Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 cze 2007, 16:45

Frydza coronie masz przesliczna! jak czytam takie opisy porodu to wierze ze ja tez dam rade... Bo czasami to sie mi wydaje, ze ja nie dam rady urodzic i bede juz w ciazy na zawsze :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 01:35

nasza frydza zawsze taka radosna.. :ico_brawa_01: nawet twoj porod wydaje sie "pikus" hihi :ico_brawa_01:
jak male PLUM hihi super!!!! :ico_brawa_01:

a wiecie ja dzis ogladalam cesarke w tv... :ico_olaboga: widzialam dokladnie wszystko!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: oni tam sie nie bawia z brzuchem tlyko rozciagaja go na boki i niemal sila wkladaja lape do srodka. :ico_olaboga: . mowie wam masakra!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: ale oczu nie oderwalam hihi :-D

dzis zadzwonilam do adama ,ze wody mi odeszly. :ico_szoking: .. boze on juz chcial leciec do domu. :ico_szoking: . oszalal.. na zartach sie nie zna.. hehe :ico_brawa_01:
e tam nudzi mi sie... hihi :-D

dzis jakos nam sie wydawalo,ze urodzimy w nocy wiec wszystkie truskawki i owoce zzarlam co by sie nie zmarnowaly hihi :-D kurde zapomnialam, ze mam jeszzce lody..
no nic trudno sie mowi hihi :-D
dobra ide spac , bo kto wie.. :ico_szoking: . a chce sie wyspac hihi :ico_spanko:
jak sie przeterminuje do wpraszam sie w niedziele do lipcowek.. na obiad hihi i pogaduszki hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 cze 2007, 13:35

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
MADZIORKA to masz ubaw z tatusia, dobre :ico_brawa_01:
FRYDZA pusz pusz mówisz :ico_szoking: :-D no to dobrze chyba że ci się podobało, jak się rozkręciłś to teraz nic tylko dzidzusie rodzić :ico_oczko: CÓRECZKA PRZEŚLICZNA :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 cze 2007, 13:41

Madziorka hihi mi tez sie nudzi... Ale chyba jeszcze za wczas zeby Krzycha straszyc :-D :-D :-D W kazdym razie fajne mi pomysly podsuwasz, tak na przyszlosc... Krzysiek ma duzo wlosow na glowie to troszke moze mu zniknac co nie??

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 cze 2007, 15:48

Albo osiwieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 15:50

moj adam jak sie denerwuje to skupie sobie swoja mala brodke hihi :-D taki trik nerwowy :ico_brawa_01: cos czuje, ze po porodzie to nic z niej nie zostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja zapuszczam paznokcie specjalnie na porod :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech adam tez odczuje bol porodowy no nie???? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
znecam sie nad nim ile moge... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . tak z milosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo moj mezulek to super facet i kocham go strasznie hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

28 cze 2007, 15:54

Madziu to oczywiste, że to wszystko z miłości :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 cze 2007, 15:54

kinga pewnie kazdemu z naszym facetow przybedzie niejeden siwy wlos po porodzie... :ico_olaboga: ale co to jest w porownaniu z np nacieciem krocza???? hehe :-D

jak moj adas mowi... ze chcialby to przezyc za mnie... :ico_szoking: zeby oszczedzic mi bolu.. :ico_szoking: to ja do niego.. ok. :-D .i wale z grubej rury... poddasz sie nacieciu krocza????.... :-D hihi oj chcialybyscie zobaczyc jego minke.. :ico_olaboga: . hehe :-D
a co my mamy zrobic?????????????? heheheheeheheh :ico_placzek:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

28 cze 2007, 15:58

madziorka hihi pisze:znecam sie nad nim ile moge... . tak z milosci bo moj mezulek to super facet i kocham go strasznie hihi ...

widze ze chumor ci dopisuje :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: do dobrze ja gdy bede tak blisko porodu to chyba sama osiwieje z nerwow bo ja bardzo nerwowa jestem i powoli zaczynam myslec o porodzie i coraz bardziej sie boje
podziwiam cie jak ty to robisz ze taka wyluzowana jestes???
a ztymi paznokciami to dobry pomysl ale watpie ze zostanie mi cos znich do porodu bo jak sie denerwuje to obgryzam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 cze 2007, 18:08

Ha, a w USA nie nacinaja krocza... jakby co to samo pęka. tak mi powiedział gin i wcale mi tym nastroju nie poprawił. :ico_placzek: Póki co nie panikuje ale nie wydaje mi sie, zebym na dzien przed porodem była tak wyluzowana jak madziorka...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość