Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

07 lip 2007, 12:19

hej
ja zaraz jade na zakupy,musze kupic walizke bo nie mam w czym sie zabrac :ico_noniewiem:

LUCY
niestety ja mialam bardzo rygorystyczna diete,bo robilam wszystko zeby maly nie cierpial,a mleko w takich ilosciach to dla malutkiego zoladeczka niestety bardzo duze obciazenie

MARTUCHA
skurcze to nic innego jak bol przy miesiaczce,tylko o zwiekszonej sile

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 lip 2007, 12:49

madziorka hihi, ale jakiś sklep chyba po drodze zahaczysz? :ico_haha_01: mam nadzieje, ze babcine fluidy wykurzą maluszka z brzucha :ico_ciezarowka:
Fela ale Twój Konrdao duży :ico_szoking: a jaki ma rozmiar buta? bo lenka 23-24, ale tam pewnie inna rozmiarówka. a Konrado sie tak nie martw :ico_noniewiem: nie jest przyzwyczajony, ze ciebie nie ma -zu mamy najlepiej :ico_oczko: my długo mieszkaliśmy z rodzicami, a tam jeszcez mój brat, więc lenka zasypiała z kim popadnie :ico_oczko: teraz w piątki jeździ do dziadków, a jak posprzątamy to kuba poi nią jedzie, bo bym chyba nie wyrobiła, musze mieć troche wolnego od niej, może to brzmi okrutnie :kosci:
Fitney ale macie fajnie, że lecieice razem z Delfiną :ico_brawa_01: to chyba rzczywiście pierwsze spotkanie mamusiek na naszym wątku :ico_oczko:

ja już posprzątałam, kuba przywiózł lenke i znowu mam bałagan :ico_olaboga: o 15 kuba jedzie na grzyby, ciekawe z jakim wynikem :ico_oczko:
chmurzy sie jak nie wiem co :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 lip 2007, 13:44

kasia to chyba juz tak jest ze jak ma sie dziecko 24 na dobe i prze 7 dni w tygodniu to ciezko je tak zostawic i przywiazanie powstaje po obu stronach,moje i konrada. az tak mocno sie nie martwie o niego :ico_oczko: bo wiem ze krzywda mu sie nie dzieje. fajnie tak odpoczac od dziecka bo potem czuje sie ta milosc i troske o niego i teskonote.a gdy tak caly czas sie przebywa z dzieckiem to czasami czlowiek ma dosc i krzyczy nie potrzebnie,denerwuje sie itp. :ico_wstydzioch:
konrad rozmiar buta ma 8 to chyba na europejskie 26 :ico_szoking: po tatusku ma takie kopyto :ico_oczko: :-D

ja juz :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: ,tak wiec konrad z babcia moga wracac z placu zabaw.a obiad juz na babci rede zlozylam i odkad jest to ona gotuje :ico_wstydzioch: niedlugo zapomne jak to sie robi, choc i tak dobra w tym nie jestem :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: to co to bedzie jak babcia pojedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lip 2007, 13:59

Fela super foty Konrada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja sie melduje, ze jestem :ico_olaboga: brzuch nadal boli, ale nie jestem pewna czy to sie zaczęło, chyba nie, tylko nie rozumiem czemu tak bardzo boli :ico_olaboga:
ale przeciez jak poród jest to krzyże bolą, wody odchodzą ( nie zawsze), itp
poczekam do jutra, jak nie przejdzie i kolejna nocka bedzie z głowy to pojade do szpitala :ico_olaboga:
przepraszam Was ze nie odpisze, ale nie mam sił, musze sie polożyć, zajrze wieczorkiem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 14:31

marta krzyze nie zawsze bola :-D wody tez nie odchodza hi hi :-D moze to JUZ :ico_brawa_01:
fela nie wiem ,poki co nonono czerwona,ale wydaje mi sie jakby powoli schodzilo :-D
fittney a ja myslalam,ze to mleko mu na zdrowie wyjdzie :ico_puknij: ale ja glupia baba :ico_puknij:
fela Kondzio boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wyglada jak mlody banderas,tylko o wiele ladniejszy :-D
kasiaa gratulacje dla brata
musze leciec,bo maly robi arie :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 lip 2007, 14:58

fela, ale ma kuloska Konrado :ico_brawa_01: :ico_haha_01: tak to jest, że dla małego nienormalną sytuacją jest brak ciebie przy nim i troche czasu to zajmie zanim oboje sie przywyczaicie :ico_oczko: będzie dobrze! ale masz dobrzez tymi obiadkami, ja gotuje kiepsko, więc jak jedziemy na obiad w niedziele do mamy to jemy jak głodomory...na tydzien musi starczyć :-D
Lucy a u mnie błoga cisza, bo lenka zasnęła :ico_oczko: przekaże gratulcje :ico_oczko:
Marta tylko jakby coś sie działo to od razu daj znać. aha. kogo mamy męczyć w razie czego o wieści od ciebie? :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 15:44

Marta tylko jakby coś sie działo to od razu daj znać. aha. kogo mamy męczyć w razie czego o wieści od ciebie?
no wlasnie ????????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lip 2007, 18:10

laski na razie jestem w domu, ale wciąż mnie boli, ponoć kobieta wie kiedy to sie stanie, ale troche sie martwie o malucha, moze przejdzie do wieczorka :ico_olaboga:
nie chce wyjść na panikare wiec czekam :ico_oczko:
mam tel do Kasika i Madziorki wiec sie nie martwcie :ico_oczko:
na razie nie ma co panikowac, myślę to tylko skurczyki przepowiadające :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2007, 18:46 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 lip 2007, 18:29

hejka :-D

Ja tradycyjnie na sekundkę :ico_sorki: humor już lepszy, ale to pewnie dlatego że byłam dzisiaj 3h na zakupkach z kolezanką i trochę odsapnęłam od domu, malutkiej i tego wszystkiego... moje dziecię nadal nie śpi po nocach, więc zaraz jak tylko zaczyna swoją sesję z drapaniem zabieram ją do siebie do łózeczka, smaruję twarzyczkę kremem i podkładam jej łapke pod moją buzie i tak śpimy już razem reszte nocy... a rano za to moje czuwanie Vikulka obdarza mnie słodkim uśmieszkiem i slicznym "dziękuję mamusiu" w swoim języku :-D i jak tu byc złym za nie przespane nocki???

a w zasadzie to weszłam, bo ma pytanie do Madziorki :-D baaaardzo prosze daj mi namiry na ta chuste co kupiłaś do noszenia dziecka :ico_sorki: i napisz czy jest ok :ico_sorki:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 lip 2007, 18:54

martuchafrost, oby to były już te prawdziwe skurczaki, bo ciotki z TT nie mogą sie doczekać :-D
kasi.k, ciesze sie, ze humor juz u ciebie lepszy i, że znalazłaś sposób na nocne drapanie-rącza pod buzie :ico_oczko: :ico_brawa_01: mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto dokładnie wyjaśni wam przyczyne tych zmian na skórze Vikusi i pomoże, bo na dłuższą mete tak sie nie da, nie można tylko łagodzić objawów, trezba znaleźć przyczyny i je eliminować...ale sie wymądrzam :-D
no właśnie ciekawe jak chusta, bo Jaśnie Pani też sobie zamówiła :ico_oczko:

kuba pojechał na grzyby i przepadł :ico_zly: jak on mnie wkurza, żyje po prostu w jakiejś inne czasoprzestrzeni :-D
nikt nie rodzi, więc spadam :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość