astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

04 lip 2007, 20:59

witam.
Dzieki za rade odnosnie wklejania zdiec niestety z fotosikiem mam problemy na forum e-mama rowniez zdiecia sie wkleja przez fotosik i jakos nie moge ale maz jutro bedzie probowal.
Oczywiscie dziekuje za gratulacje , tak porod byl SN lekarze troche sie przerazili bo mierzyli mi miednice na dziecko o wadze 3600 jak wynikalo z USG wiec sporo mnie nacieli.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 lip 2007, 21:04

indigo - u mnie jeszcze nie zakonczylo sie krwawienie po porodzie.... cos mi nie pasuje zeby tak szybko dostac okres... moze to znow plamienie połogowe? jaką miałaś przerwe?

u mnie totalny kryzys, walcze z cyckiem i goraczka i pstro... mam ochote sie poddac i zrezygnowac z karmienia w ogole... nikomu nie zycze takich historii, bol niesamowity, piers czerwona i sciagam reka po kropelce majas lzy w oczach...
jak do jutra nie przejdzie poddaje sie... jeszcze do tego inne problemy zdrowotne sie skumulowaly normalnie zyc nie umierac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

POMOCY :ico_sorki:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

04 lip 2007, 21:46

avisek przykro ja mojego karmie z cyca ale bardzo malo bo nie mam pokarmu i dokarmiam butelka ale moze sprobuj karmic przez nakladki albo sciagaj sobie pokarm i mu dawaj niech ci one odpoczna. A moze dzidzia ci zle je chwyta dlatego tak ciebie bola? Moze masz jakas poradnie laktacyjna warto tam zajrzec jak masz problem.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lip 2007, 23:27

avisek strasznie mi przykro,ciezko mi sobie nawet wyobrazic ten bol,bo mnie nigdy piersi nie bolaly :ico_noniewiem: ale jak sobie pomysle,ze przy kazdej wycisnietej kropelce mleka cierpisz,to musi to byc okropne :ico_placzek: dzielna jestes :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: kamilko ja tez wciaz mam krwawienie po porodzie i polozna powiedzial,ze mozna je miec kolo 6 tyg ,a ze miesiac to juz napewno,wiec moze masz jeszcze ?? :ico_noniewiem: ale ja to sie w ogole nie znam ,ale jak karmisz piersia to nie powinien byc okres,ale roznie to bywa,kazda kobieta przeciez jest inna :ico_noniewiem:
ANIU SERDECZNIE GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos czuje ,ze na oksytocynie to nieciekawie sie rodzi,wiec mozliwe,ze i ania miala ciezko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lip 2007, 23:36

[size=200][glow=red]ANIU WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/glow][/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
WRESZCIE COS SIE RUSZYLO NA CZERWCOWKACH.....!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKA I HANIA SZYKUJECIE SIE JAKO NASTEPNE!!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja czuje ze na oksytocynie pojade :ico_placzek:

jutro na zakupki.. trzeba sobie humorek poprawic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 23:40

Avisku współczuję Ci bardzo tych cycków... Jak czytam takie posty to się cieszę z jednej strony egoistycznie, ze ja narazie tak nie mam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Idę spać..bez objawów, bez wód odchodzących... Ja juz ze sobą nie mogę wytrzmać, wkurza mnie wszystko mimo, ze staram się trzymać dzielnie i nie myśleć o przeterminowaniu... Ech.. Dzisiaj w nocy bolał mnie trochę brzuch, ucieszyłam się :-D (kurde walnięta, ucieszyałm się na ból :ico_puknij: ) ale jak zaszło tak i przeszło i dalej nic... Tylko ta przeklęta zgaga...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lip 2007, 23:45

madziorka oksytocyna nic fajnego,ale jak dostaniesz znieczulenie to pewnie bedzie ok...na mnie niestety nie zadzialalo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lip 2007, 23:49

Avisek u mnie krwawienie trwało 2 tygodnie. Później już tylko lekko brązowo a od tygodnia to leciutko w kolorze jasnożółtym, ale dosłownie tyci tak że wkładke noszę. Także u mnie to szybko poszło, ale każda ma inaczej. Na razie krew sie nie pojawiła, zobaczymy co dalej. Muszę się do gina umówić na kontrol, bo tu niby się goi a jeszcze supełek mi sterczy z niteczką hihi... może wrosło? g:\

Z cycuchami to nie wiem co ci poradzić bo chyb próbowałaś już wszystkiego. A przykładałaś zbite liście kapusty? Bo to ponoć najlepsze.

[ Dodano: 2007-07-04, 23:54 ]
Madziorka nie martw się na zapas, bo może rachu ciachu będzie rozwarcie i twoja laleczka wyskoczy ani się obejrzysz.

Alinko trzymaj sie dzielnie. Wiem, że to juz tak długo i byś już chciała, ale widocznie tak musi być. A zgaga u ciebie to normalne, przecież poziomeczka z warkoczem wyskoczy hehe... :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lip 2007, 23:57

:) za warkocze ją wyciągnąć... Kurde zeby ten supełek o którym piszesz widniał by u mnie, to juz bym wiedziała co to i co mam z tym zrobić :-D :-D :-D pociągnąć i koniec czekania na moją uparciuchę :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lip 2007, 00:00

:ico_haha_01: :ico_haha_01: alinko ale niestety supelek bedzie po tym jak mala z warkoczem wyskoczy :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tak w ogole,to ja sie smialam jak mama mowila,ze oliver bedzie mial wlosy,bo ja wiedzialam ,ze bedzie blondynek ,a oni zazwyczaj sie lysi rodza :ico_haha_01: a tu taka niespodzianka hi hi

[ Dodano: 2007-07-05, 00:01 ]

Kod: Zaznacz cały

zmykam spac poki mam okazje....moje chlopy spia :-D


[ Dodano: 2007-07-05, 00:02 ]
kurde cos mi sie wlaczylo niechcacy jak pisalam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość