barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lip 2007, 13:18

ana, a próbowałaś Drosetux syrop homeopatyczny, moja pediatra mi go poleciła i okazał się bardzo skuteczny dla Wiki jak ją kiedykolwiek brało

a u mnie rano było brzydko, ale teraz się rozpogodziło i jest gorąco

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

03 lip 2007, 13:24

barbapuppa pisze:ana, a próbowałaś Drosetux syrop homeopatyczny, moja pediatra mi go poleciła i okazał się bardzo skuteczny dla Wiki jak ją kiedykolwiek brało

a u mnie rano było brzydko, ale teraz się rozpogodziło i jest gorąco
witam na oktawian nie dzialaja leki homopatyczne :-D wiec daje mu ja kaszle ma katar i gardlo go boli http://www.vitanea.pl/index.phtml?aptek ... =122&k=104 to jest super syrop bez recepty kosztuje umnie 7.50 w aptece :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-03, 13:25 ]
unas pogoda zmienna jak kobita :ico_brawa_01: za pomnialam napisac oktawian ma angine i ma antybiotyk ale widze ze nic mu niepomaga :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lip 2007, 13:42

może antybiotyk nie jest trafiony, czasami tak się zdarza
a ja bym spróbowała te tradycyje syropki w takim razie typu syrop z cebuli, babki lancetowatej, one nie są drogie a dosyć skuteczne np. pini

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

03 lip 2007, 18:53

barbapuppa pisze:może antybiotyk nie jest trafiony, czasami tak się zdarza
a ja bym spróbowała te tradycyje syropki w takim razie typu syrop z cebuli, babki lancetowatej, one nie są drogie a dosyć skuteczne np. pini
poczekam do czwartku jak niebedzie poprawy to ide do lekaz z oktawianem :-) a te syropy co piszesz tez sa dobre :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lip 2007, 19:59

grunt to intuicja mamy, ja mam świetną panią doktor, ale jak Wiki akurat coś się przytrafia, to przeważnie jej nie ma bo albo jest na wakacjach, albo na odczycie etc.
w każdym razie zastępcze lekarki są beznadziejne i przeważnie mylą się w diagnozach i lekach, więc ja dla zasady kuruję na własną rękę i czekam aż nasza wróci, bo ona ma jakiś chyba 7 zmysł i doskonale wszystko potrafi uchwycić

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

04 lip 2007, 08:48

Ojej ,ojej jaka miła niespodzianka,długo mnie nie było na TT ,ale co jak widze ,mój kochany rocznik 1975 ruszył- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oby tak dalej :-D :-D
Co tam u Was -jak pogoda,bo u mnie niestety dzisiaj brzydko i pochmurnie i ma tak byc przez cały tydzień :ico_placzek: :ico_placzek: .No nic pozyjemy ,zobaczymy :-) :-)
U mnie moja Kasieńka zdrowa ,odpukac :-) :-) Bartosz ma teraz lekką biegunke ,dzisiaj juz troche lepiej,ale potrzymam go jeszcze jeden dzień na dietce.Dzisiaj mam komisje lekarską w zwiazku z nerka Bartosza i trzymajcie kciuki :-) :-) \
Jezeli chodzi o antybiotyki to działanie czasami wystepuje dopiero po 3 - 4 dniach,tak wiec troche poczekałabym :-) Ale jezeli nie nastąpi poprawa to po tygodniu poszłabym na kontrole ,zycze powodzenia :-) :-)
A jak tam nasze mamusie w ciażach-dobrze :ico_haha_02: :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 lip 2007, 10:10

Witam
u mnie paskudnie, od nocy leje deszczyk i jest niefajnie
ja nadal w całości nie rozdwojona, choć lekarz straszy, że w każdej chwili
w każdym razie i tak póki torba nie spakowana to nigdzie się nie ruszę
Wiki na szczeście zdrowiutka, więc przynajmniej tutaj jest bezproblemowo

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

04 lip 2007, 13:29

hej unas tez to pada i sloce ale iwecej pada i zimno :ico_spanko: pogoda nudna basia daj znac jak urodzisz jak rodzilas wiki naturalnie czy cc bo ja mialam cc :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 lip 2007, 13:34

Wiki rodziłam naturalnie w wodzie, niesamowite doświadczenie, teraz też tak planuję, jeśli nic się nie zmieni
nie znoszę kłucia, a znieczulenia sie boję, więc wybrałam najbardziej naturalny poród jaki był możliwy
na razie jeszcze zasuwam codziennie do pracki i jakoś wydaje mi się, że do porodu mam mnóstwo czasu
ale dam wam znać jak coś się będzie działo

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

05 lip 2007, 09:40

witam unas pogoda paskudna pada zimno 15stopni a ja dostane na glowe a oktawianem w domku :ico_sorki: kiedy sie pogoda poprawie czy ktos wie :ico_haha_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość