Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 11:43

Fintifluszka, moze nospę weź.. to jedyne co na brzuszek mozemy brać, moze pomoze?
Mi dalej zgaga.............................................. ja juz nie mam sił :ico_placzek: bardziej mi dolega i przeszkadza niz przenoszona ciąza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niech juz to się skończy :ico_sorki:
Myślałam, ze pod koniec mi trochę przejdzie, bo brzuszek się obnizy i wogóle, a tu nic, co za przekleństwo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 lip 2007, 11:55

Fintifluszka ja bym radziła do lekarza zadzwonic bo np ja no-spy na początku nie mogłam brać....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 12:03

Lalka naprawdę??????????? a CZYM TO LEKARZ UZASADNIŁ?????????????/ piersze słyszę, zeby komuś nospy nie mozna było brać... moja doktor odwrotnie mi mówiła, ze to jedyne co mozna.... ze to jedyny bezpieczny lek, bo jest w 100% bazowany na ziołach...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lip 2007, 12:38

Mi lekarz własnie przepisał nospę na różne bóle, ale wzięłam wczoraj i mi nie pomogła :ico_placzek: meczyłam się jeszcze z godzinę i powoli przeszło...

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 lip 2007, 13:07

Alineczq pisze:Lalka naprawdę??????????? a CZYM TO LEKARZ UZASADNIŁ?????????????/ piersze słyszę, zeby komuś nospy nie mozna było brać... moja doktor odwrotnie mi mówiła, ze to jedyne co mozna.... ze to jedyny bezpieczny lek, bo jest w 100% bazowany na ziołach...

tak naprawdę.dopiero po 13 tc mogłam brać w razie potrzeby,ale do tej pory wziełam dwa razy tylko.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 lip 2007, 17:15

ciekawe ciekawe... no cóz lekarz wie co robi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 01:33

alinko a ja wyczytalam w ulotce, ze skladnik nospy przechodzi przez lozysko. :ico_szoking: .. oczywiscie lekarze ja zalecaja w razie potrzeby.. i znam dziewczyny ktore cala ciaze braly i nic sie nie dzialo z maluszkami... jednak nie jest to lek calkowicie bez wplywu na dzidziusia...

[ Dodano: 2007-07-02, 01:35 ]
a co boli brzuszka jak na okres.. to miewam je niemal codziennie.. ale bardzo lekkie wydanie. i chwilowe :ico_oczko: .. hihi i to raczej normalne w ciazy... na poczatku z racji powiekszania macicy a teraz moze to zapowiedz skurczy.. hihi :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-02, 01:36 ]
no ale w moim przypadku do niczego konkretnego nie prowadza, bo jak widac przeterminowanie rosnie z dnia na dzien hihi :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 09:46

madziorka hihi pisze:[b
a co boli brzuszka jak na okres.. to miewam je niemal codziennie.. ale bardzo lekkie wydanie. i chwilowe :ico_oczko: ..


Połozna tez mi powiedziała... "Jak będzie bolało jak na miesiaczkę...Będą to przepowiadające i mogą sie nasilać..."
Kiedy ja nigdy nie miałam bolesnych miesiączek ani bólu brzucha przed miesiączką......... Jak ja mam rozpoznać "ten" ból :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Oj coś mi się wydaje, ze trafię na porodówkę juz z bólami porodowymi... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lip 2007, 09:57

O jejku, same przeterminowane kobietki :ico_oczko: jak się czujecie drogie Panie...? jakiś dreszczyk emocji przed zbliżającym się porodem...? ja jestem straszna histeryczka i panikara, aż strasz pomyśleć co się będzie działo pod koniec... zwłaszcza, że bardzo źle znoszę ból :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 16:03

Ja się juz jakoś nie boję i nie panikuję.. gorzej było jak miałam 2-3 tyg. do terminu, teraz spoko. Moze dlatego, ze tydzień temu umówiłam się z połozną, a w sobotę ją poznałam i juz wiem kto odbierze mój poród.. Fajna babka :-D i moze dlatego jestem spokojna :ico_ciezarowka:
Fintifliuszka Ty się na zapas nie denerwuj, wszystko w swoim czasie. Dzidzi wie najlepiej kiedy ma wyjść :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość