Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lip 2007, 17:20

basik, w ogole nie bolal :-D Dagles, czy znanym to nie wiem ale chce sie w;lasnie w tym kierunku uczyc :ico_noniewiem: :-D

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 17:28

nie ma sprawy - ja wlasnie tez mam zamiar wykorzystac caly urlop wypoczynkowy po macierzynskiem.. i niestety musze wrocic do pracy choc wcale mi sie to nie usmiecha.
Mordeczka - dzieki za odp. - jak juz zrobie tatuazyk to tez sie pochwale;)

a to moj sfinks:)
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lip 2007, 17:37

Patrze na Wasze szkraby i az zazdroszcze ... moj Kacpi w ogole nie chce lezec na brzuszku..jak tylko go poloze wrzeszczy jak opetany ... :-/ no i musze z nim isc do lekarza bo zauwazylam ze ma przekrzywiona glowe ciagle ja trzyma na prawa strone i podejrzewam ze ma delikatne napiecie miesniowe :ico_zly:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 17:37

laseczki powiedzcie mi jak zmienic zdjecie w podpisie???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lip 2007, 17:47

basik, wchodzisz w profil.. kasujesz linj di tego adjecia i wkleiasz nowy link z fotosika

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 18:09

hmmm ale u mnie nie ma linku tylko to zdjecie... a jak na nie klikne to przenosi mnie na fotosik..- co robie zle?

[ Dodano: 2007-07-07, 18:13 ]
a apropo lezenia na brzuszku to max 5 min - czyli jak opada z sil i glowa spada mu na dol to sie wscieka i krzyczy.. ale wczesniej jak kladlam go na brzusiu to lezal i nie chcial gowki podnosic, zaczal jak kladlam go sobie na klatce i wtedy bylo mu latwiej.

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

07 lip 2007, 18:32

Cześc Mamuśki!!

Melduje że jestesmy. Przepraszam ale nie miałam czasu wchodzic ostatnio a pozatym przez jakiś czas miałam problem żeby wogóle tt włączyc. Cyprian miał problemy z brzuszkiem a pozatym bola go dziasełka i cały czas marudzi, nawet żel na ząbkowanie nie pomaga, musze ajemu trzymac gryzaczka w buzi( sam to nieporadnie robi) to mu przynosi ulge.
Przeczytałam wszystkie posty, ale przepraszam nie odpisze bo nie pamietam ktora zwas co pisała tak dużo tego!!
Ciesze sie że wasze dzieciaczki zdrowa rosna i duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla nich.
Cyprian tez postepy robi, przewraca sie na boczki, dalej wedruje po całym łóżeczku, łapie zabawki uwielbia lezaczek( ma taki sam jak koledzy i kolezanki z tt) :-D , bawi sie raczkami a ostatnio to mostek zrobił!! :ico_szoking:

Całuski dla wszystkich

[ Dodano: 2007-07-07, 18:47 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-07, 18:49 ]
Obrazek

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 19:25

2 razy ubieralam malego na spacer:) i jak juz bylismy gotowi to zaczynal lac deszcz wrrr udalo nam sie pospacerowac niecala godzine i znow pada...a maly marudzi.. chyba on nie lubi deszczu.
czy wasze dzeciatka tez zbieraja w lapki tyle brudu?? ciagle wyciagam mu jakis brudek spomiedzy palcow - nie wiem skad on to bierze bo nic nie dotyka co mogloby zostawiac tyle klaczkow!

wklejam jeszcze raz sfinksa:) nie umiem wstawic tego zdjecia do podpisu buuu
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

07 lip 2007, 19:59

Mordeczko to fajnie ze Dawid juz teraz wie co chce w zyciu robic!!! a z Kacpim koniecznie do lekarza bo moze szybko cos poradzi...
moja jagoda dopiero pod koniec 2 miesiaca zaczeła lezec na brzuszku, wiec nic na siłę :ico_oczko:

basik sfinks super!!!!! szoda ze musisz wracac do pracy... moja praca to porazka... wiec bede w domku chyba ze bedzie cienko z kasą to wtedy pójdę (ale my nie mamy tu babci wiec opiekunka lub złobek...)

witam Justyna to Twój mały niezłe postepy robi!!! moja tylko lezy i kopie nuniami... ale juz wyciaga łapki do zabawek!!!! :ico_brawa_01: moze spotkamy sie w parku kasprowicza kiedys?????

smiac mi sie chciało bo dzis kuzyn Piotra nazwał laskę mego taty (starszą ode mnie o rok czyli ma 31 lat) BABCIĄ JAGÓDKI!!!!!!!! HAHAHAHAHA na szczescie chyba nie sczaila ze to o niej mowa... ale gafa

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

07 lip 2007, 20:17

haha Dagles - z babcia czad - usmialam sie:)
a ja do pracy musze wrocic choc sie wsciekam i wkurzam na to ale niestety mamy mega kredyt, choc powrot bede odwlekac ile sie da..moze zwolnienie jakies po urlopie? sama nie wiem. I podobnie jak ty nie mam tu babc i jestem na etapie poszukiwania opiekunki bo o zlobku to zapomnij - zapisy byly do konca kwietnia na rok zaczynajacy sie od wrzesnia:) - mojego malego jeszcze wtedy na swiecie nie bylo...
Mordeczko - dopiero przeczytalam /te posty w jakiejs dziwnej kolenosci sie ukladaja/ - masz b.zdolnego syna jak potrafi juz przygotowac taki obiad! az slinka mi leci mniam:)
A inne mamy i malenstwa pozdrawiam - mam skleroze wiec nie mam jak skomentowac postow:(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość