Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 lip 2007, 19:03

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=210099582
a to łóżeczko, które chcemy kupić....chyba chcemy :-D :-D bo ma wymiar120x60 i zastanawiam się czy nie za małe- ja to mam wieczny problem z tymi rozmiarami wymiarami :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2007-07-05, 19:04 ]
wisienka ja też sprzątam , szoruje, układam to ponoć normalne w tym okresie- wijemy gniazdka :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-05, 19:06 ]
martuunia :ico_buziaczki_big: więc nie jestem sama z tymi zakupami..... teraz to my będziemy naszym kochanym :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: marudzić z kolorami wzorami itp

Linka Ha1981
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:06

05 lip 2007, 19:20

No to mnie tez pocieszyłyście bo ja dopiero w ubiegłą sobotę kupiłam takie śliczne ubranko dla naszej Oleńki i to prawie w tajemnicy przed mężem. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A wszystko dlatego że nasz Mateuszek zaczął ganiać po sklepach, w centrum handlowym, a ja korzystając z okazji przypuściłam atak na sklep z ubraniami dla niemowląt. Mąż przyszedł gdy już płaciłam, więc nie chciał mi robić obciachu i tylko głową pokiwał :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: No a takie rzeczy jak łóżeczko, pościel itp to ja po moim syneczku bo on już 4 latka ma. Tak więc zostało mi do kupienia tylko kilka różowiutkich rzeczy no i kosmetyki dla dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 lip 2007, 20:18

Aga wymiar lóżeczka jest w porządku nie powinnaś kombinować
ja muszę przedewszystkim skończyc sprawę z łóżeczkiem no i te koszule kupić a tak to juz same pierdulki zostana ciuszków postanowilam nie dokupywać chyba ze cos mnie naprawdę uzeknie

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 lip 2007, 21:01

ja tez teoretycznie wszystko mam i co jestem w markecie to próbuje nic nie ogladac brak mi jedynie kocyka ale powiedzialam w rodzinie o tym kocyku wiec mysle ze sprawe zalatwia tez pewnie jakies ciuszki tez zakupia wiec szkoda kasy zwlaszcza ze na ten porud musimy wywalic 400zl co do rozstepow to u mnie ani sztuki gin mnie pocieszyla ze jak jeszcze nie mam ani jednego to jest duza szansa ze nie wyjda
Linka podziwiam ja bym nie wytrzymala mi to mozna zabronic :ico_oczko: wtedy na pewno zrobie :ico_oczko: przy tych wszystkich rzeczach czlowiek moze oszalec wszystko by sie chcialo kupic

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 lip 2007, 21:56

Hej dziewczyny, jeden dzionek mnie nie ma tu 35 postów do nadczytania :ico_szoking:
Ja dzisiaj cały dzień poza domem, spotkałam się z moim przyjacielem, posiedzielismy na kawie i poszliśmy do kina, ale zmeczona jestem :ico_brawa_01: a nic prawie nie robiłam.
Co do spania to u mnie jakas masakra jest :ico_olaboga: wstaje co godzine siku, wszystko mi drętwieje, i do tego moja ktoka chyba odczuwa jakies wibracje od małej bo dzisiaj trzy razy próbowała mi się na brzuchu połozyć, a jak ja zganiam to zadowala się przytulaniem do niego :-D
Dzisiaj mąż odebrał płyty na komode, więc jest nadzieje , że mi w weekend ją skręci :-D a tymczasem piore sobie ciuszki dla małej.
Jutro znów musze iść pokazac moją gembe na praktykach a co za tym idzie wczesnie wstać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 lip 2007, 22:44

Aga, łóżeczko bardzo fajne, a rozmiar taki stanadardowy chyba... :ico_noniewiem:
A co do Waszych zakupów, to bardzo dobrze ze teraz Wy bedziecie kupowac. Bede sie cieszyc Waszym szczęściem!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pruedence, :ico_pocieszyciel: biedna jestes z tymi praktykami. jaka specjalizacje bedziesz robiła? Ginekologie czy cos innego?

[ Dodano: 2007-07-05, 23:35 ]
Aha, co do dretwiałych nóg to ja znalazłam na to sposób. Kupiłam sobie krem musteli comfort legs. Super jest, po nim nogi sa jakby zimniejsze, ale juz tak nie czuc odretwienia. :ico_haha_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

06 lip 2007, 15:39

czy wam tez tak koszmarnie chodzi ta strona inne ok a Tik-tak wolno az sie odechciewa ...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 lip 2007, 15:40

wisienka co do specki, owszem chciałabym robic gineksy ale chcieć a móc to co innego bo są przy dobrych wiatrach 2 miejsca na rok w małopolsce :ico_placzek:
Dzisiaj znów nic nie robiłyśmy, więc jak zwykle zmyłam sie wcześniej, ale i tak musiałam siedziec na mieście bo do biura naszej organizacji przyjeżdały meble, a że wszscy pojechali sobie na wakacje ja musiałam dopilnować szczegółów.

Pogoda dzisiaj taka senne, że ledwo co trzymam oczka otwarde, chyba zaraz udam się na drzemke bo nniedawno do domku przyszłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

06 lip 2007, 15:56

mi caly dzień TT słabo dzialal wiec dopiero teraz popiszę
pogoda do d... nic sie nie chce i samopoczucie nie najlepsze
rano byliśmy u gina w szpitalu na usg jakims tam dokladnym i wszystko jest w porządku
a babunia wrócila do domku wiec teraz sama siedzę i muszę wam powiedzieć ze jakiegoś dola chyba dostaje bo mam wrazenie że wszyscy sie od nas odwrócili

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

06 lip 2007, 16:56

czesc kochane !!
ja wczoraj caly dzien niemoglam wejsc na tt :ico_zly: bo jakis blad wyskakiwal :ico_placzek:
mam pytanie ile bierzecie koszul ze soba do szpitala? bo ja mam jedna do porodu i dwie takie po porodzie ...
martuunia1 powiem ci ze na pierwszych zajeciach wiecej bylo wskazowek dla naszych partnerow niz dla nas ja dowiedzialam sie tylko z tej lekcji zeby niejechac do szpitala za wczesnie tylko ja skurcze beda co 5min. od pol godziny a w miedzy czasie mozna wziasc kapiel lub prysznic lub nasz partner moze nas masowac mozna isc na spacer chociaz watpie zeby to bylo mozliwe aha i mowila ze tu w anglii jak dzwoni np. partner powiedziec ze powiedziec ze partnerka zaczela rodzic to moga ja poprosic do telefonu jak bedzie wtanie rozmawiac to kaza jej jeszcze w domu zostac :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking: ... aha i jeszcze zeby cwiczyc miesnie pochwy zaciskajac i rozluzniajac bo poporodzie mozna moczu nietrzymac :ico_olaboga:
na nastepnej lekcji bedzie ciekawiej bo beda mowic w jaki sposob oddychac podczas skurczy i corobic zeby lepiej zneisc bol :-D wiec to sie bardzo przyda...
Aga78 ja kupilam luzeczko z komoda i szafa rozmiar 140x70 bo to moze byc do dziesieciu lat da sie zniego zrobic luzeczko dla starszego dziecka wiec bedzie na lata (mam nadzieje)
aha co do kwasu foliowego to ja tez biore ale nijak ma sie to do moich rozstepow mam ich coraz wiecej :ico_placzek:
kurde dobrze ze skopiowalam posta bo to tt sie caly czas psuje :ico_zly:
pisalam to rano i dopiero teraz dziala :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość