Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

Zielona kupka!

28 cze 2007, 13:05

Mój maluszek od wczoraj robi zieloną kupkę! Dzwoniłam dop położnej , powiedziała mi że to może być spowodowane wieloma czynnikami, albo normalna kupka też może zmienić kolor! Albo jak dziecko jest odwodnione! Ale przecież daje mu czesto cyca! nie wiem? może któraś miała podobny problem?

majka4
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2007, 13:32

28 cze 2007, 13:27

Zielona kupka czasem wystepuje,gdy jest nietolerancja na dany pokarm.Moze zjadlas ostatnio cos nowego i to cos niekoniecznie malenstwu podeszlo.Moja Emilka na poczatku tez robila zielone kupki,ale jak sie pozniej okazalo w naszym przypadku malutka nie dojadala po prostu slaby pokarm i to ponoc tez moze byc powodem zielonej kupy.Teraz Emi ma 5 i pol mies.i jest od 20go mis.zycia na butli.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 cze 2007, 13:28

agniecha772, musisz obserwować swoje maleństwo. Czasami kolor kupy jest również uzależniony od tego co my jemy. Jeżeli taka kupa nie jest codziennie tylko od czasu do czasu to nie masz sie czym przejmować. Twój maluszek ma dopiero dwa tygodnie więc może odchodzą jeszcze resztki smółki. Mojej Ali kolor unormował się tak mniej więcej po 3 tygodniach życia, ale nadal zdarza jej się zrobić zielonkawą. Jednak obserwuj uważnie. Jeśli będzie sie to często powtarzać, to idź po poradę do lekarza.

majka4
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2007, 13:32

28 cze 2007, 13:31

Ewcik ma racje,to moga byc jeszcze resztki smolki,bo rzeczywiscie teraz zauwazulam Twoje malensto ma dopiero 2 tyg.a ma przy tym jakies bole brzuszka?Bo jak nie,to bym sie az tak bardzo nie martwilw,ale na wszelki wypadek powiedz o tym pediatrze i zobaczysz co powie.Powodzonka i gratulacje dzidzisia!!!! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 cze 2007, 15:03

dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie... bo o tej smółce bym nawet nie pomyślała...

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości