Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 14:19

witajcie gdy tak patrze na wasze dzieciaczki i czytam o ich poczynaniach to chcialabym juz do szpitala jechac i rodzic ale wiem ze niewolno mi jeszcze :ico_nienie: :-) takie macie sliczne te dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mamusiek za wydanie na swiat takich slodkich brzdącow!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 14:21

Fela masz racje kochana, nie bedziemy miały czasu na jedzenie :ico_szoking:
Ilonka dziekuje za banana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
włąsnie byłąm w sklepie i nie wiedziałam ze to taka sztuka pod koniec ciąży biegac po zakupy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a jutro do polożnej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 14:21

Fela masz racje kochana, nie bedziemy miały czasu na jedzenie :ico_szoking:
Ilonka dziekuje za banana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
włąsnie byłąm w sklepie i nie wiedziałam ze to taka sztuka pod koniec ciąży biegac po zakupy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a jutro do polożnej :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 cze 2007, 14:24

Ilonuś, nareszcie dotarłaś na TT :ico_brawa_01: fotki super! a ja sie napaliłam włąsnie na kolczyki u Lenki, bo Vinee ślicznie tak ślicznie wygląda. pogadam z kubą i może skoczymy do kosmetyczki, tylko boje sie, ze sobie będzie przy tych uszach grzebać i je pourywa :ico_oczko: a co do opony, to nadal jestem w klubie, a na weselu rzeczywiscie wyglądałam jak laska-nebraska, ale to raczej zasługa majtek ściągających :-D
Beatka schudniesz na pewno, nie martw sie!
Jaśnie Pani ale słodziuchna jest Łucja :ico_brawa_01: a ty juz nie przesadzaj, na buźce ładnie wyglądasz to znaczy, ze kilogramy sie ciebie nie trzymają, jeszcze będziesz jak Pamela...biust juz jest :ico_oczko:
Fela z sikania nici, ale za to w poniedzialek dwa bobki wpadły do nocnika, nie podniecam sie tym za bardzo, bo pół rodziny stękało razem z lenką, więc chyba zrobiła, żebyśmy sie od niej odwalili :-D w dzień zawsze śpi, wstaje koło 9, a po 14 ją usypiam, zresztą sama włazi do łóżeczka jak jest zmęczona i marudna, za to ostatnio wieczorami nie chce spać, wczoraj zasnęła po 22, myślałam, ze sie wykończe :ico_zly:
Delfinko chyba nie doczytałaś....a moze nie chcesz zdradzić mi swojej tajemnicy :ico_oczko: jak robisz te loki: papiloty, wałki, czy jakis sprzęt? :ico_oczko:
Marta no to dobrze, ze masz juz przygotowane czym cie będą faszerowac podczas porodu :ico_oczko: oby jak najmniej bolało, bo troszke to musi :-D
Gosia super zdjęcia, ale ty juz masz duzego synka :ico_szoking: kiedy on tak urósł???? :ico_oczko:
Julie ale ze mnie pierdoła, a ja myslalam, ze ty czekasz na umowe :wpale: :-D tobie to dobrze, kaska spływa na konto :ico_brawa_01: rozglądasz sie juz za opiekunką? patrzyłaś na te strony, ktore Felicity podała?

ja ide dzis o 19 z tymi dziewczynami, z ktorymi pracowalam w przedszkolu, no nie ze wszystkimi oczywiscie :ico_oczko: , na pizze. na szczescie wybraly lokal blisko mojego mieszkanka, bo pogoda taka, ze nie chce mi sie szlajac po mieście :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-27, 14:25 ]
swbasia juz niedługo będziemy tobie kibicować :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 14:31

martuchafrost pisze:Jasnie Pani nie przesadzaj z tą grubością hihihihihihihihihihiihihih Pamele Anderson to my nie jestesmy ( bedziemy ) po porodzie :ico_smiechbig:
ale mi sie ta Twoja Jasnie Łucja podoba, hmmmm za kim taka ładniutka?????? chyba za mamusią bo tatusia nie znam :ico_szoking:


Pamela to ja z rozmiaru biustu jestem :ico_smiechbig: na razie z niczego wiecej, ale pas poporodowy juz nosze i mam zamiar schudniac jeszcze 15 kg conajmniej :ico_oczko: wtedy bede laska jak kasia79 :ico_brawa_01:
a Łucja po kim? sama ocen, tatus wyglada tak:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
beatka ja w tydzien po porodzie juz 13 kg pozegnalam, ale wszystkiego w ciazy przytylam 23 kg.
wlasnie sobie uswiadomilam, ze ja nawet nie wiem jak Fela wyglada... ona to dopiero sie ociaga ze zdjeciami a jak juz cos wklei to tylko Konradzia.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 cze 2007, 14:35

ja walsnie sobie wrocilam z silowni i solarium hiuihihihi- babcie trzeba do konca wykorzystac a co :ico_haha_01:
zaraz lece z malym do moich mamusiek
a opiekunke znalazlam- ta pani z ktora wczoraj sie umowilam okazala sie pania przedszkolanka z 3 letnim super wychowanym i ulozoinym synkiem ktory juz czyta nawet :ico_szoking: natus czul sie w ich towarzystwie dobrze mamy zamiar sie pospotykac do wrzesnia duzo bo dziewczyna fajna wiec mysle ze nie bedziue problemu- mam nadzieje :ico_haha_01: tylko maly musi sie nauczyc dzielic zabawkami bo starsznie byl zazdrosny jak nathan sie jego zabawkami bawil :ico_haha_01:
a u mnie w rodzinie dwa dzieciaczki sie urodzily- 21 czerwca jedna siostra s. urodzila slicznego chlopczyka a dzis w nocy druga urodzila sliczna malenka2kilo dziewczynke julie :ico_haha_01: za tydzien ich odwiedzimy wiec wkleje zdjecia :ico_haha_01:
buziolki dla wszystkich

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 cze 2007, 14:35

Jasnie Pani :), fiu fiu, ale ci sie facio trafił :ico_brawa_01: :ico_oczko: a nasza Felunia jak sie zapomni to czasem wklei jakieś swoje zdjęcie :-D teraz jest Ilonka to wystrczy, ze pasiorem postraszy... :ico_haha_01:

ale nosisz ten pas? no i jak, możesz oddychać?

[ Dodano: 2007-06-27, 14:37 ]
julie_377, :ico_brawa_01: ale dzieciaczkow sie w czerwcu urodziło!
fajnie, ze masz na oku opiekunke, nathan i tak ją ustawi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 14:49

kaasiaa79 pisze:ale nosisz ten pas? no i jak, możesz oddychać?

jeszcze zyje :-D ale dopiero godzine temu go ubralam :-D

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 cze 2007, 14:53

Hey! moge sie wtrącić tu na Wasze forum?

[ Dodano: 2007-06-27, 14:54 ]
mieszkam też w Anglii teraz i jestem w 3 miesiacu ciąży. przeraża mnie tutaj ta opieka nad kobietą ciężarną. nic nie rozumiem. jakoś mało badań miałam jedno usg tylko i koniec. nikt mnie nie badał. Wy też tak miałyście?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 cze 2007, 14:55

no pewnie zapraszamy :-D
no i sprawdza sie kasi teoria ze jak jedna ciezarowka sie rozdwoi to nowe sie pojawiaja :ico_brawa_01:
bardzo nam milo :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-27, 14:56 ]
ja tez tak mialam ale mnie sie podoba opieka w uk nad ciezarnymi hihihi poczatek ciazy spedzilam w pl ale :ico_olaboga:
mam nadzieje ze ty tez bedziesz zadowolona

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość