Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

06 lip 2007, 13:40

karolas, Magdzinka - dzięki za przepisy

hekkate - włosy mi nadal wypadają, wanienkę tylko myję w gorącej wodzie, a butelki jeszcze wyparzam

kingas, - ja też mam 28 lat

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

06 lip 2007, 13:59

KMINEK bez sensu były te fotki ze szpitala i juz znikneły co to ma byc z tym tik-takiem cos jest nie tak musze wkleic jeszcze raz no.
KINGASja tez bym chciała sobie taka terapie na włosy zastosowac i hyba kupie ten riwanol co piszesz
DOROTA.M. fajnie juz nie moge sie doczekac az cie zobacze bo widze ze na tym jednym zdjęciu tez zaczesywałas włosy do góry albo opaska tak? ja teraz tak chodze i czuję sie okropnie, opaska i włosy ulizane, a do tego zaczeły mi sie strasznie przetłuszczac i czuje sie taka jakas bleeeee-moze jak faktycznie bym je ścieła to lepiej???? ale mężowi juz sie krótkie znudizły i tak sie cieszy jak mam rozpuszczone i patrzy takim fajnym wzrokiem hhhmmmmm mniam i jak zetne to bedzie niepocieszony a i ja sie lepiej zaczełam czuc w tych dłuzszych teraz no i jestem w kropce bo mi wolno rosły

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

06 lip 2007, 15:44

Karolas kup sobie szampon Radical i polecam jeszcze bardziej te odzywke o ktorej wyzej pisalam, ja tez sobie zastosuje bo wczesniej naprawde pomoglo!
Kminek Twoj Piotrus jest slodki
ML witaj w gornie 28 latek
Hekate dla mnie najgorsze jest wymyslanie tych obiadow, barkuje mi czasem pomyslow a faktycznie o czyms fajnym i smacznym sie zapomni.
Kurcze troche sie martwie bo Miloszek tak sobie czasami pokasluje ale on teraz strasznie sie slini i nie wiem czy to te sline odkaszla czy to kaszelek?Ale wydaje mi sie ze gdyby to byl kaszel z choroby(odpukac) to kaszlalby caly czas.Jak to jest dziewczyny z tym kaszelkiem?

[ Dodano: 2007-07-06, 15:47 ]
Aha kolezanka mowila mi ostatnio ze dziecko jak zabkuje to moze nawet miec katarek.Kiloszek czasem sobie psika,kurcze ja to zaraz mysle ze jest przeziebiony i chory, ostatnio jak tak bylo poszlam z nim do osluchania i nic mu na szczescie nie bylo.Mam nadzieje ze teraz tez tak jest.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 lip 2007, 15:50

Moze w koncu uda mi sie zamiescic tego posta,trzecia proba

Hekkate, kurcze a ja czemu nic nie dostaje z hipp,kiedys na poczatku tylko dostalam ulotki,lyzeczke i śliniaczek a tak to nic poza tym.Nie martw sie nie jestes stara ja za 9 dni koncze 30 :(
qunickty chyba pisalas cos o adopcji, ja tez o tym myslalam ale jakos nigdy nie mam czasu poczytac jak to sie odbywa,moze napisz cos wiecej o tym domu rodzinnym jak nie tu to na maila: rdzidzia@poczta.onet.pl

Małgosia wspołczuje nocki,moj na poczatku mi bardziej pomagal a teraz to chyba juz stwierdzila ze jestem juz zaprawiona i to mnie tez wkurza, choc nie jest najgorzej, jak przychodzi z pracy to zajmie sie troche malym, tylko ze ja oczywiscie nie odpoczywam w tym czasie tylko ide do kuchni obiad szykowac. Czasem jka sie wkurze to mu mowie ze on ma czas odpoczac jak ja karmie, a ja kiedy, bo w czasie karmienia to niestety nie odpoczywam bo maly tak sie wygina i juz pisalam wam jakie cyrki mam i jakie pozy musze przybierac wiec tyudno to nazwc wypoczynkiem. Ja mam jeszcze z tym dobrze ze najblizszy kolega mojego meza, jak tylko sie spotykamy to zawsze wspomina jak to on pomagal swojej żonie,ze w koncu robil wiecej od niej,wiec moze to przez to gadanie nie mam najgorzej hihi a w sumie to i tak nie mialam jeszcze okazji tak bardzo go wybróbowac bo maly nie zarwal nam jeszcze nocki ale cos czarno to widze.

hekkatemi włosy w ogole nie wypadaja,sa nawet ciut lepsze albo takie same.
Butelki malo uzywam ale kilka razy sie zdarzylo, mam dr Browna co nie mozna gotowac wiec tylko wyparzam od czasu do czasu a i myje plynem do mycia naczyn, a wanienki nigdy nie wyparzalam,myje mydelkiem i to wszystko.
MLpodzial obowiazkow,jestem za :ico_brawa_01: tylko nie wiem czy moj mąż da sie namowic bo juz nieraz gadalismy o tym przed dzieckiem. Taki juz los kobiet ze caly domek na naszej glowie. Oni po 8 h maja relax a nasz dzien pracy trwa dalej.
Dorotkadzieki za info o promocjach,szkoda ze wczoraj nie wiedzilam bo bylam ale tylko wpadlam po kilka rzeczy, no i kupilam soebie wreszcie kremik pod oczy bo mam takie spuchniete ze hej a jak u was lutówki a moze macie jakies sposoby na opuchlizne pod oczami? Pewnie nie bo wy tu młodziutkie jestescie to szybciej sie regenerujecie hihi

karolasmleczko kupilam bebilon i na razie 1 mam uzywac przez ok 2 tyg zeby sie przyzwyczail.

Dziewczynypierwsz nocka po bebilonie nie byla inna, maly znow sie obudzil o 2, nawet sie zdziwilam bo pozno poszedl spac a obudzil sie o tej godz. co zwykle.Zobaczymy jak dzis bedzie. Jak bedzie sie nadla budzi 2 nastepne nocki to pojde to innego lekarza i spytam a moze on ma po prostu dobra przemiane materii jak my z mezem, nie wiem czy u dzieci to sie sprawdza. W koncu cos przytyl tyle ze malo.
A z tym ślinieniem sie to tez myslalam ze to zabki a tu nici,daleko mu do zabkowania a ślini sie niemiłosiernie,caly dzien w sliniaku chodzi i ze 3 razy go zmieniam.I wszystko do buzi nerwowo wklada i sie wkurza jak cos nie chce wejsc bo jest za duze a łapek z buzi to juz czasem nie wyciagam bo jak hekkate pisze musialabym na okraglo stac przy nim.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

06 lip 2007, 15:53

My jeż po szczepieni. Dominika wazy 6080g, przy szczepieniu w ogóle nie płakała tylko była troszkę zdziwiona. Następne szczepienie za 6tyg na żółtaczkę. Poczytam później, bo musze zrobić obiad.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

06 lip 2007, 16:05

nie moglam wejsc na TT i tyle mi sie nazbierało do czytania...
Chrupki daje kukurydziane - najlepsze sa takie bez dodatku soli (flipsy) tyle ze one sa bardzo małe i znikaja w raczce a ja kupuje takie dosc długie 4, 5 cm
karolas, my też spimy po ciemku . A Zuzia też potrafi się fajnie zająć Niną jak ma ochotę: śpiewa jej, "czyta" ksiązki i tańczy - to Nina lubi najbardziej!

Buuu... to ja jestem najstarsza na naszym wątku.... :ico_placzek: 31 wiosen a właściwie jesieni bo jestem z września.

My z mężem mamy podziłą obowiązków: on dla nas zarabia kaskę i często myje i usypia Zuzię (co prawda polega to głównie na wspólnym oglądaniu bajek ale oboje sa zadowoleni)
Baaardzo duzo pomaga mi moja mama - bez niej pewnie bym zaczęła warczeć!Objady gotujemy na zmianę .


Miałam dziś iść na szczepienie ale wolałam to odłożyć na poniedziałek w razie czego żeby lekarz był pod ręką...(histeryczka ze mnie - wiem)


Szykuje mi się wyjazd na kilka dni do rodziny i nie wiem jak to zniesie Nina - w dzień to jeszcze ale nie wiem jak nam się uda utrzymać rytuał wieczorny. Nie mam turystycznego łóżeczka a i wanienki ze soba nie zabiorę...Dorota.M., jak Agatka zniosła urlop?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 lip 2007, 16:09

myszka_f,kelly,widze ze nasze dzieciaczki podobna wage maja a ile utyly od ostatniego szczepienia,ile wtedy wazyly?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

06 lip 2007, 16:13

wreszcie sie udalo wyslac posta
mnie juz troche mnie włosy wypadaja
Juz moj maz wrocil; to musze spadac od kompa to o te adopcji napisze nast razem (chyba w nocy bo J. dzis wyjezdza do Niemiec :ico_placzek: )

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

06 lip 2007, 16:30

Dziewczyny opuszczam Was na jakieś 3 tygodnie, jak wrócę do domu od razu się odezwę . Nie piszcie tak dużo, bo nie dam rady tego przeczytać. Pozdrawiam Wszystkie Lutówki.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

06 lip 2007, 16:30

ktos o nazwisku Jackiewicz z tczewakaska doszla,dzieki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość