małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

30 cze 2007, 22:58

Justyna, wątpię w to. Widzisz zresztą, że Asię też te wszystkie objawy w konia robią :ico_noniewiem:

Chociaż przyznam szczerze, że dobrze byłoby już mieć maluszka przy sobie :ico_ciezarowka:

Od razu postawię ciacho, bo termin na 19-go i...19 dni do porodu :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 cze 2007, 23:23

ciekawe czy tak wszystkie lipcowki beda wczesniej rodzic :ico_noniewiem:
ja to jeszcze tydzien chcialabym zaczekac a pozniej juz moge jechac :ico_haha_01:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

30 cze 2007, 23:44

Ja już muszę nie czekać :ico_haha_01:
Tak sobie myślę, czy z tym współżyciem też tak jest, że skurcze wywołuje. Bo jeśli tak, to natura podwójnie przyłożyła rękę do mojego przedwczesnego porodu (który nie wiadomo, czy w ogóle zaistnieje :ico_haha_01: ). Jeden to pełnia, a drugi to właśnie to, że podobno nasienie mężczyzny jest w stanie wywołać skurcze.
No, zobaczymy... u Uli to chyba nie podziałało, bo jakoś tak dwa dni po urodziła :ico_haha_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 cze 2007, 23:50

a ja malolata znam dwie dziewczyny ktore pojechaly rodzic w ten sam dzien :-D
takze cala noc przed toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

30 cze 2007, 23:55

W ten sam dzień, co doszło do stosunku? Hm...no to zobaczymy, czy mnie również to czeka, czy wręcz przeciwnie :-D :ico_haha_01: Na pewno jeśli coś się wydarzy, to dam znać.
Jeśli nie tutaj, to możesz mi podać (jeśli byłabyś chętna rzecz jasna :-) ) na PW Twój numer telefonu, za co byłabym bardzo wdzięczna.Wtedy w razie czego napiszę i poinformuję :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 cze 2007, 23:58

to zaraz ci wysylam :-)
A u moich kolezanek to w ten sam dzien pojechaly rodzic

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 lip 2007, 00:01

No to nieźle. Ale równie dobrze może to w ogóle nie zadziałać! Tak mi się przynajmniej wydaje :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 lip 2007, 00:03

numer wyslalam na pw takze jakby co to daj znac :ico_brawa_01:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 lip 2007, 00:05

Bardzo, bardzo dziękuję :-D :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

A czy masz jakąś koleżankę, na którą to nie zadziałało? :ico_haha_01: Bo ciekawa jestem na ile procent kobiet to zadziałało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lip 2007, 00:06

hej lipcowki... :ico_ciezarowka: no ja juz prawie legalnie (za godzine) moge do was dolaczyc. :ico_szoking: . jako przeterminowana czerwcowka hihi :ico_ciezarowka:
abegano weszla w moja kolejka i urodzila w dniu mojego terminu!!! :ico_nienie: hihi ale wybaczam, i w ogole sie nie gniewam hehhe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie totalnie nic. :ico_szoking: . ani skurczy.. :ico_szoking: ani czopa.. :ico_szoking: samopoczucie takie jak kilka miechow temu... :ico_szoking: strasznie nieporowo :ico_szoking:
czuje, ze jeszcze sobie z brzuszkiem pochodze. :-D . ale co tam.. :ico_oczko: maluszek przyjdzie jak mu sie zechce hehe :-D
troszke mi to na reke, bo w poniedz wpadaja do nas kumple z polski i bede mogla powitac ich na luzaka.. :-D . pochichrac itd .. :-D
choc... juz mnie ciekawosc zzera jak to bedzie... itd..??? :ico_szoking: :ico_szoking: hihi zobaczymy co sie wydarzy hihi :-D
od wczoraj zaczelismy naturalne wywolywanie: ananasy, curry,winko i sex..
i na razie WIELKIE NIC!!! hihi :-D ale co tam, fajnie bylo :ico_wstydzioch:

abegano jeszcze raz ogromne gratulacje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna kruszynka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malolata ja dostalam od poloznej spis naturalnych wywolywaczy i tam bylo ymienione min: sex ale niedopochwowo :ico_szoking: ,i orgazm.. czyli sam orgazm pewnie tez powoduje skurcze.. :ico_szoking: no ja podczas sexu brzuch mam ciagle twardy hihi :ico_brawa_01: hihi

to ktora z was teraz na kolejce??? bo ja troche niezorientowana jestem :ico_wstydzioch:

pozdrawiam
buziaki :ico_brawa_01:
trzymam za wszystkie kciuki...!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość