Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 lip 2007, 08:49

Cześć Majka. Fajnie że do nas dołączyłaś :-) Jeżeli chodzi o wklejanie zdjęć to musisz się zarejestrować na www.fotosik.pl. Tam jak zrzucisz zdjęcia to masz kody do wklejenia. Bierzesz taki kod i wlkejasz go do podpisu w swoim profilu.

A Twoja córeczka urodziła się dokładnie 2 miesiące przed moją Emi (16.03.2007r.) :ico_haha_01:

majka4
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2007, 13:32

03 lip 2007, 09:05

ha no to nam sie dziewczyny chyba umowily! :-D Twoja corcia sliczniutka,mam nadzieje,ze uda mi sie wkleic zdjecia,to zobaczsz tez moja Emi.Dzieki za inof jak mam to zrobic,bo sie wczoraj zakrecilam z tym.Buziaki od Emi sla Emi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lip 2007, 09:10

Strasznie tu pusto ostatnio... Kurcze jak mam czas żeby pogadać to nikogo nie ma :ico_placzek:
Asiula pewnie już w domu ze swoim maleństwem :-) i nie ma czasu żeby tutaj zajrzeć. Ciekawa jestem czy Olcia się już rozdwoiła ??
Paulina a Ty żyjesz wogóle bo cos ostatnio nie odzywasz się :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 09:13

witajcie kobitki,
wczoraj byłam u lekarza i wyszlam od niego chyba blada jak sciana bo jak mi robila USG to dluuuuuuuuuugo nic sie nie odzywala (wiec juz sobie pomyslalam ze jest cos nie tak), a potem sie zapytala czy w rodzinie byly blizniaki (a i owczem siostra mojej mamy ma blizniaki) bo ona mi mowi ze widzi dwojke dzieci. Normalnie cisnienie to mi sie zrobilo chyba ze 400. Wiec pytam jak to mozliwe a ona mi mowi ze tez tego nie rozumie ale ze mozliwe ze mam pelny pecherz (choc tuz przed wejsciem do niej bylam w ubikacji) i czasem ten pelen pecherz dziala jak okno i odbija to co widac i mozliwe ze widzimy tylko jedno dziecko ale podwojnie. W kazdym badz razie kazala mi przyjsc za 3 tyg. zeby powtorzyc usg. No nie bardzo mi sie wydaje to prawdopodobne bo mam za maly brzuch na blizniaki ale kurcze daje to do myslenia. Slowo daje ze jak pojde na nastepna wizyte to nie bede jadla nic wydymujacego ani zadnego obiadku zeby miec pusciutki zoladek. Normalnie szok

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lip 2007, 09:48

Paulinka ale byś miała niespodziankę :-) A wielkością brzucha to się nie sugeruj. Moja sąsiadka która ma bliźniaki miała w 9 miesiącu taki brzuszek jak ja w 7 :ico_noniewiem: . Także wielkość brzucha o niczym nie świadczy. A jak przyszła na porodówkę to lekarz się zastanawiał jak się jej tam dwójka dzieci zmieściła :ico_haha_01: No i co teraz trzy tygodnie niepewności ?? Ja to bym chyba niewytrzymała tyle :ico_szoking:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 09:55

Aga26 ty mnie nawet nie strasz.
Ale przeciez jak robilam usg 3D w 18 tc to chyba by bylo cos widac - no tak mi sie wydaje. Normalnie sie przestraszylam. A wczoraj jeszcze sobie wozek kupilam oczywiscie normalny pojedynczy i jutro mam go dostac. Jak sie okaze ze to dwojka to chyba w tym wozku bede je wozic jedno na drugim he he :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lip 2007, 10:20

Nie no wydaje mi się że skoro na USG 3D wyszło jedno dzieciątko to raczej nie zostaniesz mamą bliźniaków :-) Może faktycznie pełny pęcherz spowodował że na USG wyszła dwójka. Albo może aparat do USG szwankował.
Ale z drugiej strony dzieci często chowają się jedno za drugie :-D
Pójdziesz na kolejne USG to się wszystko wyjaśni. Ja stawiam że będzie jedna śliczna Majeczka :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

04 lip 2007, 10:51

paulina1978 znajoma na porodówce sie dowiedziała że będa dwie córeczki9 w jej przypadku 3 bo juz jedna miała) :-D ale jak mialaś usg 3D to albo lekarka jakaś beznadziejna(sorry jesli uraziłam) i nie umie wykonywac badania albo rzeczywiście jedno sie schowało za drugie :ico_oczko: ale taki pomyłki na poczatku ciązy się rzadko zdarzaja a w 7 miesiącu to juz raczej nie możliwe przy takim sprzęcie -wszytsko zalezy od kwalifikacji lekarza,ale teraz juz nawet w 4 tc można stwierdzić ile jest maluszków.a co do pęcherza to na usg zewnętrzne lepiej mieć pełny bo wtedy obraz jest wyraźniejszy a na to wewnętrzne trzeba mieć pusty

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 11:14

Lalka usg 3D ja robilam jeszcze jak bylam w 18tc u innego lekarza niz ten do ktorego chodze.
a teraz mialam zwykle usg jak co m-c na wizycie u mojej pani doktor i ona sama byla zaskoczona tym co widzi i sama zasugerowala ze to moze byc odbicie na skutek pelnego pecherza. No juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec ale nie sadze zeby to byly blizniaki bo przeciez juz by chyba wczesniej je ktos dostrzegl :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lip 2007, 11:55

Paulinka a może to takie dwa małe psotniki że cały czas na zdjęciach jeden chowa się za drugiego :-) żeby zrobić mamie niespodziankę w dniu porodu. Czasem dzieciaczki to już w brzuchu potrafią nieźle kombinować :-D
Ale co będzie to będzie. Najważniejsze moim zdaniem to żeby zdrowe były. A może na następnym USG pani doktor zobaczy trzecie dzieciątko :ico_szoking: :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Tinehyr i 1 gość