Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 cze 2007, 14:40

A ja tam wogóle na kafe nie zaglądam i zaglądac nie będę bo po co nerwy psuć.Ktoś sie bawi naszym kosztem,chce skłócić i tyle.Ale my powinnyśmy sie razem trzymac i tyle.Znamy sie tyle czasu i wiemy co kto i wogóle.Razem przeżywałyśmy ciążę,razem rodziłyśmy i jesteśmy jak jedna wielka rodzina i nikt nas nie skłóci.

Ja tam wierzę Witamince.Witaminko nie płacz i bądz dalej z nami.Buziaki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 14:42

Anetko aż mi się cieplutko zrobiło jak przeczytałam :)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 cze 2007, 14:43

moze za ufna jestem ale taka juz moja natura.

[ Dodano: 2007-06-27, 14:45 ]
Asiu :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 14:48

Ja mam wł gg, ale o co z tym chodzi?/ nie doczytalam czegóś??

[ Dodano: 2007-06-27, 14:58 ]
A teraz pytanie z innej beczki:
Mam dac dziecku żółtko, ugotowane, ale jak?? Dałam w zupie to pluła, daję samo pluje, ksztusi się :-( boję sie jak to będzie dalej bo przyzwyczajona jest do tyhc papek tylko :-(

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 15:48

Nareszcie dojechałam do rodziców i nareszcie otworzyłam tt.
Rajuniu, co się dzieje. LAski.
ODniosę się tylko do postu Gosi, bo był najsmutniejszy, ale i najprawdziwszy. Gosia, ch..e zawsze będą się pałętac po świecie i tego nie zmienimy, chocby nie wiem co. Takie historie na TT są tego najlepszą pożywką, bo nie spojrzysz człowiekowi w oczy. Dlatego nie oceniam do końca ludzi z internetu, bo nigdy do końca nie uda się ich poznac. I wiesz co jest dla mnie najcenniejsze? To, że miałam okazję spotkac kilka lasek w realu i tego się trzymam. Ty też poznałaś kilka osób i też tego się trzymaj. Wiesz jakie one są i w ich szerośc możesz nie wątpic, tak jak ja w Grzybowianki. Dlatego mam nadzieję, że kiedyś uda nam się spotkac w większym gronie. I dlatego też nie wątp do końca w świat i ludzi. Bo zawsze znajdzie się ktoś, komu można zaufac:)

PS.1 Chyba trochę namieszałam:)
PS.2 U rodzicców nie mogę pisac c jak cma
PS.3 Jestem za tym, żeby wykasowa kafeterię, bo to się po prostu nie skończy

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 cze 2007, 15:53

jeju, musz e przeczyta c co jest na tej kafe!!! co sie dzieje? 'przecież ktoś nas prowokuje z zazdrości ze mamy tu tak fajnie, wykasowac kafe!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 15:54

:ico_zly: znów nie mogłam wejść na TT
Margo ślicznie napisałaś, ja tak wam zazdroszczę tego reala, moze następnym razem, jak ciotka angina mnie nie nawiedzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 cze 2007, 16:05

jednak nie przeczytam, Jaś mi nie daje, może to i lepiej, ale ja też nie wierzę, że to któraś z nas, nie wierzę, że to Witaminka,
ja Was nadal wszystkie bardzo lubię i Was bardzo potrzebuję!
Idę do mojego Jaśka!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 16:14

My Cię też bardzo Elu lubimy. A ja to już bardzo, bardzo i mam nadzieje, że kiedyś uda się nam spotkac w realu. Bardzo, bardzo chcę w to wierzyć :-D

Asiu ja żółtko dałam tylko kilka razy :ico_wstydzioch: . Wdusiłam do zupy, Hubcio chyba nawet nie poczuł :ico_noniewiem:

Mery napisałam Tobie tajną wiadomość na gg :-D Odczytałaś?

Margo, przelałaś moje myśli do kompa. Chwała Ci za to :ico_sorki:

A teraz zmykam, bo dziecię szaleje. Hubi dzisiaj przyraczkował (jest takie słowo?) do mnie i trzymając się mnie wstał. I sobie skakał na tych nóżka. Za chwilę dorwał kwiata, (mam sporą jukę) i go zwalił na podłogę :ico_zly: . Mój łobuziak kochany, cały dywan od ziemi :ico_olaboga: Mimo wszystko mnie tym rozbawił :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 cze 2007, 16:25

ja na sekundę
Aniu to ja napisałam ostrego posta i go nie wysłałam, bo się opamiętałam nie październikówka, sorki, jeśli namieszałam :ico_wstydzioch:
Asiu ja daję jaśkowi jajko na prze, albo ugotowane na twardo rozgniatam w kaszy lub zupce to zjada bez zauważenia czasem, oczywiście :ico_oczko:
Marguś, Gosiu :ico_buziaczki_big:
Witaminka nie przejmuj się nie warto :-D
a teraz jadę na urodziny kuzynki Jaśka, może się zajmie zabawą i zapomni o zębach i płaczu :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość