79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 cze 2007, 11:59

no to gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 12:12

A dziekujemy :-D Ide sie w końcu ubrać bo trzeba tyłek z domu ruszyc mimo wielkiego niechcenia :-D

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

28 cze 2007, 13:31

Pruedence, gratulacje :ico_brawa_01:
ja mam termin na 14-go sierpnia czekamy na syna Wiktora Tomasza
A mnie się dzisiaj śniło,ze karmiłam mojego synka piersią, chyba dlatego ze ciągle o nim myśle już nie moge się doczekać , spać coraz trudniej rano miałam skurcz łydki :-/ dobrze że się chociaż ochłodziło
a lipcówki juz sie rozdwajają zaraz nasza kolej :ico_brawa_01:
79anita, chyba nie da się tak na zapas wypocząć ja już też mam dośc leżakowania
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 13:43

Pruedence, gratulacje z okazji egzaminu, musisz być bardzo zadowolona, pewnie ci poprawiło to chumorek. :ico_oczko:
Jeśli chodzi o tych naszych kochanych odaków, to wiesz co dokładnie to oto chyba im chodzi, już sama nie wiem. Bo ja nie ma tu wielu znajomych bo tych co miałam to musiałam właśnie odstawić, aby móc chociaż w nocy spać spokojnie. Na ten temat mogła bym pisać jak oszalała, bo jest mi przykro jak mnie potraktowano i starają się nadal traktować, ale co tam powinnam zapomnieć o tych świniakach i żyć swoim zyciem. Łatwo się mówi kurcze, ostatnio moje rady są nawet nie dla mnie. Ja chyba dzisiaj jestem jakaś nieswoja, bo nawet myśleć mi się niechce.
Wisienko Nie wiem czy widziałaś numer telefonu mojego męzusia więc się dopytuje. A ile ty płacisz za smsa??
79anita, Aga78, Gratuluje 35 tygodnia.
ja osobiście tego tygodnia zaczełam 8 miesiąc i jestem bardzo szczęśliwa, dostałam swoją pocztę od Pampersa i pisali, że dzidzia teraz przybiera na wadze i zaczyna reagować więcej na dzwięki, jak by ci odpowiadała i mamy jeść dużo witaminy C, żelaza i nabiału.
Lubie sobie tak czytać o naszej dzidzi bo przynajmnije wiem trońke więcej co się tam w brzuniu wyczynia. :-D
Wy też tak macie, że chciały byście wejść z główkami do dzidzi do środka i zobaczyć jak im tam jest, co możemy zrobić aby maleństwu było lepiej??
Czy to ja jestem jakaś dziwna??!! :ico_puknij:

arna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2007, 14:14

28 cze 2007, 13:51

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ja wstępnytermin w/g obliczeń miałam na 4 sierpień a w/g usg to 27 lipiec a nawet jak pani doktor powiedziała dla niej wygląda na 17 lipiec.. także czekam na synka Sebastianka.. :-D

a mam pytanko?! jak u was z tą siarą? pokazuje już się? jak miałam rodzić małą to już w siudmym miesiącu mi się pojawiła a tu został miesiączek do końca i jeszcze nic... wiem że może pojawić się po porodzie, ale pytam tak z ciekawości.. :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 13:58

arna, ja zaczełam bardzo wcześnie z siarą, ale teraz w te upały to prawie nic mi sie nie ulewa, ale czytałam na majówkach, że upały są niekożystne dla nas karmiących wiec pić więcej wody i jak dzidzia się urodzi bedzie dobrze. :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

28 cze 2007, 14:28

Pruedence gratuluje zdania egzaminu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasia3, nie jestes dziwna ja tez bardzo chcialabym widziec co sie dzieje u mojego malenstwa ale pozostaje mi tylko zgadywac poprzez dotykanie brzuszka kiedy kopie :-)
ja dzis wkoncu zaczelam prac rzeczy narazie nastawilam niebieskie pozniej biale a nastepnie inne kolorki powiem wam ze troszke mi sie tego uzbieralo bo wiekszosc ciuchow kupilam na carboocie ludzie sprzedaja tam mnustwo urzywanych rzeczy i miedzy innymi ciuszkow normalnie za grosze i uzbierala mi sie cala tona tego :ico_olaboga: ciekawe czy zdaze ubrac dzidka we wszystko :-D
a pozniej gdy moj mily wroci z pracy idziemy na shreka trzeciego kurde ledwo go namowilam zebysmy poszli bo on by tylko w domu siedzial przed kompem :ico_zly: no ale dopielam swego hehehe
powiem wam ze tu w Anglii to na polakow nie ma co liczyc przedzej ci noz w plecy wbije niz reke poda wszystkim sie od tych pieniedzy w glowach przewraca :ico_olaboga: powiem wam ze nawet najlepszy przyjaciel zmienia sie w najgoszego wroga :ico_zly: przykre ale prawdziwe taki narod z nas zawistny ....

[ Dodano: 2007-06-28, 14:31 ]
arna u mnie ani sladu siary i troszke sie martwie czy bede mogla karmic piersia bo moja mama nie karmila zadnego z czworki dzieci bo pokarmu nie miala a ja tak bardzo pragne karmic piersia :ico_placzek: bo przeciez to najzdrowsze dla dziecka

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 cze 2007, 14:49

ja dzisiaj na nudy nie narzekam wydrukowalam pracę zrobilam zakupy i u koleżanki posiedzialam zezloscilam się bo dopiero teraz jak juz praca oprawiona zauważylam dwa ogromne błędy ale mam nadzieje że mi to darują

Preudence :ico_brawa_01: za egzamin

mi siara nie leci mam nadzieję że to nie oznacza nic zlego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 cze 2007, 16:17

Hejo!!!
Pruedence małe sprostowanie, przepis na ciacho podawała Kasia3 wiec to dla niej te oklaski!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dla Ciebie oklaski ode mnie za egzamin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Podziwiam Was, dziewczyny. Ja semestr skonczyłam pod koniec maja i ledwo juz chodziłam do tej szkoły, a Wy sie jeszcze męczycie... :ico_sorki: Szacuneczek.

Ja tez dzis zaczynam 35tc. I normalnie z kazdym tygodniem jestem co raz bardziej w :ico_szoking: że to juz powoli zbliza sie "ten czas". Mój R czasami mówi do mnie: wyobrazasz sobie, ze za kilka tygodni bedziemy miec juz nasze dziecko? A ja jakos nie umiem sobie tego wyobrazic... :ico_olaboga:

Co do siary... u mnie pojawiło sie kilka kropelek dosłownie, ale to było w 6 miesiacu. Od tamtej pory absolutnie nic. Na razie sie nie martwię.

A co do Polaków na obczyźnie... Cóż, macie rację, że 99% prędzej nóż by wbiła w plecy niż pomogła. Na szczęście, ja mam małą grupke przyjaciół którym moge zaufac, ale ile razy się na kims "przejechałam" i ile razy beczałam, bo ktos nas skrzywdził, to tylko ja wiem. Niestety, takie juz jest zycie. Dlatego nie moge sie doczekac powrotu do Polski. Mam nadzieje, że znajde w koncu swoje miejsce na swiecie. :-D

[ Dodano: 2007-06-28, 16:18 ]
Aha, Kasia, zapisałam juz ne Twojego Ryana. A ile płace za smsa to nie mam pojecia. A tak wogóle, to dzis wieczorem puszcze Wam smska zeby sprawdzic czy wogóle dochodza, oki? :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 18:05

No wyspałam się i teraz mogę wrócić na TT.
swbasia, nie przejmój sie, ja się dowiedziałam tutaj wszystiego apropo karmienia i czym jest to związane. Moje cała dziewczęca część rodziny prawie wogóle nie karmiła zaczynając od mojej prababci kończąc na mojej kuzynce.
No to zaczynam, Karmienie piersią to nie jest nic innego jak jedynie twoje nastawienie psychiczne, jeżeli tego pragniesz i chcesz to tak będzie, tutaj w Kanadzie nawet kobiety które adoptowały dzieci wywołują pokam, ale tu troszke pomogły hormony, ale najważniejsze być z cycem do dyspozycji, dziewczyny z poprzednich miesięcy piszą, że muszą non stop karmić i dobrze bo to właśnie powoduje, że mleczko mamy. TZw stymulacja, dzieci stymulują i nawet jeśli na początku nie masz wiele albo wogole to kładziesz się z dzidzią do łóżka i stymulujesz poprzez leżenie z nim i z cycem na wieszchu i pijąc herbatki dla mam, nie wolno mleka, to nie powoduje nic. No i najważniejsze nie denerwować się faktem że nie masz mleka tylko cierpliwie czekać, i być wypoczętym, nie wiem jak tam będziesz miała pomoc, ale to jest ważne spać kiedy dzidzia śpi i jesteś w rytmie dziecka niezestresowana i podziała dasz radę. :ico_oczko: Ja też będe walczyć z moją klontwą rodzinną. :-D
kasia1983, ja jak wydrukowałam moją licencjacką prace stwierdziłam, że mogłam więcej i lepiej napisać, a i tak dostałam 5 z pracy i z obrony, to chyba zawsze tak jest. Daj luzu, już końcówka bedzie dobrze. :ico_oczko:
wisienka24, nie ma problemu ślij smsa, mężunio nawet powiedział, żę będzie próbował czytać po polscku, ale bez znaków Polskich to się chyba mu nie uda, no i madal z łączonymi literami ma problemy.
I wiesz co tak samo mój mówi do mnie a ja go uciszam, i mówie nie strasz mnie, bo oglądam A Baby Story i płacze a on kurcze to my tam za kilka tygodni będziemy i ty będziesz się tak darła i wogóle, i wtedy dostaje bure, bo to nie jest pomocne. :ico_zly:
Kurczai ale się napisałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość