SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 cze 2007, 13:04

dziewczyny witam wszystkie serdecznie ja mam problemy z kapem ale teraz jestem w pl wiec mam dostep do netu lucy23, kochana widze ze ty juz po wszystkim sliczny synus gratuluje serdecznie powiedz jak sie czujesz jak porod i jak maluszek sie ma mam tyle do nadrobienia na forum ze ho ho ale mysle ze niedlugo sie z tym uporam postaram sie tez jakies swiezsze fotki wkleic pozdrawiamy i calujemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 12:05

sandrusia no właśnie dawno Cie nie było :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 lip 2007, 11:31

witajcie Kochane Tik-Takowiczki!!!!!!
ja za miesiąc ruszam do Dublina!!!!!!! już nie moge sie doczekać normalnej wyplaty.... :-D i tam na reszcie zrobię porzytek z wyższego wykształcenia biologicznego..... :ico_zly:
pozdrawiam i do sklikania!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lip 2007, 17:06

Zirca witamy i zapraszamy do klikania i czestego nas odwiedzania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 lip 2007, 23:14

zirca, witaj fajnie im wiecej nas tu tym lepiej :ico_brawa_01: martuchafrost, a co u ciebie jak sie czujesz wiem tylko ze siwtnie wygladasz :ico_brawa_01: juz niedlugo rozwiazanie pewnie nie mozesz sie doczekac ?

bibuleczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2007, 15:07

01 lip 2007, 23:20

Mam nadzieje,ze pamietacie mnie-zajzalam do was kiedys! :ico_haha_02:
Tylko,ze ostatnio niemam czasu!Mala jest ciagle marudna-zeby jej ida,a moj M siedzi albo w pracy albo przed kompem!!Teraz mam chwilunie poniewaz mala i M spia!!Musze ich zaraz budzic bo jedziemy na lotnisko-lecimy do Polski na 3 dni!Ale sie ciesze :ico_brawa_01:

I jednoczesnie boje! :ico_olaboga: ciekawe czy Nikolka bedzie spala w samolocie!!??

Odezwe sie do was po przyjezdzie!!

[ Dodano: 2007-07-01, 23:20 ]
Mam nadzieje,ze pamietacie mnie-zajzalam do was kiedys! :ico_haha_02:
Tylko,ze ostatnio niemam czasu!Mala jest ciagle marudna-zeby jej ida,a moj M siedzi albo w pracy albo przed kompem!!Teraz mam chwilunie poniewaz mala i M spia!!Musze ich zaraz budzic bo jedziemy na lotnisko-lecimy do Polski na 3 dni!Ale sie ciesze :ico_brawa_01:

I jednoczesnie boje! :ico_olaboga: ciekawe czy Nikolka bedzie spala w samolocie!!??

Odezwe sie do was po przyjezdzie!!

PA

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lip 2007, 01:29

Sandrusia po pierwsze to wcale Cie nie widac :ico_nienie:
po drugie masz racje nie moge sie juz doczekac i licze dni do porodu :ico_olaboga:
zreszta wiesz jak to jest na końcówce :ico_olaboga:
SANDRUSIA)) pisze:wiem tylko ze siwtnie wygladasz
czy tak swietnie to nie bylabym pewna :ico_szoking: mój mówi, ze jak najedzony chomik :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
cokolwiek to znaczy w jego pojęciu mi sie podoba to okreslenie :ico_brawa_01:
termin mam akurat na" bonfire" czy jak to tam, wiec mam nadzieje ze to bedzie przed lub po, bo wiesz co tu sie dzieje w " te" dni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: lepiej napisz co u Was i jak sie mały chowa ??????? :-D
Bibuleczka witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-02, 01:52 ]
Bibuleczka dziekuje za komentarz na fotosiku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 lip 2007, 22:31

martuchafrost, u nas ok jak juz chyba pisalam jestem z kubuniem w pl
jest duzy zdrowy i strasznie radosny u nas wszystko ok tylko za tatusiem tesknimy ale juz w sobote sie zobaczymy u mojej mamki w niemczech :)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lip 2007, 23:15

sandrusia to Ty ładnie zwiedzasz swiat z małym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

09 sie 2007, 13:16

Cześć dziewczyny!jestem kolejną :-) mamą która zamierza przeprowadzić się do Irlandii(Ballina) i mam kilka pytań.Pisałam już na innym forum i nikt mi nie odpisał,więc liczę na Was i za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna.Mój narzeczony w przyszłym tygodniu wyjeżdża do pracy,ja oczywiście zostaje przez pewien czas w Polsce .Mam 2,5 letnią córeczkę,która nie jest dzieckiem mojego narzeczonego.A także jestem w ciąży 4miesiąc,chora na toksoplazmozę,więc przyjmuje antybiotyk do końca ciąży i co miesiąc chodzę na wizyty do specjalisty,a także do ginekologa.Lekarze twierdzą,że dziecko po urodzeniu również będzie leczone.Nie wiem co będzie gdy dojadę do narzeczonego?Jaką opiekę lekarską będzie miała moja córka skoro nie jest jego dzieckiem?Jak wygląda opieka lekarska dla kobiety w ciąży skoro nie jesteśmy po ślubie?Czy dostane jakieś świadczenia na moją córke(w Polsce dostaje z tytułu samotnego wychowywania i rodzinne)?Czy lepiej żebyśmy wzięli ślub przed wyjazdem lub w Irlandii?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość