Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 cze 2007, 10:53

iw_rybka, oj zdazysz :-D tt wazniejsze niz pakowanie :ico_oczko: :-D :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 cze 2007, 10:54

ja tak jak rybka uwielbiam karmic moja corke cyckiem jestesmy tylko dla siebie wtedy i wiem ze nikt mnie nie zastapi w tej czynności , ze to ja mam ta magiczna ,,łaciatke''
i te usmiechy z cycykiem w buziaku i to szczypanie i zaciskanie raczki na moim palcu cuda :)))))

[ Dodano: 2007-06-28, 10:57 ]
ja tez w pizamie ze stojacymi właosami na głowie nie myta z kubkiem kawy w reku i tt to uzaleznienie jak nie pisze to przynajmniej czytam mała spi to zmykam sie umyć bo inaczej cały dzień mi tak minie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 11:26

M0rD3CzKa pisze:czesc
Jedni lubia inni nie lubia a ja zazdroszcze ze karmicie piersia... :ico_placzek: bardzo chcialam karmic .. i co :ico_placzek: zero mleka dziecko glodne echhh .. trudno na butli tez sie wychowa ale zal pozostal ...fajnie jest kiedy dzidzia wtula sie w cyca i mruczy slodko jak zasypia ... no ale moj tez mruczy jak po butli biore go do odbicia wtedy tak sie we mnie slodko wtula :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 09:53 ]
Dagles, Twoja jagodka ma coraz to ciekawszy opis daty urodzin :-D :ico_brawa_01:
najwazniejsze zeby dzidzia najedzona była, mam nadzieje ze jednak sie najada... :ico_olaboga:
opis moze jeszcze ewoluować :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 11:27 ]
Mordko zdjecia super!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-28, 11:30 ]
iw_rybka pisze:No i moja siostra mowi,ze mi sie super dziecko trafilo do karmienia - nie poranil mi sutkow,w szpitalu tylko raz,najada sie szybko i nie traktuje cyca jako smoczka,wiec moze dlatego ja tak sobie chwale.Nie wiem ci by bylo,gdyby ciagle wisial na cycusiu,plakal przy tym i robiac mi rany :ico_noniewiem:
no u mnie to samo. moze nie smieje sie do mnie, ale ani jednej rany mi nie zrobiła!!!! i ssała zawsze tylko w celach jedzeniowych :-)

[ Dodano: 2007-06-28, 11:35 ]
Syla fajnie ze Martynka lepiej je. moja tez ma takie fazy... 2 razy je 3 minutki a raz 6 minutek... a raz nie je pół dnia... :/

Iwonko miłego pobytu w Koszalinie :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 cze 2007, 11:44

kamelek1 pisze:ja tez w pizamie ze stojacymi właosami na głowie nie myta z kubkiem kawy w reku i tt to uzaleznienie jak nie pisze to przynajmniej czytam mała spi to zmykam sie umyć bo inaczej cały dzień mi tak minie
_________________

tak jakbym czytala o sobie :ico_haha_02: Kamelek-super mamusia i corcia.
Malo co pamietam z postow.
Najwazniejksze to , ze wczoraj jak rano weszlam na TT to nie wiedzialam o Gabrysi urodzinkach, wiec spoznione ale szczere zyczenia samych slonecznych dni, mnostwa radosci z bycia mamusia i jak maz sie obroni, zeby tak samo chetnie zajmowal sie mala jak maz Kamelka.

Delicja-ja gdzies na TT czytalam, ze herbatka koperkowa moze uczulac, wiec mysle, ze najzdrowiej dopajac woda niskomineralizowana.I ja tez mysle, ze Twoja mala nie ma skazy i mam nadzieje, ze szybko odesla ta 70 latke na emeryture-mlodzi lekarze nie maja pracy, wiec niech juz babcia odpoczywa.

Dagles-zdjecie z lustrem superasne, a kupkami sie nie martw bo moja polozna mowila, ze jak sie karmi piersia to kolor zielony dopuszczalny.Moj maly przez pierwsze tygodnie mial wlasnie takie, a teraz juz zolte.I tez lubi bawic sie dekoltem, stanikiem, fajnie jak te male paluszki zahaczaja o bluzke czy stanik, jakby chcial przytrzymac mamusie , zeby z cycusiem nie uciekla :ico_haha_01: Kiedys (bardzo dawno) pytalas o szczepienia w Niemczech-tutaj nic nie obowiazkowe, ale zalecaja po trzech miesiacach ta szczepionke 6 w 1.Rozmawialam z lekarka o ewentualnych reakcjach alergicznych i przekonala mnie, ze sa duzo mniej niebezpieczne niz ewentualne nastepstwa chorob przed ktorymi broni nas szczepionka.

Syla-duza roznica w cenach pomiedzy niemieckim ebayem a polskim Allegro.Skadal!
Jak chcesz napisze zapytanie do sprzedawcy czy wyslalby do Polski i ile kosztowalaby przesylka.Te 14,90 to koszt przesylki na terenie Niemiec.Teraz euro nie stoi tak wysoko, wiec razem z przesylka wychodzi na 400 z hakiem.

Mordeczka-rodzinka missek i missterow swietna-ale sie ubawilam

IM-w mojej niemieckiej ksiazce zdrowia nie ma takich tabel :ico_placzek: Moze gdzies na necie znajde.

Justynat-tak jak pisala Dagles-dla dzieci sa inne normy, wiec nie martw sie

Kasik-to wspaniale, ze z Wikusia juz lepiej

Wiesej nie pamietam-sorki :ico_sorki:

Dzis ide do ginekologa-maz sie smieje ze na przeglad techniczny i on czeka az doktor mi przywali stempelek, ze wszystko oki.Jade ze szwagierka , bo na meza nie moge liczyc przez te nienormalne godziny pracy.Wczoraj byl wczesniej(ale tutaj wszystkieprzychodnie w srody tylko do 12) i pojechal do dzieciecego sklepu.Kupil taka fajna zabawke z chicco , ze swiatelkami, lusterkiem, trabeczka i tak to zaprogramowal,ze jak maly zaczyna postekiwac to zabawka ma nagrany glos meza, ktory mowi TATA-Maly otwiera zdziwione oczy-slyszy glos taty a go nie widzi :-) To jest sposob mojego meza, zeby Antos pierwsze powiedzial TATA.Zobaczymy-chyba teraz podczas kazdego karmienia bede skandowac MAMA

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2007, 11:59

hej dziewczyny
Rybko mój okres zafiniszował :ico_noniewiem: już mnie tylko brzuch pobolewa dołem i tyle. Może mi coś tam zaszyli :-D
Mordeczko niezłe zdjęcia, ależ te okulary potrafią zmienić twarz :ico_szoking:
Katrin mnie też sie wydaje, ze moja malutka nie ma skazy, a poza tym pije ten cholerny nutramigen a krostki jak jej wyskakiwały tak wyskakują :ico_zly: skoro jje nie pomaga to po cholerę mam jej to dawać :ico_zly: równie dobrze może pić to zwykłe mleko ale o wiele smaczniejsze. już nawet sobie pomyślałam czy by nie mieszać tego nutramigenu ze zwykłym :ico_noniewiem:
a jak piła 60 tak pije nadal :ico_placzek: to za mało dla niej :(

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 cze 2007, 12:13

a mnie bolał brzuch ze dwa dni i dwa dni miała po dwie krople krwi na wkładce myślicie ze to mój okres był czy przygotowanie do okresu no chyba cze Mordka za nas wszystkie w tym miesiacu miała :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 cze 2007, 13:55

Cześć Kochane Mamuski.
Ostatnio jak tu wchodziłam ciągle pokazywał mi się napis ERROR.
Ale naklikałyscie przez te kilka dni.
Dziękujemy za życzonka skończenia trzeciego miesiąca, a i my razem życzymy wszystkiego najlepszego dziciaczką które skończyły 2 miesiące.

M0rD3CzKa, okulary bąbowe.

Syla mój Kamil również miał takie 2 dni że tylko by herbatke pił, teraz również gdy chce mu dać cyca, to również musze go oszukać najpierw łyk herbatki a póżniej szybciutko cycu do bużki

[ Dodano: 2007-06-28, 14:09 ]
Sorki ale nie odpisze na wszyskie posty bo malutki sie obudził więc koniec siedzenia na tt.
U nas wszystko ok, dzis bylismy u okulisty mały oczka ma zdrowe, ale za miesiąc kazała nam lekarka przyjsć znowu na kontrol
Pa , zmykam bo już płacze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2007, 15:03

dziewczyny jak to jest z tą ciemną linią na brzuchu???macie ją jeszcze??bo moja jak się zadomowiła tak chyba nie ma zamiaru zniknąć :ico_noniewiem:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 cze 2007, 19:32

nija tez si zagosciła na dobre i nichce zniknąc a nie wypada ja wyprosić :ico_szoking:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 cze 2007, 19:54

a z moja to tak, ze przez cala ciaze jej nie bylo a po porodzie wyszla :ico_szoking: i nie chce odejsc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość