Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 00:29

dziewczyny spisalam sie niesamowicie kilka godizn temu, :ico_olaboga: ale jakas przezorna bylam i te swoje wypociny skopiowalam. :ico_szoking: .i cale szczescie bo jakis blad sie pojawil i dlugo nie moglam sie dostac na tt :ico_zly: :ico_zly: zaraz je wkleje hehe :-D

marta to ja nie wiem dlaczego oni chca mnie wczesniej badac.. :ico_szoking: . mzoe chca zobaczyc jak zaawansowane jest to skrzywienie.... :ico_noniewiem:
ale przezornosc nie zaszkodzi hihi :ico_nienie:
polozna dzwonila do szpitala i tam jej tak jej doradzili wiec ide i zobaczymy co bedzie hihi :-D
kasik no to w piatek moze bedziemy swietowac wspolnie.. :-D moj termin czyli narodzinki naszego pierworodnego :-D jak dobrze pojdzie hehe :-D .... hihi i 2 miesiace wikusi hihi :-D :-D super!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a teraz zmykam od kompa bo znow sie zasiedzie :ico_olaboga: ogladnelismy wlasnie piekny wzruszajacy film , ktory lucy mi kiedys polecala "w pogoni za szczesciem" polecam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nastepuje juz obiecana porcja moich wywodow :ico_szoking: :ico_szoking: :

dziewczyny dopiero teraz skonczylam was czytac.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: rozgadalyscie sie na maxa hihi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i polowe juz zapomnialam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

marta- jesli chodzi o plan porodu to ja mam... hihi :ico_oczko: ale tak palcem na wodzie spisany wg mnie... :ico_oczko: nie zdecydowalam jeszcze jaka droga podac maluszkowi wit K.... :ico_noniewiem: w sumie nic tam ciekawego nie ma.. :ico_wstydzioch: pozycji do porodu nie wybralam, bo skad mam wiedziec jak bedzie mi wygodnie hih :-D i adam bedzie przy porodzie i ma przecinac pepowine... i zapisalam sobie gas jako znieczulenie.... ,chce karmic piersia i...tyle co polozna zanotowala hihi :ico_brawa_01:
nacinanie krocza nie jest tu rutyna, :ico_nienie: jest wykonywane w razie koniecznosci :ico_oczko:
no i a propos apteczki dla maluszka to zbieram dane dla mamci co by mi maly zapasik z polski przywiozla. :ico_oczko: ..juz za 1,5 tygodnia hihi :ico_brawa_01:

a teraz wiadomosc do marci..uwaga bedzie dluga.. wiec laski nie czytajcie, bo wy juz to wszystko wiecie z moich poprzednich postow... :-D nie chce was zanudzac hihi :ico_nienie:

marcia witaj wsrod nas !!!! hihi :-D to prawda, ze ciaze traktuja tutaj inaczej , ale czy gorzej? :ico_noniewiem: to zalezy.. :ico_noniewiem: . pewnie zostane posadzona przez niektore o dewiacje, ale ja tam wole jak mi od czasu do czasu ktos (czyt ginekolog) w szyjke zagladnie hihi :-D w polsce mialam badanie ginekologiczne w 29 tyg gdzie swtierdzono skrocenie szyjki i ryzyko wczesnego porodu,kazano lezec,odpoczywac.... przyznam, ze czulam sie tak super, ze nie dalam sie postraszyc chodzilam ,zylam jak poprzednio :ico_wstydzioch: , ale z lekkim niepokojem.. i co??? :-D dozylam niemal do konca bez zadnego problemu.. :ico_szoking: a tutaj nikt sie szyjka nie martwil.. :ico_szoking:
usg - powiedzieli mi, ze przysluguje tylko jedno w 20tyg. :ico_noniewiem: ja mialam dodatkowe chyba w 15 tyg podczas testu potrojnego na zespol downa, :ico_oczko:
to prawda, ze chcialabym miec dodatkowe usg przed porodem, :ico_noniewiem: bylabym spokojniejsza znajac dokladnie ulozenie maluszka oraz wage.. ale to moze sie radykalnie zmienic tuz przed porodem wiec mysle, ze ma to najwiekszy sens wlasnie wtedy :ico_noniewiem: a to w polsce tez nie jest rutyna... :ico_nienie:

a pochwalic sie musze , ze majty udalo mi sie sciagnac w uk w obecnosci poloznej :ico_brawa_01: ze wzgledu na powtarzajace sie infekcje.. :ico_olaboga: lekarka bez wiekszego zainteresowania przepisywala mi wielokrotnie clotrimalozole i juz :ico_olaboga: jednak .polozna zaproponowala mi wymaz pochwy :ico_szoking: niezle mnie tym zszokowala.. :ico_szoking:
no i przypadkiem dowiedzialam sie, ze mam bakterie paciorkowca gr B... ktora moglabym zarazic maluszka podczas porodu, ale skoro o tym wiem... to dostane antybiotyk i powinno byc ok... :ico_noniewiem: kasik i lucy z ta bakteria urodzily zdrowe sliczne maluchy wiec wierze ze i moje bedzie ok :-D

to prawda, ze polozna macajac po brzuchu moze pomylic ulozenie plodu, u mnie tak bylo w 28 tyg kiedy stwierdzila ulozenie glowkowe a po 2 dniach mialam usg w polsce i okazalo sie , ze maluszek wciac posladkowo sobie siedzi hihi :-D
ale w polsce tez mogliby sie pomylic, bo plod wtedy jest jeszzcze zbyt maly.. :ico_szoking: teraz polozna ma pewnosc, ze maly juz glowko w dol napiera i ja rowniez czuje kopniaki i wypinania z tej strony gdzie powinny byc.. :-D . wiec wierze , ze jest ok :-D
marcia mysle, ze w polsce wiele rzeczy przeobrazaja, panikuja i strasza ciezarne.. :ico_szoking: z drugiej strony rowniez chcialabym, aby tutaj byl ten dostep do ginekologa i czestsze usg... :-D no ale coz... :ico_oczko: jesli naprawde obawiasz sie o zdrowie maluszka.. mysle, ze spokojnie mozesz uderzyc do szpitala.. :-D . i troszke naklamac :ico_oczko: np ze nie czujesz ruchow plodu, ze cos cie boli :ico_wstydzioch: a wtedy musza cie dokladnie przebadac i jestes spokojniejsza... :ico_haha_01:
duzym plusem jest napewno wiekszy luz podczas porodu,, jak slyszalam od wielu dziewczyn,darmowe leki itd...
nawet bariera jezykowa nie jest takim problemem j :ico_nienie: ak sie obawialam na poczatku.. :-D a moj angielski wcale super nie jest.. :ico_nienie: dopiero teraz tuz przed porodem poznalam kilka istotnych slowek.. :ico_wstydzioch: ale bez nich tez napewno bym sobie poradzila hihi :ico_brawa_01: bo jak sie zacznie to pewnie malo bedzie mnie intersowalo jak jest "krocze" :ico_wstydzioch: i inne tego typu hasla hihi
marcia zycze aby twoj dzidzius rozwiajl sie zdrowo, dla ciebie jak najmniej stresu, duzo odpoczynku, ale rowniez aktywnosci, i wiary, ze bedzie dobrze!!!! bo BEDZIE!!!!! :-D :-D
ufffff
aha a nie wiem skad jestes z anglii :ico_noniewiem: ale jesli musisz ubiegac sie o paszport w konsulacie w londynie, to wiem, ze czekanie na rozmowe trwa 4 miesiaca :ico_olaboga: , my bukowalismy termin juz w lutym :ico_szoking: . przez internet, jesli nie bedziesz mogla znalezc strony konsulatu to daj znac a wysle ci linka. :-D po tej rozmowie na paszport tymczasowy roczny czeka sie 3 tyg :ico_olaboga:
to chyba wszystko o co pytalas... :ico_noniewiem: hihi mam nadzieje ze nie zanudzilam :ico_wstydzioch:

kasia ja wbrew pozorom wcale tyle ciuszkow nie mam dla maluszka :ico_nienie: ... tak na teraz to naprawde malutko.. :ico_wstydzioch: . i malo urozmaicone przez ta nasza slodka niespodzianke... :-D
troche wisi w szafie na jesienne, zimowe miesiace.. :-D . a nawet kilka na przyszly rok... :ico_puknij: ale nasz maluszek wszystkich nie zalozy.. :ico_nienie: bo musialby sie obojniaczkiem urodzic :ico_brawa_01:
a taka pizze to bym sama wciela :ico_brawa_01: i piwkiem popila. :ico_brawa_01: . moze u was tez na pizzy sie nie skonczy,. :-D takie spontaniczne wypady sa najlepsze a jaka koncowka moze byc nieplanowana hehe :ico_szoking:

delfino dzieki za rade w sprawie aspiratorka :ico_brawa_01: jednak mamcia kupi ta fride w polsce.bedzie pewna i najlepsza :ico_brawa_01:
chociaz ty sie nie ociagasz we wklejaniu fotek mayci!!! :ico_brawa_01: i tak trzymac.. :-D bo taka mala modeleczke to tylko fotografowac i ogladac!!! :-D

ilonko super ze znalazlas wreszcie moment dla nas hihi i jaka twoja malutka juz jest duza :ico_oczko: :ico_szoking: sliczna dziewuszka :ico_brawa_01:

kasik wspolczuje zmagan z ta nieszczesna skaza.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: niestety nie moge ci nic poradzic, bo ja niedoswiadczona mamcia jestem :ico_sorki: ale dziewczyny sa kochane i juz przeczytalam, ze co nieco podpowiedzialy... :-D mam nadzieje, ze pomoze i nasza ksiezniczka nie bedzie musiala juz tak sie meczyc hihi :ico_nienie:
a co ubranek to jak bedzie trzeba to ciocia doreczy i to osobiscie.,. :ico_brawa_01: bo nie mozna pozwolic zeby nasza ksiezniczka nago chodzila.. :-D . choc jak dotad slicznie ubrana hihi :ico_brawa_01: hihi

fela i felicity zycze powodzenia z praca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiem, ze to proste nie jest zwlaszcza po dluzszej przerwie lub w przypadku pierwszej robotki... :ico_noniewiem: ale napewno wkrotce cos sie znajdzie... :-D mnie sie udalo choc wcale tak ostro nie szukalam :ico_wstydzioch: trzymam kciuki

gosia nie zapomnialam pochwalic twojego duzego synka :ico_szoking: :ico_szoking: rezczywiscie do niejadnka mu daleko. :ico_szoking: .. tomus super... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie no to widze, ze z praca sie kreci :-D , kaska z gory leci :ico_oczko: ... oj robotka stewardessy calkiem spoko... :-D :-D
niana rowniez prawie zaklepana... :ico_szoking: super!!!! tak to mozna zyc i latac hihi :-D

wiecie co dzis takie dlugie posty pisze, jakbym miala umierac, albo co gorsza :ico_oczko: mialoby mnie bie byc dluzej na tt (czyt. rodze???? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: )
poki co nic sie nie dzieje takze spokojna glowa hihi :-D

moja mama juz szaleje. :ico_olaboga: .wlasnie wyslala mi maila, ze dowiedziala sie (jakby to jakas nowosc dla mnie byla :ico_puknij: ) ze do spania dla dzieci najlepsze sa spiworki i juz jakiegos szuka :ico_olaboga: .. nie pytajac mnie w ogole czy cos takiego posiadam :ico_puknij: a mam juz jeden tyle, ze na zime :ico_oczko: .. teraz nie bede dziecka przegrzewac. :ico_nienie: . a ona biega po sklpeach i szuka i zla bo wszedzie jej mowia ze na lato nie sprowadzaja. :ico_puknij: . ale nieugieta jest.. :-D juz jej napisalam zeby sie nie wyglupiala.. hihi :ico_puknij:
no i jeszzce reczniczki po kapieli mi chce kupic... :ico_puknij: ona serio mysli ze ja nic nie wiem, nie mam a maluszka bede wycierac czym??? :ico_szoking: przeciez nie papierem toaletowym.. :ico_olaboga: ach ta moja mamcia.. :ico_olaboga: wczuwa sie w role babci na maxa hihi :-D :-D
a ze stycznosci z maluszkami nie miala od wielu lat to dla niej teraz same nowosci w sklepach hihi :ico_szoking: i szaleje na zakupkach
:ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dobra zmywam sie, bo od tego siedzenia to nam sam koniec nabawie sie hemoroidow i nogi mi spuchna :ico_olaboga: :ico_olaboga:
moze zaczniemy cos wywolywac?? :ico_oczko: ale boje sie , ze jakas infekcja sie wda albo co. :-D . ale z drugiej strony trzeba ciaze milo zakonczyc.. :ico_oczko:
juz mamy 2.5 tyg abstynencji bo cos mnie tam swedzialo.. :ico_noniewiem: . hihi jak zwykle :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-28, 00:33 ]
sorki ale test sie jakos rozwalil i wyszlo tego wiecej niz sie spodziewalam hihi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zafundowalam wam takiego usypiacza na dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko:
buzka i do jutra papa
:-D

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

28 cze 2007, 11:34

hej
DELFINA pisze:

Fitney glowa do gory, po burzy zawsze jest slonce. Musisz kochana zrobic krok do przodu jesli chodzi o porozumienie sie z mezem!!! Szczera rozmowa, spokojna bez wypominania itp, bez tego samo nic sie nie poprawi!!!
!!!

oj kochana to nie takie proste bo a jestem realistka,a on ???jeszcze chyba nie myslacym dzieckiem :ico_noniewiem: w sumie masz racje,ni epowinnam mu wypominac ze diecku jedzenia nie ma,i tego ze za dzuo na piwo wydaje,nie powinnam,bo nie pracuje :( jak mam prace znalezc skoro nie mam nawet pensa zeby gdziekolwiek zadzwonic? gdybym wam opisala co tak naprawde tu sie dzieje podejrzewam ze wszystkie byscie poparly moja chec ucieczki :ico_noniewiem: ale nic to,najgorzej ze mamy tylko tydzien na zmiane mieszkania i nie wiem gdzie tym razem trafimy :ico_noniewiem:

KASIK
poniewaz na temat alergii jestem na biezaco napisze ci pare slow.mozesz mi skopiowac tu dokladnie sklad mleczka ktore dajesz malej??moze zawiera lactose lub cos w tym stylu,a to niestety czesto powod wysypki,poza tym nie wiem czy dobrze kojarze ze sciagasz troszke mleka swego i dodajesz do modyfikowanego,jezeli tak jest uwaznie sie przyjzyj swojej diecie bo to moze byc glowny powod skazy,jak masz ochote napisz do mnie na gg bo to temat rzeka :ico_noniewiem: a na pewno znajdziemy winowajce :ico_oczko: ja adiemu buzie smaruje mascia cholesterolowa ktora mam z Pl bo ona nie zawiera zadnych dziwnych skladnikow i ladnie goi i natluszcza buzie
ja wlasnie odkrylam ze koleczka cherrios ktorymi Adiego ostatnio faszeruje zawierają jednak vit c i stad jego bole brzuszka i mega smierdzace kupki :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 cze 2007, 11:48

Hej dziewczyny!!!! u mnie dzis zimno i deszczowo ( nic nowego) :ico_haha_01:

Fittney kochana tak mi przykro ze Cie tak zycie doświadcza, ale mówią, ze czasami Zycie "sprawdza" ile mamy sił w sobie i stawia nas przed problemami, zebysmy w przyszłości mogli poradzic sobie z gorszymi.... mysle, ze u Ciebie nadszedł czas sprawdzianu, my jestesmy z Tobą i mozesz na nas liczyc :ico_pocieszyciel:
Madziorka ja planu jednak nie robie, tylko powiedziałam połoznej ze mój pępowiny nie przecina ( jego zdaniem bedzie to bolało dzidzie i mnie; mnie bedzie bolało??????? :ico_smiechbig: niemożliwe!!!! po całym " swędzącym" jak to Jasnie Pani pisze porodzie)
wiec oszczędzę biedakowi tego zajścia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dzis lece do położnej jak zwykle po to zeby jej powiedziec ze jestem oki i super sie czuje :ico_oczko: bo co???? zmierzy cisnienie, zapyta " are u ok" i to wszystko hihihihiihhihhiihihi
nie omieszkam sie wpaść do Madziorki ulubionego sklepu TiKmaxa czy jak to tam sie pisze :ico_olaboga: hihihihihihihihihihiih
pozdrawiam i do popołudnia

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

28 cze 2007, 12:12

martuchafrost pisze:Fittney kochana tak mi przykro ze Cie tak zycie doświadcza, ale mówią, ze czasami Zycie "sprawdza" ile mamy sił w sobie i stawia nas przed problemami, zebysmy w przyszłości mogli poradzic sobie z gorszymi.... mysle, ze u Ciebie nadszedł czas sprawdzianu, my jestesmy z Tobą i mozesz na nas liczyc :ico_pocieszyciel:
Madziorka ja planu jednak nie robie, tylko powiedziałam połoznej ze mój pępowiny nie przecina ( jego zdaniem bedzie to bolało dzidzie i mnie; mnie bedzie bolało??????? :ico_smiechbig: niemożliwe!!!! po całym " swędzącym" jak to Jasnie Pani pisze porodzie)
wiec oszczędzę biedakowi tego zajścia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dzis lece do położnej jak zwykle po to zeby jej powiedziec ze jestem oki i super sie czuje :ico_oczko: bo co???? zmierzy cisnienie, zapyta " are u ok" i to wszystko hihihihiihhihhiihihi
nie omieszkam sie wpaść do Madziorki ulubionego sklepu TiKmaxa czy jak to tam sie pisze :ico_olaboga: hihihihihihihihihihiih
pozdrawiam i do popołudnia

mojemu mezowi nawet nie proponowali przeciecia pepowiny ale to pewnie temu ze dzielnie sie spisywal i nie chcieli go wystraszyc :ico_smiechbig:

dziekuje ci za slowa otuchy,ale najgorsze jest to ze mam coraz czesciej mysli samobojcze bo to doswiadczanie trwa juz strasznie dlugo :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2007, 12:21

Fittney przykro sie czyta ze masz takie klopoty z mezem. Mam nadzieje ze jednak w koncu dorosnie, pojdzie po rozum do glowy. Ty zrezygnowalas z pracy pojechalas do niego a on sie zachowuje jak gowniarz. Chyba kase ktorą zarabia mu odbila i teraz uwaza ze jest panem i wladca :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Przepraszam za te slowa ale sie zdenerwowalam.

Co do ciazy w anglii i w pl ja jednak jestem za polskim. W anglii raz mnie polozna zbadala, byla bardzo mila i delikatna ja jednak mam wieksze zaufanie do lekarzy a raz na miesiac rozkraczyc sie u lekarza to nie wielka filozofia. Przynajmniej sprawdzi czy wszystko w porzadku.

madziorka byly juz posty giganty na tym watku ale twoj bije reszte na glowe. Cos mi sie zdaje ze ten post to przedporodowy.

Jasnie Pani to mlodzieniaszek ten Twoj Jasnie Pan. (2 lata mlodszy tak?)

kasik widze ze kolejny geniusz rosnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za gaworzenie

kaasiaa79 pisze:ale teraz czuje, ze to była jego technika na unika

tą technike to zna chyba kazdy facet. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-28 ]
FITTNEY pisze:dziekuje ci za slowa otuchy,ale najgorsze jest to ze mam coraz czesciej mysli samobojcze bo to doswiadczanie trwa juz strasznie dlugo

To az tak jest zle??? To moze rzeczywiscie wyjazd nie bylby glupim pomyslem. Jakas zmiana otoczenia. A jak bedzie naprawde zle to pomysl jak bardzo kochasz swojego Adiego i chyba nie chcialabys go zostawiac samego co???

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

28 cze 2007, 14:52

gosia888 pisze:Fittney przykro sie czyta ze masz takie klopoty z mezem. Mam nadzieje ze jednak w koncu dorosnie, pojdzie po rozum do glowy. Ty zrezygnowalas z pracy pojechalas do niego a on sie zachowuje jak gowniarz. Chyba kase ktorą zarabia mu odbila i teraz uwaza ze jest panem i wladca :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Przepraszam za te slowa ale sie zdenerwowalam.


To az tak jest zle??? To moze rzeczywiscie wyjazd nie bylby glupim pomyslem. Jakas zmiana otoczenia. A jak bedzie naprawde zle to pomysl jak bardzo kochasz swojego Adiego i chyba nie chcialabys go zostawiac samego co???


madziorka byly juz posty giganty na tym watku ale twoj bije reszte na glowe. Cos mi sie zdaje ze ten post to przedporodowy.

chyba właśnie w tym jest problem bo wydaje mi się że on wszystko przelicza na plny :ico_zly: nawet jedzenie :ico_zly: najgorsze ze w Polsce on nie uznawał mojej pracy,bo nie męczyłam się tam za bardzo ( handel bielizną na bazarze ) onprzed wyjazdem siedział 2 miesiące bez pracy,ciagle przed kompemi narzekał :ico_noniewiem:

wiemże jak teraz wróce w takiej atmosferze do PL to będzie to koniec tego małżeństwa :ico_noniewiem: ciągle jednak łudzę się że może on w końcu zacznie nas traktować jak rodzinę a nie jak zbędny balast przywieziony tu na własne zyczenie :ico_noniewiem: i tylko Adi mnie powstrzymuje przed najgorszym,choć bardzo się boje apogeum mego stanu bo wtedy już nikt mnie nie powstrzyma :-/

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

28 cze 2007, 15:23

Czesc kochane!!!
U mnie ciezka noc i dzien, Maya goraczkuje :ico_chory: , biedactwo, ida zeby :ico_zly: , tak mi jej szkoda, Ona jest taka slodka jak ma goraczke, spiewa sobie smieje sie!!! :ico_szoking: Dwa razy dostala w nocy paracetamol i viburcol, no i rano znow, a teraz jej podalam paracetamol w czopku przeciwbolowo i przeciwgoraczkowo i usnela.
Taka slodka w nocy byla, jak Kuba juz padl kolo 3 w nocy to zaczela wolac TUTUSIU!!! Tak wiec Tutus wstal do pracy bez zycia, biedactwa moje!!!

Fitney strasznie mi przykro!!! Ale mysli jakie masz to nie jest zadne rozwiazanie, zostawisz swoj najwiekszy skarb i co kto sie nim zajmie tak jak Ty??? NIKT!!! Nie dosc, ze zniszczysz sobie zycie to jeszcze tej niewinnej istotce!!! Nawet tak nie mysl!!!!! Fitney nie znasz swojej przyszlosci, nie masz pojecia co Ci przyniesie los, a moze za chwile wszystko sie ulozy i bedzie super, wiesz ile razy ja tak mialam??? Zanim poznalam swojego meza to wegetowalam, myslalam, ze wszystko najlepsze juz za mna!!!! Mylilam sie!!! I Ty tez sie mylisz, ze nic dobrego Cie nie spotka!!! Jestem przekonana, ze wszystko sie ulozy!!!

uciekam kochane bo moje biedactwo wstalo...

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 cze 2007, 15:28

fittney kochana....nie mam pojecia co ci napisac....najpierw co powinnas zrobic to isc do lkarza bo te twoje mysli sa nie pokojace i moim zdaniem to poczatek depresji....zycie w tych czasach jest naprawde ciezkie ale nie zalamuj sie po burzy wychodzi slonce...a czy warto trzymac na sile facet ktory nie interesuje sie wami....chyba nie,masz przed soba jeszcze cale zycie i slicznego synka i napewno dacie sobie rade...jedz do ludzi ktorzy cie kochaja i zrozumieja a pomalu wszystko sie ulozy...jestes atrakcyjna kobieta tak wiec glowa do gory.

jasnie pani oto ja z dzisiejszego dnia :ico_haha_01: specjalnie dla ciebie strzelilam te fotke
Ostatnio zmieniony 30 cze 2007, 21:17 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 15:36

fittney nie mozna ci tak mysles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jestes piekna mloda dziewczyna masz cudownego synka!!! przed toa cale zycie!!!! ktore niestety nie zawsze bywa takie jak by sie chcialo!!!! :ico_olaboga: dla adiego jestes calym swiatem i musisz walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesli naprawde meczysz sie tutaj i nie ma szans na zmiane zachowania twojego meza to nic na sile :ico_olaboga: ... zawsze mozesz wrocic do polski.. :ico_oczko: . i znajda sie ludzie ktorzy wam pomoga. :ico_noniewiem: .ja wierze mocno ze wszystko sie ulozy.. :-D
wczoraj ogladalam piekny film na faktach "w pogoni za szczesciem".... koles (will smith) zaczynal od niczego... :ico_olaboga: nie mial nic.. kasy... doszlo do tego ze musial spac na ulicy, w domu opieki itd..wraz ze swym synkiem, :ico_szoking: piekna milosc ojca do syna.. jego zawziecie, upor.... :ico_szoking: .. piekny film.. bardzo poruszajacy... i skonczyl sie bardzo szczesliwie.... :-D
fittney samobojstwo to nie jest rozwiazanie.. :ico_nienie: . i nawet o tym nie mysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

melduje sie nadal 2w1.. tam mnie post fittney zasmucil ze juz nic wiecej pisac nie bede!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

28 cze 2007, 15:46

fittney dziewczyny maja racje masz slicznego synka dla ktorego warto zyc pamietaj ze po burzy zawsze wychodzi slonce i nie moze byc caly czas zle zobaczysz wszystko sie ulozy trzymam kciuki za to powiem ci ze wiem co to znaczy byc na skraju rospaczy bo czasem i moj chlopak potrafi zamienic zycie w pieklo i nieraz chcialam zrobic cos sobie chcialam odejsc wiele razy ale cos mnie powstrzymywalo (dodam ze jestesmy ze soba piec lat) i wiele przez niego wycierpialam byl taki okres ze bezustannie sie ranilismy moze dlatego ze przebywalismy ze soba nonstop ale odkad wie ze bedziemy miec dzidka to sie zmienil i robi wszystko zeby bylo dobrze i jak narazie jestesmy szczesliwi mam nadzieje ze i tobie sie ulozy
pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość