Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lip 2007, 14:17

Marcia nalezą Ci sie pieniążki, ale musisz pracowac 26 tyg. dla jednego pracodawcy to wtedy masz macierzynskie przez pierwsze 6 tyg. 90 % twojej wypłąty a nastepne tygodnie po 112 funtów na tydzien. jesli pracujesz mniej niz 26 tyg przed pojsciem na macierzynskie to tez dostaniesz kase tak jak Jasnie Pani pisze. o aplikacje starasz sie w job centre a jak masz problemy to idz do citizen advice (
jest w kazdym miescie ) i tam Ci pomogą za darmo. tak ze sie nie przejmuj, jak pracujesz to dostaniesz kase
Jasnie Pani fajowe zdjęcie Łucji z tatusiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 lip 2007, 14:44

martucha to wpadaj na tego torta jak masz taka ochote...kobietom w ciazy sie nie odmawia :-D tylko spiesz sie bo juz malo zostalo :ico_haha_01:

jasnie pani lucja to chyba do taty podobna,co?

fittney a moze wynajmijcie mieszkanie a potem pokoje z mieszkania wy wynajmijcie i takim sposobem bedziecie mieli swoj pokoj i bedziecie wybierac lokatorow bo odpowiedzialnosc za mieszkanie do was bedzie nalezec.
trzymaj sie kochana i moze zgrasz sie z nasza panikarka delfina i razem sobie polecicie, bedziesz ja na duchu podtrzymywac :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lip 2007, 14:46

marcia moje kumpele tez [racowaly przez agencje i ku ich zaskoczeniu dostaly macierzynskie z agencji :ico_szoking:
a jesli nie to skladasz aplikacje o maternity allowance w joc centre plus... powodzenia
jakby co to mam linka do strny skad mozesz taka plikacje sciagnac :ico_oczko:

potem was poczytam i napisze... bo musze sie szybko zbierac hihi za pozno wstalam i jeszzce kumple wpadli na kawke i sprawdzic czy sie nie rozdajam :ico_puknij:
buzka pa

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 lip 2007, 14:47

czesc laseczki. przepraszam,ze mnie nie bylo tak dlugo,ale caly czas sledze to co naklikalyscie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
ale te wasze dzieciaki to piekne sa. ja tez juz chce.
byla u mnie midwife przed chwila i mowila ,ze nie moze okreslic w jakim polozeniu jest dzidzia :ico_szoking:
i ze prawdopodobnie przechodze tydzien ale skad ona to wie to ja pojecia nie mam :ico_puknij:

martucha ja mam tak samo pierwsze 6 tyg 90% a reszta to 112 f na tydzien.
a juz myslalam.,ze w firmie chca mi kit jakis wkrecic :ico_puknij:
tobie zostalo jeszcze tydzien (przeszlo) takze jeszcze troche sie pomeczysz. :ico_olaboga:
chcialam wam wkleic zdjecie brzuszka i pokazac co mi na nim wyszlo,ale sie wstydze bo to wyglada okropnie,takze chyba nie bede was straszyc bo koszmarow jakichs sie nabawicie.
a wpadac bede czesciej jak zaczne maternity ,takze juz za tydzien. ale jestem happy :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:
pozdrawiam was serdecznie.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lip 2007, 15:01

Beata ta Twoja midwife to jakas lewa jest, przeciez nawet Ty mozesz stwierdzic jak dzidzia lezy bio czujesz ruchy wiec mniej wiecej wiesz gdzie nóżki są :ico_brawa_01:
a co do terminu to sam Bog nie wie kiedy Ty urodzisz wiec skąd ona moze wiedziec????? :ico_puknij: niech sie stuknie hhihiihihihhiihihihiihihihihi
kijowe te macierzynskie nie? ja juz zaczełam wiec we wtorek powinnam dostac kase jestem ciekawa ile??????

[ Dodano: 2007-07-01, 15:02 ]
Beatko a brzuszek wklejaj i sie nie przejmuj :ico_brawa_01: tu nie casting do " słonecznego patrolu" :ico_brawa_01: hihiihihihihi :ico_smiechbig:
laski nie wiecie co sie z Gosią dzieje????????????????????

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

01 lip 2007, 15:02

witajcie ja nie moglam przez dwa dni sie dostac na tt :ico_placzek: dopiero teraz moge mam nadzieje ze to sie nie bedzie powtarzac .... dzis sie cos slabo czuje dwa razy prawie zemdlalam musialam biec na pole oddechu zaczerpnac bo juz ledwo na nogach stalam i ciemno przed oczami mi sie robilo :ico_olaboga: moj chlopak sie przestraszyl , boje sie zebym czasem nie zemdlala jak bede sama i niedaj boze bede cos gotowac na gazie :ico_olaboga: musze uwazac zeby sie nic zlego nie stalo czy wy tez mialyscie jakies omdlenia w ciazy??
ide sie polozyc bo jakos tak dziwnie sie czuje ....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lip 2007, 15:06

Swbasia ja miałam zawroty głowy i wymioty w 8 miesiacu, to od cisnienia( i pogoda do d....) wiec leć do łóżka i leż. po prostu odpoczywaj, czasem sie tak zdarza w ciąży :ico_olaboga:
Ps jestes juz nie pierwsza osoba, która mówi ze idzie na " pole" my mówimy " ide na dwór" co kraj to obyczaj

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 lip 2007, 15:08

wiem,ze ona to jakas dziwna,ale co ja moge na to? :ico_puknij:
juz jej zmieniac na inna nie bede bo jakos glupio tak pod sam koniec.
z tym platnym to masz racje. myslalm,ze troche wiecej sypna dla mam z dzidziusiami,ale oni skapi sa (ha ha ) :ico_olaboga:
no ale beda jeszcze jakies dodatki takze nie powinno byc tak zle no i 9 miesiecy w domku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-01, 15:11 ]
dziewczyny napiszcie mi prosze co zabieracie z soba do szpitala. :ico_sorki:
bede bardzo wdzieczna,bo juz czas zeby zaczac sie pakowac,a ja nie mam pojecia co i ile tego zabrac. dzieki z gory.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lip 2007, 15:13

ja tez myslałam ze beda jakies dodatki a jak co do czego przyszło to sie okazało ze nam sie nic nie nalezy :ico_olaboga:
dlaczego?????? ja zarabiałąm minimum, moj miał tak se, ale bierze nadgodziny zeby jakos odłożyc, a oni mi mówią ze my mamy za duzo, a ja w to watpię bo inni mają wieksze zarobki i jakos maja dodatki ( chyba ze kłamią, ze mają)

[ Dodano: 2007-07-01, 15:17 ]
beatko dla siebie: kosmetyki do kąpieli, recznik, koszule nocne i zapieciem z przodu ( zeby bylo latwiej karmic), laczki, majtki i podpaski ( te duze)
dla dzidzi: ciuszki na wyjscie ( pajacyk, skarpetki, czapeczka itp), kocyk, butle mam w razie W, pieluszki, husteczki nawilzajace ( niby w szpitalu maja, ale ja wole sie zabezpieczyc), ja mam jeszcze rozek, i nie zapomnij o foteliku do auta, nie wiem co jeszce :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 lip 2007, 16:04

witam witam
jejku jak mialam c zas to tt nie dzialalo a jak nie mam to jest ehhhhh
widze ze madziorka i marta jeszcze 2 w 1
ja melduje ze zyjemy mamy sie dobrze ale czasu brakuje :ico_olaboga:
jutro mam nadzieje jak sie natus zdrzemniee to cos napisze
pozdrowienia dla dzidziusiow mamusiow i brzuszkow`````````````

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość