Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 20:04

oj cos moja niunia niespokojnie zasypiała... pare razy wchodziłam do pokoju dac smoka... teraz nawet sie na chwile wybudza i marudzi i znów zamyka oczka...

Katrin dzieki kochana!!!
nie wiem sama co z tymi szczepionkami mam robic. pediara radzi zeby zaszczepić w 7 miesiącu na 5w1. ona boi sie krztusca u dziecka i polio... (ja w ogóle nie chciałam szczepic) szczepiłaś na grużlicę?
fajna zabawka!!!!!
powiedz jak poszło u gina!!!
a kupli polepszyły sie po lakcidzie. teraz bede jej dawac jak kupka bedzie podejrzana.

HEKTORKA super ze oczka zdrowe! takie piekne to na pewno zdrowe!!! zdjecia super!!!! my idziemy 16-go dopiero (mąż rejestrował :ico_noniewiem: )

delicja mam tą kreskę... i rozstępy... niby mnie to nie rusza ale czuje sie z tym brzuchem staro :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-28, 20:21 ]
moja kruszynka:
Obrazek
Katrin ile wazy Antonio??

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 cze 2007, 20:25

Dagles, na gruzlice nie szczepili, tylko tureckie dzieci szczepia jesli chca.U nas bedzie ta szczepionka 6 w 1 w polowie sierpnia.Znajomej synk w Polsce wlasnie zachowrowal na krztusiec i wyladowal w szpitalu, dlatego ja bede szczepic, bo widac te chorobska kraza i mozna sie nimi zarazic.
U gina bylam, stempelek dostalam :ico_haha_02: wszystko dobrze zagojone , ale ostrzegl, ze zajscie w ciaze w ciagu roku moglobybyc dramatyczne ze wzgledu na CC, wiec dal mi tabletki na probe czy dam rade je zniesc.Przez te tabletki nie bede miala okresu, wcale mi to nie przeszkadza.Normalnie jak sie karmi to nie powinno byc okresu, ale wszystko sie juz w bialej rasie pozmienialo i karmiace mamy miewaja okres-tak mi powiedzial doktor, dlatego trzeba bardzo uwazac teraz na niepozadana ciaze.
Moje dziecko ostatnio z wysilkiem i bolem robi kupki mimo, ze sa luzne-czy to normalne?

Hektorka-Kamilek slicznie wyglada, a na tym drugim zdjeciu to wyglada jakby byl Kamilka :-)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 20:35

Katrin no trzeba uwazac (niezła teoria z tą białą rasą hihi) ja tez mam tabletki ale nie biore... :ico_szoking: moze jak zaczniemy reguralnie wspołłżyć to wtedy...

no własnie krztusiec... a ile latek ma chłopczyk????????????? (pewnie był szczepiony wiec nie wiem co za ochrona z tymi szczepionkami)
ponoc te szczepionki po 10 roku zycia juz nie chronią :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 cze 2007, 20:39

KARTIN kochanie to prosze zapytaj ale jak to zrobić bo ja nie mam konta na niemieckim ebayu a mogę przecież zapłacić w euro tyle czy by wysłali do polski i ile to by kosztowało.bo może taniej .

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

28 cze 2007, 20:47

Witam
Mam pytanie czy wasze malenstwa próbuja sie przekrecac na bok i tak jak by mial sie przekrecic na brzuch
Dzisiaj przezyłam szok bo moj mały siada wzielam go polozylam na swoim brzuchu a ja siedzialam na polleząco a maly raz sprobowal siasc i mu sie spodobalo .Wiem ze to troche za wczesnie a jak widziałam corkę Wierzejskiego ktora ma 4 miesiace i sztywno siedziała to sie zastanawiam czy te dzieci nie za szybko sie rozwijaja

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 20:50

Obrazek ja z latoroślą

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 cze 2007, 20:55

no to z tym karmieniem jak przeczytałam jak macie to sie prawie popłakałam ze ja tak nieumiem!!! mi caly czas niewygodnie i niemam siły Go trzymać!!! :ico_placzek:
a jak marudzi przy cycu to odkryłam ze musi sie odbeknać i dalej zajada!!!

hmm wy sie martwicie o okres moj Eryk 2 bedzie miał 3 miesiace i ja nadal niemam miesiączki!!! to źle??

a co do kreski to ja niemiałam ale mam za to piękne rozstepy :-/

pozdrawiam Mamuśki i śliczne Bobaski :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

28 cze 2007, 20:56

IM moja jeszcze nie. dopiero niedawno trzyma sztywno łepek na brzuszku. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-28, 21:01 ]
Mróweczka pisze:no to z tym karmieniem jak przeczytałam jak macie to sie prawie popłakałam ze ja tak nieumiem!!! mi caly czas niewygodnie i niemam siły Go trzymać!!! :ico_placzek:
a jak marudzi przy cycu to odkryłam ze musi sie odbeknać i dalej zajada!!!
ooo to fajnie ze masz sposób! mi tez niewygodnie :/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2007, 21:03

Dagles śliczna Twoja córcia a jaka już duża :ico_brawa_01:
ja rozstępów nie mam, ale brzuszysko mi spore zostało, więc przeszłam na drakońską dietę. 2 posiłki dziennie. Ostatni posiłek jem o 16. I jak na razie mam jeszcze 8 na plusie :), co nie zmienia faktu, że wieczorami jestem głodna jak wilk :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 cze 2007, 21:03

Dagles twoja Jagodka to na tym zdjeciu ma minke jak prawdziwa dama :) :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość