Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 lip 2007, 11:51

Aga78, ITALIAN FASHION jest bardzo dobrą firmą i na 100% będziesz zadowolona, nam tą firme bo moja mama w sklepie swoim sprzedawała tej firmy prawie wszystko co oferowali, mi osobiście podoba się ta zielona. A biustonosz super nawet jak przestaniesz karmić będzie dobry do noszenia. Kupuj i sprawdzaj to może moja mama mi ałatwi taki. Jak będzie dobrej jakości.
A ja wczoraj znalazłam szlafrozke z natury nienawidze tego dziadostwa a ten nawet jest ładny i jest z cienkiej bawełenki, jest na przecenie akurat i chyba się skusze. :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 11:51

Linka ja też ostatnio męczylam się z oksytocyną przez cały dzień od 8 rano do 21 byłam przykuta do lózka kroplówki a póxniej i tak dostałam zastrzyk i jakieś tabletki poronne........
lekarze prawie wszyscy są tacy zdawkowi :ico_zly:
a mam pytanko czy bierzesz jakieś leki na podtrzymanie???

[ Dodano: 2007-07-05, 11:53 ]
Kasia3 dzięki :ico_sorki: , wklejaj zdjęcia tego szlafroczka, ja wczoraj kupiłam sobie taki w paski (biało- różowy) firmy Next- jakoś tak mi się spodobał, przede wszystkim dlatego, że nie jest taki gruby

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 11:58

79Anita, to ty w Polsce przed porodem z położną się spotykasz??????????? Boże to ja jakaś niepoinformowana jestem. Mój szpital ( Brzesko, woj. małopolskie) nie organizuje takich spotkań. A czy to poród rodzinny czy nie to mówisz jak przyjeżdżasz już do porodu. A w ogóle to ja nie potrzebowałam nic z tych rzeczy o których wcześniej pisałyście, wręcz nie wolno było niczego swojego mieć tzn. wkładów, piżamy nie mówiąc już o tym jak ordynator opierniczał za używanie podpasek albo chodzenie w majtkach. No ale cóż w każdym szpitalu inne warunki. Uwierzycie że tu u nas to nie ma odwiedzin na oddziale poporodowym????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Chcąc się widzieć z mężem musiałam wychodzić do takiego specjalnego pokoiku odwiedzin, bez Dziecka. Mój mąż wziął synka pierwszy raz na ręce jak już :ico_olaboga: wychodziliśmy ze szpitala :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-05, 12:02 ]
Aga78 u mnie obydwie ciąże przebiegały bez żadnych komplikacji (jak dotąd) tylko z tym porodem jakieś heca są.Poprzednim razem to mnie tak trz :ico_nienie: ymali aż do 43 tc :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 12:03

U mnie też nie wolno wchodzić nikomu ( mój mąż wchodził- bo byłam sama na sali) ale są w tym duże plusy, totalny luzik dla mamy- typu wietrzenie krocza, nie poradne przystawianie do piersi na początku- bo przy łóżu sąsiadki np. nie ma całej rodziny w komplecie :-D , a poza tym nikt nie prycha i nie kicha na bobaski

u mnie w szpitalu przez to mało dzieci choruje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 12:05

A co do lekarstw to tylko całą ciążę Folik a teraz jeszcze żelazo bo mi się ciutkę hemoglobina i hematokryt obniżyły.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 12:05

ale fakt, maleństwo można tylko przez chwilę pokazać w specjalnej sali, po czym pielęgniarki je zabierają

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 12:08

Może i racja ale ja po cesarce aż 5 dni byłam w szpitalu i kurczę mój mąż strasznie chciał już Syneczka przytulić a tu guzik :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 lip 2007, 12:09

Linka u nas na porod rodzinny umawiasz sie wczesniej spotykasz z polozna ktora sobie wybierasz bo nie chodzi o to zeby maz byl przy porodzie czy takie tam rzeczy tylko o to ze wybierasz sobie polozna i z nia rodzisz ona sie toba zajmuje po porodzie sprawdza szwy jak sie goja i takie tam :ico_oczko: dlatego sie zdecydowalam bo jakby nie bylo 400 to kupa kasy ale przy tych cholernych strajkach to strach rodzic :ico_szoking: i jeszcze jedno jak zaczyna ci sie porod to dzwonie do niej na komórkę nawet w nocy i mowie jak sie czuje i ona decyduje czy jechac juz do szpitala i mowi kiedy bedzie

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 12:12

Apropo syneczka to chyba jakiś obiadek muszę mu ugotować. A dzis jego ulubiona zupka z buraczków ćwikłowych z ziemniaczkami. :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: mniam

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 lip 2007, 17:18

Hej Sierpnióweczki,
ale sie rozpisałyście :ico_brawa_01:
Anita, to Ty juz niedługo mozesz rodzic. :ico_brawa_01: Fajowo. Wiec chyba bedziemy miały pierwsza sierpniową mamusie. A jak samopoczucie?
Z tym spaniem to u mnie tez lipa. Wczoraj mielismy gosci, wiec poszlismy spac dopiero koło 2 ale i tak od 5 do 6.30 przelezałam gapiac sie w sufit... :ico_noniewiem: Dopiero pozniej do 9 sobie jakos pospałam. :ico_haha_02:
Aga, ja bym postawiła na ta zielona. Sliczna jest :ico_brawa_01:
A staniczki zamówiłam sobie 2, ale jeszcze do mnie paczka nie doszła wiec nie wiem czy bede w 100% zadowolona. Pozyjemy, zobaczymy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość