Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 14:56

marcia_pod, zapraszamy!!!! coraz wiecej ciezaroweczek :ico_brawa_01: beda nowe male mordki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajny masz ten ostatni suwaczek, ja tez rodzic do PL wrocilam i nie zaluje :ico_oczko: pisz duzo

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 cze 2007, 15:37

ja nie bede wracać do polski rodzic
dopiero jak sie dzidzia urodzi to miesiac pozniej chce z tad uciec
za daleko od rodziny. ja taki ciaprok jestem - bo tak strasznie tesknie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 15:47

marcia_pod, jak chcesz miesiac po narodzinach wracac to sie lepiej zorietuj jak tam z paszportem dla dzidzi, bo to problrmy same i nie wiem czy sie w miesiac wyrobisz :ico_olaboga:
ja tez tesknilam... nie jeses sama.
ja w UK milam tylko 2 razy USG i zle zrobione badania :ico_olaboga: mialam tam rodzic, ale jak sie wydalojak bylam w PL na urlopie, ze wszystko mi zle pomierzyli to zostalam

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 15:50

moim zdanie opieka tu jest fajna ja mialam multum roznych badan krwi moczu i nawet moj chlopak mial mi sie podoba ze nie trzeba chodzic co miesiac i sie rozbierac od poczatku ciazy ani razu nie musialam pokazywac moich nazadow plciowych co mnie bardzo cieszy ja mialam 2 scany
marcia_pod, ty powinnas miec jeszcze jeden okolo 20tygodnia i caly czas widuje sie z midwife i wazy mnie miezy mi cisnienie i sluchamy bicia serduszka mojego synka no i lekarstwa sa za darmo moim zdaniem jest tysiac razy lepej niz w polsce no i podczas porodu mozesz sobie wziasc znieczulenie wrazie czego a w polsce musisz zaplacic i za zniczulenie i za to ze ktos z toba jest . wiecie co moja znajoma nie miala wcale scana zrobinego tu w Anglii powiedzieli jej podobno zeby przyszla jak przestanie czuc ruchy ale mi sie wydaje ze ona poprostu zle zrozumiala bo bo niemowi zbyt dobrze po angelsku bo tu przysluguja 2 skany
aha chcialm zapytac czy to prawda ze tu w anglii nie nacinaja krocza bez potrzeby??? bo w polsce zadko nie nacinaja :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-27, 15:53 ]
Jasnie Pani :), ma racie co do paszportu to ja juz mam zabukowane spotkanie na koniec wrzesnia bo pozniej moga byc klopoty :ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 cze 2007, 15:54

Marcia_pod witaj u nas!!rzeczywiscie jak sie ktos rozdwoi to sie nowa ciezarowka pojawia!! co do opieki medycznej to ja jestem bardzo zadowolona zarowno w czasie ciazy jak i teraz po.Jednak wiele jest opini na ten temat.
U nas znow leje,zaraz mnie cos trafi chyba i jak tu wyjsc na spacer z dzieckiem,przeciez z parasolka nie bede za nia biegac kurcze,moze pozniej sie rozjasni a jak nie to na zakupach sobie polata przynajmnniej!!!wrrrrrrr..ta pogoda...
Jasnie Pani:) mi sie wydaje,ze z ust i noska to Lucja do tatusia chyba podobna :-) powodzenia z pasem,ja mialam sobie tez zafundowac ten wynalazek,ale jakos balam sie,ze nie wytrzymam w nim za dlugo... :ico_haha_01:
swbasia za niedlugo i Ty bedziesz miala swoje malenstwo a na razie niech lepiej sobie w brzuszku poczeka az nadejdzie pora,teraz wypoczywaj ile sie da :-)
Kasiula co do kolczykow,to mowie Ci ja tez myslalam,ze Vinee cos bedzie kombinowac przy nich a ona sprawe olala i to totalnie. :-D

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 cze 2007, 16:04

Ja nie osądzam że tu jest żle. tylko tu jest inaczej. jestem pielegniarka z wykształcenia. i troche popracowałam w pl i tu jest inaczej i po prostu sie tego wszystkiego boje. mam nadzieje ze bedzie ok.
to co radzicie zeby wczesniej sie umowic na spotkanie w sprawie paszportu?
jezeli oboje jestesmy polakami to moze to nie bedzie trwalo tak długo?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 cze 2007, 16:04

marcia to ze nie zagladaja miedzy nogi to mi tez sie podoba...ja tez nie narzekam na nhs.mialam 3 usg,badnia krwi i co miesieczne wizyty z gp....a co do powrotu do pl po porodzie to nie musisz wyrabiac paszportu dla dziecka ,konsul moze wystawic ci zjazdowke do polski i wszystko w pl bedziesz mogla sobie pozalatwiac wlacznie z paszportem tylko pamietaj ze podpis ojca jest potrzebny,bo nie wiem czy wracasz z tatusiem czy sama i maluszkiem.

jasnie pani no nie sciemniaj ze nie wiesz jak wygladam...pozniej jakies dla ciebie wkeje,bo teraz mi sie nie chce :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 16:05

Marcia witaj kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja Ci powiem ze miałam ok 7 USG, a badania dopochwowego Ci tu nie robią, chyba ze im zrobisz jazde tak jak Ja hiihihihihihihihihhiihihiih, po drugie po miesiacu do Polski nie wrócisz bo sprawa paszportu troche trwa, ale nie przejmuj sie jak masz pytania to pisz my Ci pomożemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo my to takie fajne laski jestesmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani ola laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fiu fiuuuuuuuuuuuu, mamamijaaaaaaaaaaaaaaa, podoba mi sie ten Twój Jasnie Pan, no wiec Jaśnie Łucja dlatego taka lasencja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihihihihihih
Kasia tylko mi nie mów ze poród boli :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-27, 16:06 ]
MADZIORKA gdzie TY???????????????????????
melduj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o matko!!! chyba nie rodzisz juz????????????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 16:07

martuchafrost pisze:Kasia tylko mi nie mów ze poród boli

nie boli - swedzi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moj maz dziekuje za komplement :ico_oczko:
martuchafrost pisze:bo my to takie fajne laski jestesmy

nooo :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-27, 16:07 ]
madziorka pewnie na zakupach :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 cze 2007, 16:09

marcia nie zalamuj sie bo wrocisz do pl po porodzie,tylko moze zadzwon do konsulatu i sie dowiedz o ta zjazdowke, tzn ile na nia sie czeka ale z tego co pamietam to mowili ze chyba 10 dni...nie jestem pewna.i dowiedz sie czy do tej zjazdowki musisz przetlumaczyc akt urodzenia???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość