Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 lip 2007, 11:30

bozenka no wlaśnie ja też pewnie będę biec do maleństwa bo ono ważniejsze niz te rozstepy ale balsa i tak spakuje :-D a żadnymi kremami nie mozna smarować piersi? ja myślaląm ze jak mam napisane na opakowaniu "w ciaży i podczas karmienia" to ze takimi można

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 lip 2007, 18:39

bozenka74 pisze:a jak będziesz karmić piersią to ich smarować nie wolno
jak to nie wolno?? Dlaczego??

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 lip 2007, 19:00

Dominisia pisze:
bozenka74 pisze:a jak będziesz karmić piersią to ich smarować nie wolno
jak to nie wolno?? Dlaczego??
ja bym nie ryzykowała bo niektóre składniki mogą się przedostać do pokarmu albo nie zmyć dobrze przed podaniem piersi dziecku. Najlepiej to porozmawiać o tym z lekarzem.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 lip 2007, 19:56

Bozenko dzieki Kochana za odpowiedz, w sumie pewne rzeczy sa oczywiste a jednak nie do konca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A moze sa takie kremy ktore nie zaszkodza Malenstwu?? Hmmm no nie wiem, ja na szczescie nie mam tego paskudztwa ale wszystko moze sie wydarzyc... Ile to my kobiet musimy poswiecic dla dobra Malenstwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 lip 2007, 20:21

ja mysle że trzeba pogadać z lekarzem ale i trzeba znależć kompromis bo mozna smarować ale okolice sutków omijać ja na przyklad mam rozstępy dosyć daleko od sutków takze moze by sie udalo smarować tak zeby dzidiza nie dotknęła np zostawić te miejsce które wystaje po odpieciu klapki stanika do karmienia a reszta moze byc chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 lip 2007, 20:27

mnie się wydaje, że jeżeli maamy 100% pewność, że krem nie przeniknie głębiej tylko zostanie w warstwie skóry to jest ok, ja się bałam i na moim kremie (gerber) jest wyraźnie napisane, żeby w okresie karmienia nie stosować. Rozstepy które mam po Antosiu wyblakły zupełnie a co najwazniejsze nie są w ogole widoczne bo mam je tylko w dolnej części piersi. Wyszły mi dopiero po porodzie jak piersi nabrzmiały jak u dojnej krowy - przepraszam za wyrazenie ale tylko tak moge to najlepiej okreslić.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 lip 2007, 20:32

hihi większość kobiet porównuje sie do dojnej krowy :ico_brawa_01: jeśli jest napisane zby nie stosować podczas karmienia to absolutnie nie wolno tego robić :ico_nienie: ale na moim jest napisane (Babydreams) dla kobiet w ciąży i podczas karmienia wiec myslę że takie to można

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 lip 2007, 20:55

kasia1983, tylko dokładnie myj piersi przed karmieniem a w praktyce to sama zobaczysz jakie to uciązliwe jak maluszek nie płacze a się drze a ty nad umywalką. Czasami to za długo było wyjąć pierś ze stanika :-D , nie mówiąc o powrocie do domu z podwórka - to dopiero jazda bez trzymanki :-D :-D :-D ale i tak miło wspominam pierwsze miesuiące z Antosiem, a teraz będzie powtóreczka

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 lip 2007, 22:50

Bozenko ja bede uwaznie czytac Twoje posty jak bedziesz miec kolejnego Maluszka, bo ja chcialabym sie zdecydowac na druga Dzidzie dosc szybko. Bede przynajmniej wiedziec jak to jest opiekowac sie dwojka malych Bobasow :) Mam nadzieje, ze mnie nie zniechecisz, ze wszytsko bedzi e u Ciebie w porzadku, Dzieciaczki grzeczne i wogole... :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lip 2007, 01:33

mi piersi bardzo urosły, a nie zrobiły mi się nowe rozstępy, za to nie wiem dlaczego bioderka mi pękają w szwach :ico_olaboga: a nie przytyłam aż tak... nie ważę jakos najwięcej od kiedykolwiek... czy bioderka się jakoś rozłażą i przez to robią się rozstępy??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość