Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 13:55

Martunia Aga dzięki za miłe słówka :-D , ale czuje się jak beka niestety.... :ico_kawusia: własnie popijam kawe z lodami :-D , jak szaleć to na całego ;-)

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

02 lip 2007, 15:07

witajcie dziewczyny !!!niebyko mnie dlugo bo mi tt nie chcialo sie otworzyc przez 2 dni a wczoraj prawie nie zemdlalam cos mi sie slabo zrobilo i lezalam wiekszosc dnia dzis tez jakos slabo sie czuje ale wczoraj to sie wystraszylam bo gdybym byla sama i np gottowalabym cos i wtedy zemdlala to niewiem co by to bylo :ico_olaboga: ...
martuunia1, ciesze sie ze wszystko wporzadku z toba i twoja coreczka mam nadzieje ze bedzie tak dalej :-)
Pruedence, ladnie wyszlas :ico_brawa_01: nareszczie jakies zdjecie dalas :ico_brawa_01: i wcale nie wygladasz grubo :ico_nienie: :ico_nienie:
kurde tak mi sie niechce nic robic mam taki balagan ze az patrzec niemam sily i sprzatac tez nie mam sily i gotowac mi sie niechce ale cos jesc trzeba :ico_placzek:
kurde ide sie polozyc bo ocs mi sie duszno robi i tchu brak czy wy tez czasem tam macie??

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 15:42

swbasia to całe szczęście że nie byłas sama jak ci się zrobiło słaobo :ico_olaboga:

Ja mam tak samo, syf mam, ale mi się sprzatac nie chce bo jak sobie pomyślę o odkurzaniu to mi sie słabo robi :ico_szoking: upał dzisiaj i duchoto jak jasna chol.... a my mamy mieszkanie na poddaszu więc podwójnie u nas gorąco :ico_placzek: własnie się musialam już 3 raz dzisiaj okapać bo inaczej to chyba bym umarła....
Głupio mi bo mąż charuje a ja tu sie obijam, więc chociaz mu koszule wyprasowałam :ico_prasowanko: , wyprałam tez trzeci raz pościel dla małej :ico_duzepranko: :ico_pranko: więc zaczyna przypominac trochę miękka bawełne. Ale zdecydowanie polecam mleczko do prania dla niemowląt Lovella ( dla tych co w polsce mieszkają :-D ), jelp w porównaniu wypada niewesoło bo ubrania są strasznie sztywne po tym....

A tak na marginesie to nawet mój kot, który uwielbia się wygrzewac w słońcu, zaległ w cieniu i lezy tak od 7h i się nie rusza bo jej gorąco :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 lip 2007, 16:11

swabsia uważaj na siebie mam nadzieję ze już będzie dobrze i już nie bedziesz miala ochoty mdleć
Ja ostatnio (w sobote) też słabo się czulam i krew z nosa poszla ale poleżalam odpoczęłąm i mi przeszło
teraz prawie codziennie ucinam sobie popoludniu drzemkę bez niej chodzę nie przytomna

Ja dzisiaj też wypralam posciel (dwa razy) w Lovelli bardzo mi ten płyn pasuje
A dzięki dzisiejszym zakupom humorek mi dopisuje

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 lip 2007, 16:23

Hej Kochane :ico_ciezarowka:
Ale sie rozpisałyście!!! :ico_brawa_01: Jeszcze raz serdecznie dziękuję za życzonka, jestescie kochane :ico_buziaczki_big:

Aga, ja tez mam wrazenie, ze szybciej urodze... Moze to dlatego, ze jeszcze nigdy nie miałam az tak duzego brzucha i jeszcze nigdy nie czułam sie tak do niczego. Tylko bym lezała albo spała. i koniec. na nic innego nie mam siły, a wyjscie do sklepu to dla mnie wyczyn. :ico_wstydzioch: W srode ide do lekarza, zobaczymy co mi powie.

pruedence, wyglądasz kwitnąco!!!! Bardzo fajna fotka. :ico_brawa_01:

Martunia, bardzo się ciesze, ze masz taki dobry humorek i duzo lepiej juz sie czujesz. :ico_brawa_01: Ale Twoja Nelcia malutka 1.5 kg. Mój ma juz koło 3 :ico_szoking: tzn lekarz powiedział, że "dobija" do 3 :ico_olaboga: Jak ja go urodze??? :ico_placzek:

Kasia, ja kupiłam laktator tydzien temu, ale nawet nie miałam okazji go dokładnie obejrzec. A pościeli jeszcze nie uprałam. Tutaj mamy taki fajny płyn do prania dla dzieci. Pachnie jak takie nowonarodzone maleństwo. och... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 17:15

wisienka to dobrze, że twój ma tyle wagi bo prawidłowy zakres to powyżej 2500 do 4500 :) czyli jesteście w pełnej normie, a że masz jeszcze troche to może dobije do 4000, a z urodzeniem dasz sobie rade:) Mój mąż jak się urodził ważył ponad 4000, a ja 3500 więc nasza mała też maciupka nie bedzie, już ma ponad 2500 i tak szczerze nie mam pojęcia gdzie się te pozostałe gramy zmieszczą, bo brzuchol mam już strasznie duży, a skóre bardzo napiętą :ico_szoking:
A z tym chodzeniem do sklepu czuje dokładnie to samo, dlaetgo mnie tak te głupie praktyki dobijaja bo muszę wstać rano i tam pojechać, a jak wróce to się czuje jakbym normalnie maraton przebigła :ico_olaboga:

kasia1983 lovella jest super :-D :-D jak wącham taka pościel to zamykam oczy i widze już swoją córcie, malutką i pachnącą :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 lip 2007, 17:48

martuunia1, bardzo sie ciesze, ze juz czujesz się lepiej i że wizyta w szpitalu była miła i skończyła się pomyślnie dla was dwojga.
Pruedence, wygladas super !!!!!!
swbasia, ja mam tak samo, w piątek to mi sie słabo robiło pod prysznicem, a biore wzglednie chlodne, a w domu była pasierbica, a na dodatek spała, więc nie mogła by mi pomóc w niczym. Jeśli chodzi o sprzatanie to staram sie troche cos robić ale jest mi bardzo ciężko, naszczęście mężunio i keely starają się mi pomóc.
kasia1983, gratulacje z okazji złożenia pracy, to jest jeden z najlepszych dni kiedy możesz zapomieć o wszystkim.
wisienka24, sprawdze osobiście mojego męza komórke i jak nie to ja postaram sie wysłać tobie smsa.
A co u mnie mężunio w fatalnym stanie w środe nabawił się wielkiego podrażnienia od trującego bluszcza w polsce nie istnieje to świństwo i dobrze. Napisze wam jak to jest okropne. Jest to bardzo bardzo bardzo mala roslinka, jak jej dotchniesz to zaczyna cie swedziec, jak ugryzienie komara, wiec drapiesz i w ten posób uwalniasz ja i zaczynasz przenosic na cale swoje cialo poprzez dotyk i zaczynasz sie drapac wszedzie i mozesz dac to innym. Ryan naszczescie szybko sie kapnal i teraz jest non stop na silnych srodkach alergicznych histaminowych i ciagle kucheną rekawica rózne leki i masci w niego wcieram, biedak ma cale cialo w bablach z których wydobywa sie to świnstwo i teraz podobno swedzi, jak by tysiace malutkich nózek po nim chodzilo i nie wolno mu tego dotykac. Robimy ciagle pranie poscieli i jego recznika i wogóle non stop wszystkiego, aby biedakowi ulzyc. Ma byc to przez 7 dni narazie jest 5 od czasu srtosowania leków i 6 od czasu jak dostal, dobrze, ze ja i keely tego nie dostala bo bysmy chyba umarly ze wsciekliny. :ico_zly:
A wczoraj był dzień kanady i super się ubawiliśmy na fejerwerkach.
To narazie tyle lece do moich marud.
PAPaPaaa

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 20:27

Kasia3 jejciu biedny ten twój mąż, mam nadzieje że jak najszybciej pozbędzie się tego paskudztwa :ico_chory:

U nas pogoda beznadziejna, nadal jest duszno ale niebo zachmurzone jakby miało lać, tymczasem nic, ostatnie 3 godziny na zmiane spałam i czytałam bo dosłownie się czuje jakbym dostała czymś w łeb :ico_placzek: , niechże ten deszcz już spanie, bo głowa to mi normalnie pęka....

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 lip 2007, 20:39

witam ale napisalyscie :ico_szoking: ja tez jestem po wizycie u gin maly ma juz ok 3 a nawet 3,200 :ico_szoking: tak do konca nie wierze w 100% w ta ocenre ale... co do reszty to moge rodzic ... szyjka krotka i czuc główkę ale niekoniecznie szybko do porodu... mi tez jest strasznie ciezko i cos pobolewa mnie wszystko jutro jestem umowiona z polozna mam nadzieje ze zadnych niespodzianek nie bedzie... tez jestem po weselu i poprawinach .. bylo nawet fajnie jak na moj stan nawet cos tam zatanczylam ... tez wkleje jakies zdjecie bo kupilam sobie jednak tunike i nawet czulam sie jak czlowiek ... co do reszty to mam troche napieta sytuacje w domu moj mazjest na chorobowym i nie pracuje generalnie zostalismy bez samochodu od piatku moja mama na ktora zreszta nigdy nie moglam specjalnie liczyc nie wyrazila checi pozyczenia samochodu mmo tego ze maja dwa a ona po operacji nie jezdzi... jestem wsciekla do ja jestem takim cielakiem ze jak ona mnie potrzebowala mimo tego ze mam 16-ltna siostre to ja siedzialam przy niej i sia nia opiekowalam a jak byla w szpitalu to codziennie sie tluklam 50 kil do szpitala do niej ... mowie wam zyc sie odechciewa az sie ostatnio tak poryczalam ze generalnie to zawsze w zyciu pod gore...

[ Dodano: 2007-07-02, 20:53 ]
[img][img]http://images27.fotosik.pl/14/78bdcb227a1e2f63.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lip 2007, 21:00

anita bardzo ladnie wyglądałas na weselu:) figurka super:)
Co do mamy, rzeczywiście mogą człowiekowi ręce opaść, ja co prawda z najbliższą rodzina nie mam takich przejśc, ale moja matka chrzestna(siostra mojej mamy) to już zupełnie inna historia, ile ja przez nią się narycze, chodzi i rozpowiada niestworzone rzeczy o mnie i moim męzu po całej rodzinie tak ,że czasem dostaje kosmiczne telefony np. od babci, jak ja mogłam, a tyle jej się napomagaliśmy przy przeprowadzce i urządzaniu nowego mieszkania.
Ale ostatnio mój mąż powiedział dość i dzieki niemu zdobyłam się na odwagę i powiedziałam co myślę, jak na razie jest spokój od paru tygodni, więc uszy do góry :ico_brawa_01: pamietaj, że musisz dbac o siebie i swoją podsercową dzidzie, a niektórych ludzi nie zmienisz i nie przeskoczysz, szkoda tylko, że to twoja mama :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość