Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2007, 17:01

kaasiaa79 pisze:podobają mi sie dwie: ta druga, wrzosowo-fioletowo-różowa i ta ostatnia w brązach-bombowa!-tylko akurat tą dużo osób licytuje, ale jest świetna! ta druga to typowo na lenie wesela i okazje, a ta ostatnia całoroczna

no i przynajmniej tu się ktoś ze mną zgadza :-D dziękuję Ci kochana za miłe słowa, bo mój chłop to stwierdził, że nawet w dżinsach mu sie podobam to sama se musze coś wybrać :ico_zly:
a co zdjęć z wesela, to mnie sie podoba wzór na twojej kiecusi, no i muszę cię pochwalić że butki Lenki wyszły seperowo :-D :ico_brawa_01:
hektorka ja po ciąży z Marzenką wchodziłam do swoich ciuchów sprzed ciąży już po dwóch miesiącach, a po Radku zostało mi przez 9miesięcy mnóstwo kilosów do zrzucenia i do teraz z nimi walczę
a muszę się pochwalić, że idzie mi to całkiem ładnie i już wchodfzę do sukienek w rozm.46 (a jeszcze w styczniu nosiłąm 50) :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

03 lip 2007, 21:45

matula mi najbardziej podoba sie druga sukienka a trzecia uwazam,ze kazdą z nas by postarzala, nie wyswietla mi sie czwarta wiec nic o niej nie powiem :-) No i gratulacje za zrzucanie kilogramkow :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 lip 2007, 21:54

matula1, Brawo że ci się udało tyle zrzucić mi jeszcze z 8 kg zostało, a o tych wałkach już nie wspomne.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 lip 2007, 10:09

Mi ciąza wyszla na dobre bo mam dwa kilogramy mniej...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 lip 2007, 17:15

matula1, wylicytowałaś którąś kiecke? tzrymam kciuki,żeby to była jednak ta ostatnia :-D ty masz dwa dzieciaki, więc jestes ekspert :-D dlaczego tak jest, ze właściwie żadna nie może zrzucić kilogramów po drugim dziecku? :ico_noniewiem:
ivon, ale szczęściara z ciebie :ico_oczko: mi przybyło i w ciąży i po ciąży :ico_haha_01:
hektorka, trzymam kciukasy za te 8 kg, niech jak najszybciej idą w cholere :-D ja na wałki nie mam juz siły, prośbą i groźbą...nie chcą zniknąć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 lip 2007, 17:49

kaasiaa niestety jesz cze nie udało mi się nic wygrać, ta ostatnia poszła za 73zł, a o tą drugą walczę do jutra rana :-D
po drugim dziecku trudniej, bo skóra jest bardziej zwiotczała, poddana długoterminowemu naciąganiu, a poza tym lata już nie te i grawitacja daje znać o sobie :ico_szoking: :-D
a na wałki ostatnio mam metodę: posyłam chłopa z dziećmi na spacer (bez względu na pogodę) włączam płytkę z Disco polo i ćwiczę wygibasy - idzie mi lepiej niż ćwiczenia na aerobiku, poza tym ćwiczę codziennie i nikt mnie nie widzi jak się wygłupiam

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 lip 2007, 20:28

matula1, teraz wszytsko jasne, to znaczy, skąd są moje wałki tłuszczu...wszytsko przez grawitacje, a juz myślałam, że przez żarcie non stop :-D
Maryla :ico_szoking: już myślałam, ze gdzieś przepadłaś :-D ja wiedziałam, ze ty typem panikary jesteś, ale stypendiuym naukowe???? no no!!! :ico_oczko:
a na jaki zlot jedziecie? działkowców??? :ico_oczko:
ale dzinsy to ja miałam na poprawiny :ico_oczko: naparwde nie wypada? no to trudno, już po klockach, na kasecie jestem w dzinsach :ico_haha_01:
co do moderwoania...to :ico_wstydzioch: na naszych wątkach słabizna :-D ale monitoruje, co tam sie dzieje :ico_oczko:

no to mam nadzieje, ze teraz będziemy wszytskie częściej, jeszcze, żeby tylko Aga sie odezwała i Ulcia i będziemy w komplecie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 lip 2007, 22:15

maryla pisze:no chyba ze ja wystawie na allegro swoja i se kupisz?

kochana, a czy to będzie aby mój rozmiar?
ta, co mi się bardzo podobała, to poszła za 141zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
jutro jadę na targ i w sobotę jadę na targ, a od poniedziałku mam trasę po ciuchach
życzcie mi powodzenia

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 lip 2007, 22:28

matula1, powodzenia, ja również jestem na etapie poszukiwań mam nadzieje że coś znajde a chrzciny mam już za 9 dni :ico_szoking: jak to szybko leci

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 lip 2007, 13:44

Matulka za tyle poszła? :ico_szoking: ja cię kręcę :-D no to trzymam kciuki za maraton po cichach, mam nadzieje, że złowisz coś ekstra, zdja relację...koniecznie :ico_oczko:
hektorka, już za 9 dni? masz jakiś plan działania jak zdobyć kreacje? :-D

a u nas pogoda paskiudna, na przemian leje albo wieje i kropi :ico_zly: podobno przyszły tydzień też ma taki być :ico_noniewiem:
specjalnie uśpiłam lenke, bo miała wpaść koleżanka, a teraz wysłała mi smsa, ze będzie o 15, czyli ona będzie pic kawe, a ja będę biegać po mieszkaniu za lenką...ale mi przyjemność :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość