Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2007, 18:24

no to witam,
mąz i ciocia zabawiają Vikule więc korzystam z okazji i siup na TT :-D

Na poczatek tradycyjnie i egoistycznie o sobie :ico_oczko: :-D
Z moją Vikusią lepiej :ico_brawa_01: maści ze sterydami nie uzywam, bo pozostałe dwie nic nie pomogły więc nie będe jej truła jak efekty marne :ico_nienie: ale co 2-3h smaruje mała tym kremem podobnym do Nivea i twarz juz jest super a na ciałku plamy zniknęły i zostały tylko krostki... ale lekarz ostrzegał, że rawdziwa poprawa nastąpi dopiero po jakichś 2 tygodniach stosowania tego kremu i to kilka razy dziennie :ico_szoking: :ico_olaboga:

A jutro ide z Vikusią na kontrol (pierwszą po porodzie) i na szczepienie :ico_olaboga: :ico_noniewiem: Boję się strasznie, tzn. boję szczepienia a nie kontroli... malutką będa kłóli aż 2 razy... ja chyba będe płakała bardziej niż Vikusia :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-27, 18:41 ]
marci witaj serdecznie :-D ja tam sobie chwale opiekę nad :ico_ciezarowka: w UK, bo nie jestem wielbicielką zaglądania w cipke :ico_nienie: :ico_haha_02: a badania miałam wszystkie co chciałam a nawet i więcej i wszystko za free.... ciut gorzej z opieką nad dzieckiem, ale to może tylko ja mam takiego pecha do lekarzy :ico_noniewiem:

Julie moja mama tez mi kazała kapac mała w krochmalu i chyba dzisiaj się skuszę... wklej zdjecia ze spotkania z mamuśkami i Lilly :ico_sorki:

Delfina zdjęcia super :ico_brawa_01: Mayusia to taka super śmieszka :ico_brawa_01:

Ilonka jaka Vinee już duża :ico_szoking: :-D to uż panna jest i jak zawsze śliczniutka i słodka :ico_brawa_01:

Jasnie Pani nie świruj z tymi kilogramami :ico_nienie: bo jak sama z mała zostaniesz to wtedy schudniesz jak nic, bo czasu na jedzenie brak... a i musze cię ostrzec, jak Lusia podobna do mojej Viki z zapatrzenia twego to oby tylko nie miała chcarakterku jak moje małe :ico_nienie: bo Vikula to charakter ma i to mocny... od małego wie czego chce i domaga się tego z cała moca swego gardziołka :-D a jak jej się coś nie podoba to ta moc jest jeszcze większa :-D

Lucy dziewczyny dobrze ci radzą, daj facetowi pobyć z małym i się nim poopiekowac... nie świruj kochana, bo ci sił braknie i co wtedy??? i z doświadczenia ci powiem, że pozwól mu robić wszystko po swojemu, bo ja mężusiowi trułam nad uchem nie tak ją bierzesz, nie tak ją akrmisz i tym sposobem go znechęcałam do opieki nad mała... az mama mnie w głowe palnęła (dosłownie :-D ) i kazała zamknąc buzię jak R. bierze mała... i teraz mąz jak tylko wróci z pracy to się z nią bawi lub karmi i nawet przejął karmienie jej o 6 nad ranem :-D

Martucha zycze powodzenia w dodzwonieniu się do Konsula i dużej ilości kasy, bo jak to numer ten co myślę to za połaczenie płaci się że hej...

Madziorka te ciuszki na większy rozmiar to możesz Kasieńce przesłać paczuszką do Gloucester :ico_oczko: :-D bo ja jak wreszcie mam czas i okazje na zakupki to kasiorki brak :ico_placzek:

Fittney głowa do góry i nie poddawaj się :ico_pocieszyciel:

Kasia a ty planujesz nastepną ciąze, że tak o pas się wypytujesz i porodwe nowinki?? :ico_oczko: :ico_haha_02:

Fela to prawda, zdjęcia Konradka wydzielasz nam jak kawe w sklepach za czasów PRL :ico_olaboga: :ico_nienie: a on taki przystojniaczek, że mozna by go oglądac non stop...

Gosia no Tomek superasny :ico_brawa_01: i jaki kawaler z niego :ico_brawa_01: to kiedy nastepna sesja zdjęciowa??? :-D

Felicity o ile dobrze pamiętam mieszkasz w Coventry... czy możesz mi napisac jakie jest tam lotnisko?? bo od lipca otwierają tam loty do Katowic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 18:47 ]
i możecie wierzyć lub nie, ale moje dzieciątko GAWORZY :-D :-D :-D juz od kilku dni nadaje jak radio wolna europa, ale dzisiaj to już buzia totalnie jej się nie zamyka... od kiedy wstała nadaje non stop te swoje auuuu, euuuu itd. :-D ja jej odpowiadam a ona wtedy więcej gada i głośniej :-D ale numer....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 18:58

kasi.k, no to sie rzeczywiscie zapatrzylam, moja juz pokazuje na co ja stac i ile decybeli potrafi z siebie wydobyc :ico_oczko:
kasi.k pisze:moje dzieciątko GAWORZY

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez juz chce!!! na razie to mam tylko stekanine :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 19:00

Madziorka daj mi znac co z tą skoliozą bo ja tez mam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasik ciesze sie ze Viki juz lepiej, bo i Ty sie czujesz od razu lepiej :ico_brawa_01:
Gosia no raczej krocza nie nacinają, zresztą mysle ze bedzie mi juz wszystko jedno w tym bólu :ico_placzek:
Swbasia dziekuję Ci bardzzo za adres, jestes kochana :ico_buziaczki_big:
Delfina ja mam cisnienie oki, a z Twojej metody " na Loki" leję :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 19:01

[center] :ico_tort: :ico_tort: :sylwester: :sylwester: :520: :526: :525: :527: :509: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
[/center]
[center]
[size=200]Wszystkiego najlepszego dla Viki z okazji "dwumiesiecznicy"!!![/center][/size]

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

27 cze 2007, 19:26

kaasiaa79 i juz po objadku robilam potrawke z kurczaka z ziemniaczkami i ogorkami :-D
martuchafrost, niema za co poto jest to forum zeby sobie pomagac :ico_haha_02:
ide sbobie nalac wanne goracej wody bo mam ochote polezec i odpoczac od wszystkiego
wiecie co jest dobre ze teraz naleje miejsze polwanny i jak wejde to jest po brzegi a przed ciaza musialam lac 2 razy tyle :ico_olaboga: przynajmniej oszczedzimy troszke :ico_wstydzioch: :-D kaski hehehe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 cze 2007, 19:45

Madziorka juz sie dowiedziałam, ze jak masz skolioze to nic nie szkodzi bo dobry anestozjolog wie jak i co i gołym okiem widac skolioze, wiec sie nie przejmuj kochana
Swbasia ja w sobote jade sie umówic na spotkanie z konsulem, wiec jak tu mi sie nie uda to bede musiała przez internet bo tu do nas konsul przyjezdza raz w miesiacu ( Belfast)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2007, 22:50

Jasnie Pani slicznie dziekujemy za zyczenia :ico_sorki: tylko, że.... te dwa miesiace to będa dopiero w piątek (29 czerwca) :ico_oczko: :-D musze zmienic chyba suwaczek, bo ten jest sliczny ale cos szwankuje z odliczaniem :ico_zly:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

27 cze 2007, 22:53

Madziorka ja tez skolioze mam i wbil sie ok!
Kasia jak sie ma wprawe to 10 min i loki nakrecone, rob pasmami, ja zaczynam od tylu glowy(od dolu). Z tym, ze Ty masz duzo wlosow moze byc dluzej i nakrecen wiecej :ico_oczko:
Fitney glowa do gory, po burzy zawsze jest slonce. Musisz kochana zrobic krok do przodu jesli chodzi o porozumienie sie z mezem!!! Szczera rozmowa, spokojna bez wypominania itp, bez tego samo nic sie nie poprawi!!!
Jasnie Pani o Twoich upodobaniach kulinarnych nie mialam pojecia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-27, 22:55 ]
Kasik :ico_brawa_01: super, ze juz z Ksiezniczka lepiej, i wielkie brawa za gaworzenie!!! Szybko sie dzieciaczki na tt rozwijaja!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2007, 23:41

suwaczek zmieniony :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 cze 2007, 00:05

Kasik to w piątek świetujemy?????????? musisz cos postawic na dwumiesięcznicę hihihihihiihihhihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
brawo dla Viki za gaworzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość