kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 lip 2007, 20:45

cześć kochane! żyję i monimo waszych przypuszczeń nie współżyje tylko miałam ZMASOWANY ATAK RODZINY, wszytskich naszło na oglądanie mieszkania w tym tygodniu :ico_puknij: :ico_oczko:
z przerażeniem patrze ile napisałyście :ico_olaboga: kiedy ja to przeczytam :ico_oczko:

postaram sie zajrzec wieczorem, bo tera lenka moczy pipke, a zaraz spanko.
najważniejsze, ze wiem, ze Marta i Madziorka jeszcez w całości :ico_oczko:
buziaki, pa!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 22:57

Kasia dlugo Cie nie bylo :ico_placzek:
Ilonki tez nie ma :ico_placzek:
ze o Madziorce nie wspomne, no chyba tyle nie maja otwartych sklepow??? :ico_smiechbig: Madziorka zebys Ty kochana w sklepie nie urodzila :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lip 2007, 22:57

martuchafrost pisze:Marcia mdłości to jeszcze nic :ico_szoking: czekaj kochana do konca ciąży az bedzie dla Ciebie niemożliwe przewrócenie sie z boku na bok w łóżku :ico_smiechbig: to dopiero bedzie jazda bez trzymanki :ico_brawa_01: no i te bolące piersi, mleko cieknące w najmniej odpowiednim momencie :ico_smiechbig: kochana to dopiero początek :ico_szoking:


marcia nie sluchaj :ico_nienie:
ja jestem przykladem .... zadnych mdlosci, nudnosci, wymiotow... a teraz spi mi sie smacznie i wygodnie... i naprawde jest pieknie.. gdyby nie to. ze nie moge urodzic... :ico_olaboga:
dzis rozdwoila sie kolejna czerwcowka alinka a ostatnia jest juz w szpitalu na wywolywaniu .....

no to zostalam sama.. . :ico_placzek: . przeterminowana :ico_placzek:

chodze zla.. :ico_zly: . wyzywam sie na adasiu, wszsycy mnie wkur.... :ico_zly: :ico_zly:
zwlaszcza tt... :ico_zly: . bo dziala jak mu sie chce wrrrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly:
bylam dzis na zakupkach.. lazilam 4 godzinki non stop... nawet sie nie zmeczylam... a maly jak siedzial tak siedzi w srodku... :ico_olaboga:
co prawda poprawilam troche humorek nowymi ciuszkami :ico_oczko: ale na krotko bo poklocilam sie z adamem przez telefon i wrocilam wkur.... na nowo :ico_zly: :ico_zly:
i to bez wiekszego powodu :ico_puknij:
teraz juz ok... :ico_oczko:

ale zaczynam sie bac szpitala.. :ico_placzek: . bo jak pojde we wtorek wieczorem na wywolywanie to zostane sama na noc!!!! :ico_olaboga: adam dopeiro bedzie mogl wrocic do mnie rano.... :ico_placzek: :ico_placzek:
a w nocy juz moga zaczac sie skurcze... :ico_placzek: i bedzie bolalo :ico_placzek:

normalnie bym sie nie bala.. gdyby zaczelo sie normalnie w domu.. i bylibysmy razem non stop. :ico_oczko:
w ogole to mam dola przedporodowego... :ico_placzek: i nic tu po mnie :ico_placzek:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 lip 2007, 22:58

kasia no wlasnie,powiedz jak ci sie mieszka na nowym mieszkanku,juz sie przyzwyczailas???a i jeszcze jedno pisalas kieys ze lenka spi sama w swoim pokoju...nic sie nie wierci,nie musisz jej nakrywac,nie krzyczy przez sen itp,bo ja bym tak z konradem nie wyrobila wstajac co jakis czas do niego bo on to sie rzuca i rozkopuje itp.rano to bym oczy na zapalki nosila :ico_oczko:
felicity a co twoj maz stracil prace czy co ze teraz tylko ty zywisz rodzinke????super ze olcia taka towarzyska :ico_brawa_01: a ty sie przyzwyczaisz do rozlaki z nia i wszystko sie pouklada.to teraz tatus z ola siedzi czy jak????

martucha konrad mial 3900 jak sie urodzil...no i niestety skonczylo sie cc ale nie dlatego ze byl za duzy tylko rozwarcie nie postepowalo i stanelo na 7cm.
tak wiec nie martw sie na zapas, wszystko bedzie dobrze :ico_haha_01:

jasnie pani jak luska zyje/ chyba nie daje ci na tt zajrzec bo dawno cie nie bylo......

lucy super ze z olivierkiem wszystko ok. a te zkrztuszanie jest okropne, nie raz przeprowadzalam akcje ratunkowa z konradem :ico_olaboga: raz moj niemadry maz zamiast go odrazu przechyli glowa w dol i po pleckch postukac to on mu palca do buzi wlazyl zeby wyjac a ciastko chyba glebiej wlazlo....doslownie ledwo wystukalam,a tak walilam ze az echo a konrad juz czerwony sie robil z braku powietrza,po calej akcji az sie poryczalam:ico_olaboga: ochrzan dostal odemnie,lepiej nie wspominac....
Ostatnio zmieniony 05 lip 2007, 23:01 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 22:58

A ja ogladam MAGDE M no uwielbiam ten serial :-)
Maya spi, a Kuba z kolega przytruwa :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 lip 2007, 23:07

fela, ogolnie to tak wlasnie sie stalo - jednak zamkneli firme w ktorej pracowal moj maz - i od tygodnia szuka nowej.... Tak wiec Ola ma teraz do dyspozycji i babcie i tatusia...

DELFINA, widze,ze wystarczy,ze powiesz - a dziewczyny sie pojawiaja :ico_haha_01:

Madziorka - nie martw sie na zapas - ja tak bardzo chcialam rodzic z mezem, ze sie uwzielam - i w poniedzialek rano wody odeszly - a zdazylam przed wtorkiem (23:35) zeby nie musial isc do domu i mniej samej tam zostawiac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Choc jak sie Ola juz urodzila, to i tak go wyslali do domciu (pojechal jakos po 1 w nocy :-D )

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 23:08

Madziorka nie ma co sie :ico_zly: !!! Trzeba myslec pozytywnie!!! :ico_buziaczki_big:
Fela koszmar z tym ksztuszeniem :ico_szoking: , dobrze, ze Ty wiedzialas co i jak zrobic trzeba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-05, 23:10 ]
Felicyty trzymam kciuki by szybciutko cos znalazl :ico_haha_01: zeczywiscie sie dziewczyny pojawily :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-05, 23:13 ]
Felicity przepraszam za przeinaczenie!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lip 2007, 23:13

delfinka jak wrocilam (18.30)to bylam zla wiec na tt nie wchodzilam. :ico_zly: . potem mi przeszlo :ico_oczko: wiec zjadlam obiad.. :-D wpadli kumple ci ktorzy u nas pomieszkiwali :-D .. posmialismy. :-D . i jak juz chcialam do was zagladnac to okazalo sie ze tt znow nie dziala cholera... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no wiec poprzytulalam sie do adasiem :-D .. wyrazilam swoj zal :ico_placzek: , ze maly tak sie ociaga... :ico_olaboga: itd no i jestem,,, :-D
mzoe zaraz zalaczymy shreka 3.. :-D . co by humorek poprawic hihi :ico_brawa_01:
moja mama i siostra wymyslily ze urodze w sobote :ico_puknij: :ico_noniewiem:

marta nie przejmuj sie tym co gadaja lekarze. :ico_nienie: .. waga zawsze sie waha. :ico_oczko: . i maly moze byc znacznie mniejszy.. :ico_oczko: . poza tym rowniez dobrze mozesz urodzic przed jak i po terminie.. :-D nie ma reguly.. :ico_brawa_01: wyluzuj.. :ico_oczko:
jeszcze nie jestes przeterminowana. :ico_brawa_01: . ja w twoim wieku (ciazowym hihi) jeszzce daleko bylam mysla o porodzie.. :ico_szoking: dopiero po ustaleniu terminu wywolywania zaczelo mi sie palic.. :ico_olaboga: . hihihi i humor nie dopisuje hihi :ico_placzek:

bede jutro jak tt raczy zadzialac :ico_zly: :ico_zly:

lucy no wlansie ile oliverek wazy?? :ico_noniewiem:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 lip 2007, 23:17

Madziorka co do przeczuc to ja Kubie jak w ciazy bylam powiedzialam, ze nie urodze, spojrzal sie na mnie i pyta czy jak slonik bede tak dlugo w ciazy??? :ico_haha_01: Ja mialam po prostu przeczucie, ze ja jako pierwsza kobieta nie urodze :ico_szoking: :ico_puknij: , tzn Maya zostanie w brzuszku, oj mialam pod koniec mozg sprany hormonami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lip 2007, 23:55

delfinka u mnie podobnie.. :ico_olaboga: tez nie wyobvrazam sobie ze wreszcie urodze... :ico_puknij:
ja zwykle mysle pozytywnie i jestem happy... :-D ale teraz juz mi sie nie chce hihi
i jak mnie dolo zlapie to.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

straszycie z tym zakrztuszaniem.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja bym chyba umarla... zamiast ratowac dziecko :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość