Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lip 2007, 11:45

Kolka gratuluje obrony, wreszcie będziesz miała więcej czasu dla siebie, małej no i dla nas.
Kasik będę trzymała kciuki, żebyście szybko i bez żadnych problemów dostali paszport dla Vikusi.
Katrin na pocieszenie - ja też wstaje w nocy co 2 godziny. Od dwóch dni podaje małej na noc bebilon zamiast cysia no i zamiast co 2 h budzi sie co 4-5 :-D . Widocznie to mleczko jest bardziej syte.Może bym jej tego mleczko nie dawała, ale niedługo wracam do pracy :ico_placzek: , i muszę ją jakoś przygotować do tego. Nie dam rady chodząc do pracy wstawać w nocy co 2 h.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 lip 2007, 12:02

tak brzoskwinki ze słoiczka CARO sa morelki, gruszki,jabłka z bananami i brzoskwiniami,hippa i jabłka z owocami leśnymi,jabłka z czarnymi jagodami gerbera i jeszcze wiele innych po4 miesiacu.bedę próbowac potroszku nie ma nic wczesniej np.po3 wszystko jest po4.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lip 2007, 17:31

kleik, który ja daje Olce też jest niby po 4 miesiącu, ale Olka wcina go ze smakiem już teraz

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 lip 2007, 17:46

katrin no to macie dobrze bo u nas w polskim konsulacie sie czepiaja o wszystko i czeka sie 4 tyg!!!

kasi.k ja niemialam problemu bo wzystko wzielam ze soba ale slyszalam od ludzi!!!
jedna dziewczynajuz 4 raz byla w konsulacie bo sie o cos czepiali i jezdzila biedna te 400 km
i czepili sie kogos tez ze ma dziecko oczy przymkniete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-05, 17:48 ]
katrin mój pierwszy chlopak mial na imie Antonio był Włochem a ja miałam wtedy 5 lat!!!! hehe :-D

[ Dodano: 2007-07-05, 17:50 ]
a i :ico_tort: dla Antonia z okazji 2 m-cy

[ Dodano: 2007-07-05, 18:03 ]
Eryczek miał dziś szczepionke!!! Ale był twardziel!!! :684:

znowu Go niezwazyłam bo niemiała wagi pielęgniarka!!! u nas trzeba do wizytatora ktory jest raz w tyg zeby zważyć!!! :ico_zly:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 lip 2007, 18:08

katrin, wszystkiego dobrego dla Antoniego

Gabrysia, a jaki kleik dałaś ryżowy czy kukurydziany ja podałam Kamykowi kukurydziany wcinał że az uszy mu sie trzęsły wypił najpierw 100 ml i domagał się jeszcze, gdzie przeważnie samego mleka wypijał ok 60 ml, chyba mu zasmakowało, to był dobry pomysł aby mu dać cos nowego.

Dziewczyny mój Kamyk zaczoł robić po każdym jedzonku kupke ale jest żółta, i kazde jego purtnięńcie tez tam coś popuszcza, czy to normalne.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 lip 2007, 18:21

hektorka normalne-mój Ryś też przy prutkach robi draske!!! :-D

a nasz kupka roi sie jakaś ciemniejsza niż wczesniej ale nadal żółta :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 lip 2007, 18:35

Ale fajnie juz coraz więcej naszych dzieciaczków je różne smakołyki!!!!!!

Hektorka ja pierwszy dałam kukurydziany, bo bałam się ryżowy bo wyczytałam że może byż po nim zaparcia, ale to były bezpodstawne przypuszczenia bo jak daję teraz juz kaszkę ryżową z bananami to nie ma żadnych zaparć!!!!! U nas kupek jest jedna dziennie przeważnie, ale był jeden dzień co zrobił chyba z 5, ja się wystraszyłam, zaczęłam czytać na necie o biegunkach, mama mnie opoeprzała że wymyślam ciągle jakieś problemy, no i przeszło to był tylko jeden dzien taki z tymi kupkami, tera juz norma jedna kupka na dzień!!!! U nass są kupki przeważnie żółte, ale od początku zdarza mu się zrobić zieloną, pytałam się lekarza mówiła że nieraz może być!

Gabrysiu fajne te zdjęcie z łyżeczką!!!!!!!!!

Mróweczka to juz niedługo będziecie w Polsce! A w jakim mieście mieszkasz w Polsce!!!

Kasi.k mam nadzieję,że nie będziecie mieć problemów z paszportem dla małej!!!!!!!

syla to muszę kupić jakieś owocki fajne!!!!!!!!!

Rybciu kochana jesteś, ale przecież więcej chyba zapłacisz za przesyłkę niż to mleczko warte!!!!!!

Katrin sto lat dla Antonia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 lip 2007, 19:01

:ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANTONIA :ico_tort:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 lip 2007, 19:05

Wszystkim Tiktakowym ciociom Antonio stawia :ico_kawa: i :ico_tort:
z okazji drugiej miesiecznic i dziekuje za zyczenia.

Gabrysiu-ja sie nie dziwie, ze podajesz dodatkowe mleczko, jak i tak musisz wracasz do pracy to lepiej , ze mala juz powoli przyzwyczaja sie do butli, bo tak mialaby stresa z dnia na dzien bez mamy non stop i ukochanego cycusia.A mleczko sztuczne jest po prostu wolniej trawione niz te od mamy i dlatego malenstwa tak czesto nam sie budza,ja jeszcze powalcze bez butli, ale cos mysle, ze bede musiala jednak tez dokarmiac :ico_noniewiem:

Mróweczka, moj maly dostal paszport niemiecki, bo maz ma narodowosc polska i niemiecka, wiec bylo prosciej bez latania po konsulatach, ale tutaj podobno nawet dzieci innych narodowosci jak tutaj sie urodza to maja prawo do niemieckiego dokumentu.Dziwi mnie, ze w Angli nie skoro tam sa urodzone Wasze szkraby.
Fajnie mial na imie Twoj pierwszy chlopak :ico_oczko: i wczesnie zaczynalas.. :ico_haha_01: A jedna z opcji na imie dla naszego synka tez byl Eryk, ale kolega meza pare miesiecy wczesniej nazwal tak swojego syna, wiec maz nie chcial juz tak plagiatowac i jest Antonio.

Kolka- :ico_prezent: z okazji wspanialej obrony!Mam nadzieje, ze bedziesz tu teraz czesciej

hektorka, z tego co pamietam karmisz nadal tez piersia, wiec kupka po kazdym jedzeniu to calkiem normalne jak i kupka jedna na pare dni tez normalne-tak twierdzi moja polozna

caro, napisz jak maly przybiera po tych kleiczkach,jest lepiej?Ja tez zaraz jak tylko cos wymysle, ze z malym nie tak to grzebie w internecie jak wariatka :ico_puknij: i sie nakrecam-wiec witaj w klubie przewrazliwionych mam :ico_haha_01:

Mordeczko-jeszcze nie zdazylam pochwalic Twojego pieknego motylka :ico_brawa_01:

Kasik-ale nameczy sie ta moja slodka synowa :ico_placzek: Ja nie wiem Kasiu, czy nie lepiej jak zrezygnujesz z kosmetykow typu kremy itd na jakis czas, bo wydaje mi sie, ze Twoja malutka ma bardzo wrazliwa skore ze skolonnosciami do reakcji alergicznych.Moja pediatra radzila mi jak najmniej uzywac a najlepiej wcale-ponoc najzdrowiej dla skory.Z bolem serca ( bo przeciez te cuda dla dzieci tak pieknie pachna) nie uzywam i rzeczywiscie ma bardzo fajna skore moj synus :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lip 2007, 19:05

Wszystkiego co najlepsze dla Antonia :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości