Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 lip 2007, 14:04

no to zajefajnie- wszyscy maja narzeczone a my nie i nadodatek jak sie przyznalismy ze na forum niemamy to Wy sobie portreciki robicie :ico_nienie: :ico_zly: :-p

ale My sobie na forum tez coś znajdziemy :ico_zakochani:

[ Dodano: 2007-07-07, 14:05 ]
o moze Jagódka niema chłopaka na forum???

[ Dodano: 2007-07-07, 14:07 ]
hehe byłyby 2 bo dziewczyna sasiadka małolatka tez Jagoda!!! :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 lip 2007, 14:09

mojej martynki narzeczony się nie pokazuje na forum bo jeżeli pamiętam to byłsynuś doruni ale oni się nie pokazują :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

07 lip 2007, 14:11

Mróweczko a jak oceniasz opiekę nad Tobą podczas porodu w UK?

[ Dodano: 2007-07-07, 14:14 ]
Jagódka nie ma chłopaka Mróweczko ... a może Twój kawaler?

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 14:18

czesc dziewczyny..
ja znow na chwilke tylko
Mordeczka sliczne zdjecia robisz parom! A moj Szymonek chyba za pozno sie pojawil i nie ma pary..wiec jakby byla jakas samtna kolezanka..:) to moze bysmy ich skumaly?

U nas dobrze i zle...robilismy badania krwi i jest dobrze bo spada toxo, ale okazalo sie ze maly ma poczatki anemii:( dostal zelazo w syropku i tabletki. mam maly dramat z podawaniem tych tabletek - nie rozpuszczaja sie wiec je krusze i podaje z zakraplacza z herbatka i musze niezle kabinowac zeby je zjadl..pluje gorzej niz smoczkiem...
w sumie dobrze ze ta anemi wyszla. przyznam sie wam ze mialam skierowanie tylko na badanie toxo i sama dopisalam na tym skierowaniu zeby zrobili morfologie - no bo skoro i tak go kluja i tak to niech robia od razu wszystko - no i wyszlo..

Pozdrawiam was z wstretnej zimnej deszczowej i wietrznej warszawy
Buziaki

[ Dodano: 2007-07-07, 14:22 ]
aha i maluch wazy 5160 - czyli jak na kwietniowe dzieciaczki to raczej waga kogucia ale jest silny wiec mamy sie nie niepokoic

[ Dodano: 2007-07-07, 14:33 ]
ooo a moze Martynka lub Jagodka w takim razie poszukuje tez kawalera? ;)
za chwilke wstawie jakies zdjecia mojego kluseczka /nie wiem dlaczego mowie do niego kluseczek - on raczej taki makaronik od spagetii - dlugi i chudy:)/

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 lip 2007, 14:38

Dales wlasnie Eryk czekal na taka kobiete jak Twoja Jagódka!!!

Dla Jagódki od Eryczka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

a opieka -nienarzekam
polozna odbierajaca porod byla kochana- tzn zanim ja urodzilam mialam z 5 poloznych bo zmiany im sie konczyly tak dlugo rodzilam!!!

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 14:42

leze sobie u taty i zerkam w telewizor..
Obrazek
ooo mama do mnie zaglada
Obrazek
zaraz bedziemy gdzies jechac - zasnalem podczas ubierania ..hmm nawet czapki nie zauwazylem
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 lip 2007, 14:43

ale fajnie, miałam Cię prosić Mordko o takie zdjęcie ale było mi trochę głupio, a ty kochana jestes, czwórka dzieci tylko na twojej glowie, a ty jeszcze nam tu robisz takie cuda, dziękujemy :-D :-D :-D

Gabrysiu piękna ta nasza parka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katrin masz rację, jak facet chce kupić sobie "zabaweczki" to wszystko zrobi żeby je mieć, choćby były mało potrzebne!!!!!! Mój aktualnie licytuje chyba z 10 takich małych modeli samochodów ( nie wiem po co to mu, ale kto zrozumie facetów????????)

Dagles szkoda że nie wypoczęłaś, ale tak to już jest nieraz z naszymi szkrabami!!!

No Mróweczka chyba znalazłaś narzeczoną!!!!!!!!!

Syla faktycznie twój zięć się nie pokazuje, chyba nie znalazł innej pannicy????? :ico_olaboga:
A tak na poważnie to faktycznie Dorunia juz dawno tu nie była!!!!! :ico_placzek:

Basik dobrze że toxo spada, dobrze że dopisałaś tą morfologię, nieraz intuicja matki jest niezawodna!!!!!!!! Waga się nie przejmuj, niektóre dzieciaczki są takie kruszynki!!!!!!!
Mój też do tłuściutkich nie należy, a zawsze mówię do niego 'klusek', choć muszę przyznać że chyba więcej teraz przybiera po tych nowinkach kulinarnych, czuję jak noszę!!!!!! 17 lipca idziemy do poradni neantologicznej, gdzie pani stwierdzi czy mamy iść na rechabilitację czy nie to sie dowiem czy bardziej przybiera na wadze!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 lip 2007, 14:55

Obrazek

a to Eryczek dzisiaj w bujaczku

[ Dodano: 2007-07-07, 14:59 ]
niewydaje Wam sie ze on taki jakis tluścioszek rośnie??? :-D

[ Dodano: 2007-07-07, 15:01 ]
Mordeczko to moze i nam zrobisz takie cos??? oczywiscie jak czas pozwoli!!! :ico_haha_01:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 15:05

caro - a dlaczego macie sie rehabilitowac? nie przejmuje sie waga dopoki przybiera jest ok. ja narazie nie daje mu nic innego oprocz mleczka, ale on chyba jeszcze za maly..
ja wazylam uwaga...7,4kg jak mialam ROK!!! moja mama wariowala juz z karmieniem:) wiec jak wdal sie we mnie to latwo nie bedzie
a tu wstawie jeszcze jedno zdjecie - test ktory kod nalezy wstawiac zeby zdjecia ladnie wygladaly
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-07, 15:17 ]
teraz wiem ktory kod wiec jeszcze jedno
dzis przed wyjsciem - brrr jest naprawde zimno
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

07 lip 2007, 15:25

Mróweczko Jagódka serdecznie dziękuje za bukiet!!!!! :ico_brawa_01:
Eryczek jest super!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_02: u Was widze ciepło bo moja to poubierana jak nigdy...

[ Dodano: 2007-07-07, 15:29 ]
Rybko ciesze sie ze z Mamusią OK!!!!!!
jak u Ciebie z laktacją??????? mi cos w lewej piersi mniej mleczka...

[ Dodano: 2007-07-07, 15:30 ]
Mordko super tatuaz!!!! ja nigdy nie miałam odwagi....

[ Dodano: 2007-07-07, 15:31 ]
u nas tez dziwnie mała dzisiaj spi i marudzi... moze ta pogoda pod psem... ? (wieje i leje :/ )

[ Dodano: 2007-07-07, 15:35 ]
DZIEWCZYNY - jak u Was z seksem... ja w oóle nie mam ochoty... mąż juz widac ze zmartwiony, ja tez... :ico_olaboga: co tu zrobic? ja chce miec jeszcze jedno dziecko...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości