Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 mar 2007, 18:13

karczochy, hmm nigdy sama nie robilam karczochow choc nawet lubie...ale w sumie za czesto w szczecinie ich nie widze...pozostane na razie przy tych bardziej podstawowych warzywkach hihi

Wiolka moj tez by najchetniej siedzial na kolankach... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 mar 2007, 19:28

Brawa dla Wiktori :ico_brawa_01:
Justyna Julia tez tak pupe podnosi ale troche nizej... moze to pierwszy krok do raczkowania :-D
Julka juz je ebz problemu ugotowane przeze mnie zupki ;-) też zastanaiwam się co mozna jeszcze dać jej za warzywa... bo jak narazie daje ziemniak, marchwe, pietruszka i kurczak... czym to moge urozmaicić ?

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 mar 2007, 21:13

Czesc kochane :-)
No brawa dla Wikuni za raczkowanie :ico_brawa_01:
klocki i puzle super przy nastepnej okazji kupuje :ico_haha_01:
Kasia tak Dejvi nadal ma naczyniaka ( taka gabczasta malinka ) tyle tylko ze tego nie widac wiec w ogole nie przeszkadza
A moj syn dzis sie podciagnol i usiadl w wozku :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

13 mar 2007, 21:20

Dla Dejviego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

13 mar 2007, 21:39

Brava dla Waszych dzieciaczków już takie dużo i silne :ico_brawa_01: byle tak dalej :ico_haha_02:
Moja umie dojść swoimi sposobami do wszystkich zabawek które sobie upatrzy choćby były daleko - to jeszcze nie raczkowanie ale sprytnie podpiera się na łokciach i wypycha się stópkami no i do przodu szybciutko :ico_haha_01: mała spryciara :ico_haha_01:
siedzieć to właściwie już sama siedzi no i nie można jej nigdzie samej zostawiać bo taka szybka we wszystkiem. Już jej łóżeczko obniżyliśmy bo może być kiepsko jak wypadnie :-)
Postaram się częściej zaglądać ale już ziwajki mnie biorą więc pa kobietki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

13 mar 2007, 22:54

chwila czasu uff
naczyniaki u nas bez zmian ,ten ostatni zamrazany nie znikna caly i musze jeszcze raz isc 22 marca cholera ze tak sie wyraze
hahah z tymi pupkami do gory to mi sie smiac tez chce,maly sie przy tym zlosci az sie czerwony robi nieraz :-D
brokuly mozna juz podawac tak na porcje na poczatek dla sprobowania dwa rozki wystarcza do tego mala marchewa i ziemniak pycha
ja czesto tez koper wloski gotuje z ziemniakiem i marchewa do tego jakies miesko albo tez cukini (cykinia??ee chyba kabaczek sie po polsku mowi a nie wiem podobne do ogorka hihi :ico_wstydzioch: )
hitem mojego malego jest ostatnio burak czerwony z ziemniakiem z odrobina masla mniam pycha :-)
dzisiaj bylam na bilansie polroczniaka 8,120 kg i 69 cm no i wszystko bardzo dobrze co mnie naturalnie bardzo cieszy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
zmykam bo mi dzieci na przemian sie dzisiaj budza i placza :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 mar 2007, 23:26

Edyta po polsku chyba cukinia.. kabaczek to chyba po śląsku... czy jakoś tak ;p niemiecki do śląskeigo podobny ;)
Twój maluch rośnie a rośnie.. i tak trzymać ! widze że mu już dużo warzyw dajesz... cukinia, buraczki... tez będę musiała o tym pomyśleć...

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Edyta a co do tych naczyniakow to nie martw sie... twoj synek ma to na głowie wiec nawet jakby calkiem nie zesżło to i tak włoskami się zakryje...
Ja jestem ciekawa kiedy to Julce zniknie.. w spzitalu poweidzieli do 6 mies.. ale jakoś dalej to ma... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 mar 2007, 09:01

hej wam
dzis juz lepsza nocka choc tez budzilsie ok 3 razy, ale i tak lepsze to niz co godzine :ico_szoking:
wczoraj maluch zjadla zupke brokulkowa...pyszna byla...marcheweczka, ziemniaczek, pietruszka i brokul...mmmm..jadl az mu sie uszy trzesly...za tydzien dodamy mieska i bedzie jeszcze smaczniejsza..
kurcze tyle tej zupki zrobilam ze maly bedzie ja jadl chyba tydzien hehe, pozamrazalam....

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-14 ]
kochane dzis Wiolka-28 ma urodzinki!! Wiolu duzo zdrowka, szczescie i pomyslnosci, pociechy z seneczka i duzo wytrwalosci i cierpliwosci!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

14 mar 2007, 11:47

Jaki piekny kawaler !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Julka ma szczęście że już jest przez nią zajęty :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: od Julki , która teraz nonono mi wypieła i śpi ... obrażona bo jej pilota nie pozwoliłam zjeść :ico_haha_01:


A to dla ciebie Wiolu :ico_prezent:

Wiolka_28
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:30

14 mar 2007, 11:54

Heh....Natalka..... :ico_buziaczki_big: Nie wiem co powiedziec....Wielkie Dzięki! To mój mąż nie pamięta a Wy zauważyłyście....Chyba się popłaczę.... :ico_placzek: .......Dziękuję Serdecznie za pamięc. Ehh ale nie ma co świętowac. Prawie 30 lat na karku!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość