ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 lip 2007, 18:03

Taka pogoda ma byc az do polowy lipca, dobrzee ze na urlop wyjezdzamy w sierpniu moze wtedy bedzie juz ładnie :ico_noniewiem:

My na szczescie jestesmy juz po chrzcinach (byly 3 czerwca) i tez mialam problem w co sie ubrac :ico_olaboga: a w koncu kupilam biale spodnie, do tego żółtą bluzke i bylo ok.

Kurcze a moja Majka buszuje, najbardziej zainteresowana jest tym czego jej nie wolno - dvd, telewizor, wieża :ico_olaboga: Wlasnie rozrzucila wszystkie płyty, co za dziecko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-06, 18:06 ]
Kasia to faktycznie spotkanie z kolezanką bedzie ciekawe :ico_oczko: a moze akurat Lenka bedzie grzeczna...

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lip 2007, 21:51

ivon pisze:Kurcze a moja Majka buszuje, najbardziej zainteresowana jest tym czego jej nie wolno - dvd, telewizor, wieża Wlasnie rozrzucila wszystkie płyty, co za dziecko

kochana to jeszcze nic, mój Radek jak któregoś pięknego dnia wpadł do kuchni to w ciągu 20sekund (zanim go dorwałam) powyciągał mi z najwyższej szuflady - wspiął się do niej po uchwytach tych niższych szuflad - wszystkie największe noże: tasak, nóż do jarzyn i taki wielki co kroje nim biszkopt :ico_olaboga: :ico_szoking: zgroza
i zadowolony że go goniłam miał uśmiech od ucha do ucha i rumieńce i klaskał sobie brawo :ico_oczko:

dziewczyny, obłęd :ico_olaboga: kupiłam mężowi krawat i dałam za niego więcej niż za majtki i biustonosz dla siebie - 25zł kosztował :ico_zly: a materiału na niego na pewno nie jest więcej użyte niż na moje majtochy i namiot 2osobowy (czyt. biustonosz) :-D :ico_haha_01: :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 lip 2007, 08:53

matula1, gdyby lenka cos trakiego zrobiła, to jakbym ją dorwała to z nerwów chyba bym wysiadła i darła sie w niebogłosy :-D u nas pamiętna akcja to ucieczka lenki między samochodami na najruchliwszej ulicy miasta, na szczęście był korek i żaden nonono nie wyprzedzał na siłe :ico_olaboga: właśnie spobie uprzytomniłam, ze ja nowego stanika nie kupwałam od narodzin lenki :ico_puknij: wszystkie mam juz takie sprane, musze sobie coś strzelić :ico_oczko:
ivon, spotkanie przebiegło tak jak sie spodziewałam, koleżanka już sama mnie nigdy w porze "nie spania" nie odwiedzi :-D

pododa naprawde okropna :ico_noniewiem: u nas jeszcze nie pada, ale na pewno zacznie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 lip 2007, 00:05

Witajcie kochane :-)
wiem,wiem zasluguje na lincz :ico_wstydzioch:
Mam tylko nadzieje ze okazecie wspanialomyslnosc i wybaczycie zaniedbania :ico_sorki:

U nas wlasciwie nic sie nie zmienia , lazimy z mlodym na 5 godzinne spacerki , ok 20 lece znowu do pl i znowu weselisko ( z ta sama rodzina wiec dubel kieckowy nie wchodzi w gre)
wiec moze ponownie Mango odwiedze


Ivon a to cie mam koteczko tos ty tez 79
Kasienko caluje cie mocno i sliczna Lenusie
Matyua cmokas tez
Marrryllla a Ciebie toze malo na tt o zapracowanej Ulci nie wspomne :ico_oczko:
w ogole sciskam wszystkie 79-atki :-D a teraz ide spac maz z delegacji wrocil to mi usnac szybko nie da he he :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 lip 2007, 00:15

Aga_fr, na zdjęciu to aby na pewno twój syn :ico_szoking: :-D ale urósł!!!!!!!!!!!!!!!
masz szczęscie, ze sie odezwałas, bo juz szykowałysmy jakieś listy gończe na TT za Tobą :ico_haha_01: jak tak można koleżanki zostawić :ico_nienie: :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

08 lip 2007, 20:23

Tak,tak Aga ja tez jestem 79-tka :-D Oj pobawilabym sie na jakims weselisku, juz dawno nie bylam, a teraz kiedy akurat jestesmy zaproszeni to nas nie bedzie bo wyjezdzamy na urlop :ico_olaboga:

Kasia tak to jest ze spotkaniami przy dziecku, ja tez z reguly umawiam sie z kolezankami jak Piotrek jest w pracy bo wtedy mozemy swobodnie porozmawiac ale niestety z Majką mamy wtedy urwanie glowy...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 lip 2007, 00:23

ivon, mi sie marzy, ze moja lenka bawi sie grzecznie sama klockami, a ja pije kawusie z koleżanką :ico_haha_01:

dzisiaj mój małzonek miał urodziny, fajnie było, ale zmywałam chyba ze dwie godziny :ico_oczko: lenka padła po wizycie gości, ale ich też wymęczyła :-D

dobrej nocki, pa!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 lip 2007, 08:43

Kasia ja wiecej imprezy w domu nie zrobie... Zrobilam chrzciny i koszmar, roboty po uszy. Teraz imieniny czy cokolwiek innego robie w lokalu...

Ja nawet nie marze,ze Maja bawi sie grzecznie, ona wrecz robi sie coraz bardziej szkudna i rozdarta, wszystko musi byc tak jak ona chce bo inaczej jest placz( i to jaki)...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 lip 2007, 18:07

ivon pisze:wszystko musi byc tak jak ona chce bo inaczej jest placz( i to jaki)...
mogę cie tylko pocieszyć, że im będzie starsza tym gorzej :-D ja mam w domu małe piekiełko jak zacznie czegoś chcieć :ico_oczko:
chrzciny robiliśmy u mamy i przerzyliśmy, ale moi rodzice ogólnie są imprezowi i ten rocznik tak ma, że bawi się w domu i serwuje po 10 dań gorących :ico_oczko:

u nas nareszcie była dziś ładna pogoda, tylko, że podobno znowu nadchodzą deszcze :ico_zly: ku8ba wziął lenke na spacer, więc mam troche wolnego czasu, który musze wykorzystać na sprzątanie w mieszkaniu... ja to mam wspanieałe życie :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 lip 2007, 08:31

Kasia kazda z nas ma takie zycie :ico_zly: Moja mama od poniedzialku ma urlop i zabiera do siebie Maja, ja tam bede jezdzic co dwa dni ale i tak troszke odpoczne...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość