Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2007, 22:56

eve jestes wspaniała :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: w UK jest tylko Nutramigen, ale lekarz przepisze mi go tylko jesli w przeciągu najbliższych dwóch tygodni nie nastapi poprawa z tymi plamami i chrostkami :ico_noniewiem:
co do alergii to jestem totalnie zszokowana :ico_szoking: dopóki Vikusia nie zachorowała nie zdawałam sobie sprawy że alergia dotyka teraz podobno co 3 dziecko :ico_szoking: jak tak dalej pójdzie to każdy bedzie miał jakąs alergię :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 cze 2007, 05:53

kasi.k ciebie przeraza mysl o kolejnej cesarce a ja jestem wdzięczna bogu ze przy drugim będę miła pewna cesarkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 cze 2007, 10:19

ja tez mowilam,ze jak jeszcze bedzie mi dane miec drugie dziecko, to jak do 40 tyg nie urodze sama - to zaplace za cesarke.Drugi raz bym nie chciala naturalnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 cze 2007, 11:20

kasi.k, mogę Ci kupić ten Bebilon w PL i przesłać

Ja rodziłam naturalnie, modliłam się o cesarkę, ale miałam opłaconą położną, dostałam wszytskie możliwe przyspieszacze weszłam na porodówkę o 8 a o 10:00 Maja już była. Gorzej bolało gojące się krocze, po Mai powiedziałam, żadnych wiecej dzieci, ale już zmieniłam zdanie :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 cze 2007, 12:32

dziewczyny sliczne skarbki macie a rosna strsznie :ico_olaboga: ja wkleje jakies fot5ki nowe ale narazie jestem w pl i tu nic nie mam a w domku komputer zepsuty :ico_zly:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 cze 2007, 15:16

SANDRUSIA)), nareszcie jesteś, stęskniliśmy się za Tobą :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

28 cze 2007, 19:58

babe_boom, dzieki ja za wmi tez :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 cze 2007, 21:42

hej kobietki jeszcze nie wyjechalam choc juz sie nie cierpliwie, u tesciowej mielismy byc juz wczoraj i co? i nic dalej siedzimy w domciu, bo tyle spraw do zalatwienia przed wyjazdem, no ale jak juz pojedziemy ( no juz 100 procentowo jutro ) to bedziemy u niej siedzieli az do wyjazdu do polski no a potem to dopiero okolo 24 lipca na tiktaczku zawitam chlip chlip :ico_placzek: ale ciesze sie ze do polski pojade!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tu obiecane zdjatka ze chrztu i nietylko!!
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Julcia miala taka dluga sukienke ze jak siedziala w samochodzie to ja cala pogniotla, sukienka jest po jej prababci, babci , andersie, jego rodzenstwu i kuzynostwie, sukienka jest pokoleniowa i taka byla delikatna i cieniutka ze sie balismy ze sie zniszczy, ale naszczescie tylko sie pogniotla hihihi a pozatym byla zolta ale woda z chlorem wszystko wybielila!!
Obrazek
Obrazek
imprezke robilismy w ogrodzie coprawda sie rozpadalo ale tylko na koniec no i zrobila sie wtedy tez taka fajna atmosferka! na szczescie maz mi bardzo pomagal to jedyne zadanie co mialam to upieczenie 70 buleczek dekoracja stolu i opieka nad Julcia, bez niego niewiem jak by sie wszystko potoczylo, a on bardzo lubi organizowac roznego rodzaju rzeczy wiec tylko sie cieszyl, oczywiscie rodzinka tez nam pomagala np przy zmywaniu naczyn, jak stol zostal sprzatniety i rozmawialismy z goscmi to A. rodzenstwo zdarzylo po cichemu wszytsko pozmywac, takze bardzo sie ciesze ze nam pomogli pewnie wiedzieli w jakim stresie bylismy.
Obrazek
Obrazek
Julci spodobalo sie jej wlasne odbicie hihihiih
Obrazek
Obrazek
a tu zabiera sie za poczatki raczkowania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek no i a kuku! strasznie lubi ta zabawe, zaklada sobie swoja przytulanke do spania na glowe a potem ja zdejmuje i sie smieje hihiihih
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, 21:55 przez MamciaKochana, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 cze 2007, 21:52

Mamciu - zdjęcia rewelacja :)

My z moim M nie planujemy kolejnego dziecka, ale los libi platac figle :) Jeżeli kiedys faktycznie byłabym w ciązy to tylko cesarka, tak jak teraz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 cze 2007, 23:01

Sandrusia nareszcie!!!!!!! :ico_brawa_01: ja przejrzałam wszerz i wzdłuż wszystkie wątki w poszukiwaniu ciebie i co się z toba dzieje, bo ani cię nie widziałam na TT ani na gg :ico_olaboga: a ty sobie w PL siedzisz...

Mamcia zdjęcia pierwsza klasa :ico_brawa_01: Julcia wygląda słodziutko i ma taki ekstra błysk malej rozrabiarki w oczku :ico_oczko: :-D a jaki twój mąz wysoki :ico_szoking: albo ty nizutka :ico_haha_02: wogóle WSZYSTKIEGO NAJ... dla Julci z okazji chrztu... no i udanego pobytu w PL.... bedziemy za Wami okrutnie tęsknić :ico_placzek:

babe_boom dziekuję za propozycję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: na razie jednak pozostane przy tym mleku co mam...

iz@ nie wiem dlaczego ale ja boję się nastepnego cc :ico_olaboga: chociaż rodzićnaturalnie tez bym nie chciała :ico_olaboga: w zasadzie to może ja jak na razie wogóle nie chce żadnego porodu, bo nadal na myśl o tym przechodza mi ciarki po plecach :ico_olaboga: rodziłam naturalnie przez 16h, parłam ponad 1h a i tak skonczyłam na cc :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość