescia pranka na razie sie wstrzymuje. Ale jakos nie za bardzo mi sie usmiecha stanie nad zelazkiem w takie upały...

Marta27, pomysł fajny, więc: 9.08 czekamy na Kacperka :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 15:02

Marta27, moim zdanie to super pomysl no to ja pisze swoj termin 23 sierpien i czekamy na synka Kubusia
Pruedence, mnie tez dobijaja zakupy na piechote wlasnie mi przypomnialas ze musze isc a tak mi sie nie chce :ico_olaboga: :ico_placzek: mowilam mojemu chlopakowi zeby prawko robil to mu sie niechcialo dopiero co dostal to prowizoryczne a mowilam mu o tym juz na poczatku ciazy gdyby sie spieszyl juz by mial prawko zrobione odkad jestem w ciazy jestem taka leniwa ze az mi wstyd ale tak ciezko mi sie podniesc z fotela :ico_wstydzioch: no i nogi mnie bola bo spuchniete caly czas :ico_placzek: a wy jak sie czyjecie ??? bo ja jak slon :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 cze 2007, 16:27

Ja sie czuje fatalnie :ico_olaboga: Nogi spuchniete, wiec ledwo chodze. A jak juz chodze to kołysze sie jak kaczuszka. Poza tym brzuch juz ciężki więc jakas taka nieruchliwa się zrobiłam... Ale co tam, niewiele juz zostało do końca i mam nadzieje, że dam rade. :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość