Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 18:42

wisienko nawet nie mów o takim niepełnym spełnieniu.... bo najwazniejsze, ze wydasz zdrowa dzidzie na świat i bedziesz ją kochac z całego serca :-D a ,że krocze będziesz miec potem w całości- ja bynajmniej zazdroszcze :ico_brawa_01:

Izuleczek witaj, ale jak masz termin na 1 , to rónie dobrze możesz stac się lipcóweczką :ico_brawa_01: , my póki co w dwupakach :ico_ciezarowka:

A ja na niedziele wyjeżdzam za kraków... miejmy nadzieje, że jutro nie bedzie padać :ico_sorki:

izuleczeek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:04

07 lip 2007, 18:53

Racja racja...
Mogę stać się lipcóweczką...
I szczerze mam taką nadzieję :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dużo was tutaj jest??
Bo z tego co widze to mało piszecie.....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 18:59

nie no jest sporo dziewczyn ale moze przez to, że jest weekend to tak mało postów:)

izuleczeek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:04

07 lip 2007, 19:08

Nie no nie chodzi o dzisiejszy dzien...
Tylko o ogólną range...
Tam gdzie ja pisze mamy 1700stron już...
Więc jak dla mnie to mało tu piszecie....

No ale chociaz zdrowsze będziecie....
U nas same nałogowe komputerówki heheheheheeee.....

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

07 lip 2007, 19:09

anita wszystkiego naj naj najlepszego duzo milosci i szczęścia :ico_tort:

ja dzisiaj kupilam sobie jeszcze jeden stamniczek, kapciuszki i trzy koszule do karmienia wiec do szpitala mam już wszystko wypralam sobie te koszulki w płynie Lovela i w poniedzialek na dobre spakuje torbę.

Dzisiaj kolejny raz zawiodlam sie na znajomych ojjj kochaniutkie naprawde jakieś zle dni mam

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 19:16

kasia1983 uszy do góry, a znajomi sami pozałuja kiedyś :ico_nienie:
Ja jakos nie mogę się zebrac do spakowania torby, ale jeszcze troche czasu mama. Brakuje mi tylko majtek poporodowych.

izuleczek
to rzeczywiście duuuużo macie postów :) ale wtedy to bym już wogóle nie nadażyła za nimi, bo po jednym dniu tutaj mam z 35 postów do nadrobienia.. :ico_brawa_01:

izuleczeek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:04

07 lip 2007, 19:24

No ja tam jak mnie nie ma jeden dzień to nawet nie czytam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Będe was tu podglądać czy już rodzicie....
Nie jestem za bardzo w waszych tematach..
Więc udzielać się za bardzo nie będe..
No chyba że będe w temacie...
No i oczywiście powiadomie jak urodzę....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 19:25

zapraszamy :-D

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

07 lip 2007, 20:32

anita wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!!! :ico_buziaczki_big:
izuleczeek, witaj !!! bedzie wiecej postow jak nam w tym pomozesz :-D wiec do dziela !!!!!aha a wiesz co bedziesz miala synka czy coreczke???
wisienka24, niemysl tak spelnisz to sie jak juz dzidzia bedzie na swiecie a przeciez porod przez cc niejest wcale gorszy od naturalnego !!! jestem pewna ze bedziesz bardzo dobra mama dla swojego dzidka wiec glowa do gory !! :-) najwazniejsza dla dziecka jest nasza milosc a nie sposob w jaki je urodzimy
ja dzis zrobilam kolejna porcje pranka i jutro nastepne a za kilka dni :ico_prasowanko:
kurcze niewiem w co sie spakowac do szpitala musze jakas torbe kupic :ico_olaboga: bo nic niemam co by sie nadawalo
musze zmykac bo idziemy na spacer bo mamy ladna pogode moze napisze cos wieczorkiem

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 lip 2007, 20:40

Anita wszystkiego najlepszego !!!!! :ico_prezent:

dzisiejszej nocy po raz pierwszy cierpialam na bezssenność :ico_szoking: , było strasznie, więc bardzo współczuje Wam takich nocy :ico_olaboga:

ja biorę dwie koszule, ponieważ do porodu dają szpitalną a po porodzie też szpitalna, więc dopiero jak dam radę wstać i się wykąpać to się przebiorę :-)
ostatnio udało mi się wykąpac za trzecim podejściem, pierwszy raz zemdlałam ledwo jak wstałam z łóżka, a drugi - ba to już za klamkę do łazienki łapałam :-D :-D :-D , trzeci raz pod nadzorem się udało :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość