Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lip 2007, 21:48

basik, bo zle w profil wchodzisz , na samej gorze tej stronki masz napisy: Instrukcja | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Profil | Nie masz wiadomości | Wyloguj [ basik ] | Album kliknij na profil wtedy przekieruje Cie dobrze ... tam masz okienko ''podpis'' i w tym okienku masz linka do tego zdjecia -usun ten link i wstaw nowy

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lip 2007, 22:56

Cześć!

Jak zwykle przyszłam wtedy, kiedy nikogo nie ma na TT :ico_placzek:

Mordko, jeszcze raz dzięki za fotki, postaram się wysłać resztę. A swojego maila nie musisz mi podawać, bo oczywiście go mam :-D Brawa dla Dawida :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Takie danie to i ja ze smakiem bym zjadła! Z Kacpim idź do pediatry, lepiej zapobiegać... itd

W imieniu Julci dziękuję za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki:
Na ostatniej wizycie lekarskiej wyszło, że od porodu urosła ok 11 cm! :ico_szoking: Nie chce mi się wierzyć, zastanawiam się, w którym momencie się machnęli :ico_oczko: Chociaż... :ico_noniewiem:
Dziś byłyśmy u ortopedy- bioderka już niemal dobrze, tę głupię poduchę pozwolił juz rzadziej nosić... Możemy nawet w ciągu dnia zdejmować na ok 4 godziny... Nic żeśmy z Rafciem się nie odzywali, ale ona ostatnio wcale jej w dzień nie nosi. Tylko na noc. Bo w te upały odparzenia jej się robiły.

Moja panna na brzuszku leży niemal od urodzenia! Coraz wyżej główkę podnosi. A ostatnio kładę ją tez w wanience- oczywiście ręką zabezpieczam buzię przed niespodziewanym nurkowaniem, ale wtedy już gnie się jak foczka! :ico_brawa_01: Głowę trzyma wysoko nieprzerwanie ok 10 minut. A jeszcze jak coś kolorowego jej postawię w polu widzenia to dłużej. Za to nie przekręca się na boczek. Tzn trochę tak, ale nonono jej zostaje :ico_haha_02: Nie martwię się zbytnio tym ponieważ pediatra uprzedzała mnie, że przez tę poduchę ortopedyczną Julka może być ciut do tyłu z rozwojem ruchowym. Ale ponoć szybciej ma nadrabiać :ico_noniewiem:
Dziś się obudziła - po całej przespanej nocy :ico_szoking: :ico_szoking: z małymi pleśniawkami- ale dzięki pomocy naszej drogiej Marzenki posmarowałam ją gencjaną 1% i już schodzi! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-07 ]
A w ogóle moja panna ma dziś już 3 miesiące! Z tej okazji stawiamy :ico_tort: i :ico_zdrowko: - to dla dorosłych :ico_haha_02: A dla dzieci mleko lub inne odpowiedniki dla alergików.

A ja dziś dostałam okresu- równiuśki rok temu dostałam ostatniego...
Normalnie miałam wszystkie typowe dla mnie objawy i nie zaczaiłam o co chodzi :ico_puknij: Zapomniałam już jak to jest :-)

Coś jeszcze miałam wam napisać, ale zapomniałam co :ico_puknij:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 lip 2007, 00:08

Witajcie nocna pora,przeczytalam Was ale nic juz dokladnie nie pamietam, oprocz tego, ze marze wychowac syna tak jak Mordeczka Dawidka-moze tez kiedys zjem taki obiad.No i Babcia Jagodki-pierwsza klasa-no, wiesz Dagles jak kobieta zabiera sie za faceta , ktory moglby byc jej tata to z calym inwentarzem dobrodziejstw, wiec naprawde babcia, skoro jest kobieta dziadka -nauczcie Jagode, zeby tak do niej mowila. :ico_haha_01:
Moj maly leniwiec tez nie podnosi glowki :ico_placzek:
Chyba mu zafunduje cos takiego, podobno lekarze polecaja dla wzmocnienie miesni karku,napiszcie co o tym myslicie?
http://cgi.ebay.de/Babyschaukel-von-Fac ... dZViewItem

Kolka-ucaluj od ciotki Katrin Twoja trzymiesieczna ksiezniczke-wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2007, 00:38

Mordeczko dziekujemy serdecznie za zdjecie śliczniaste!!! :ico_sorki:
Rysio tez nielubil na brzuchu bo sie darł ale juz teraz lezy ale nie zadługo bo on leniuch mały!! za to po łóżeczku to fika koziołki i przewraca sie i w poprzek łóżeczka staje!!! :ico_szoking:

Dales tak z Radomia sie wywodze-niop niedaleko :-D

Mój Erysiolek Rysiolek jadł dziś troszke jabłuszka łyżeczka ze słoiczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
heh pozazdrościłam Wam ze dajecie swoim Bobasom różne przysmaki!!! Rysio jak pałaszował!!! :-D

[ Dodano: 2007-07-08, 00:50 ]
ciociu Dales dziekujemy za komplementy, Jagódka też słodziutka!!! :ico_oczko:
u nas w sumie słonko wyszło- nareszcie ale czy tak bardzo goraco jest to bym niepowiedziala!!! ja jakos Go przewaznie w domu grubo nieubieram, body i czasem jakies portki na dupsko i tyle!!! :-D no a na dworku to zalezy od pogody!!!

dzisiaj włozylam tzn juz u Was to wczoraj Erysia do spacerowki i poszlismy na spacer!!!
kupilismy biala koszule-juz na chrzest a i znalezlismy ladniejszy garniturek niz tamten!!! :ico_brawa_01: tylko musmy zamowic bo niebylo w sklepie rozmiaru!!!

[ Dodano: 2007-07-08, 00:54 ]
miałobyćDagles :ico_haha_01:

basik jakie Syncio ma ciemne włoski :ico_szoking: mój małolat też ma duzo ale jasne i tak niewidac!!!

[ Dodano: 2007-07-08, 00:56 ]
katrin ja myśle ze to zbedne!!! główke podniesie w swoim czasie, kładz Go na troche na brzuszek, a tamto moim zdaniem posłuży Ci z tydzien i co pozniej z tym zrobic!!! ale ja nienarzucam swojego zdania!!!

[ Dodano: 2007-07-08, 00:58 ]
Kolka :ico_prezent: z okazji 3 miesiecy (ja sie wyrobilam bo u mnie jeszcze sobota) :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-08, 01:12 ]
Obrazek

jemy jabłuszko

[ Dodano: 2007-07-08, 01:12 ]
troche do góry nogami :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-08, 01:16 ]
Obrazek

no to teraz w dobra strone

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 lip 2007, 01:46

[shadow=yellow][size=150]Juleczko ... Życzenia już Ci na pewno składali, twarz Twoja była uśmiechnięta, ale jest jedna osoba która o Tobie pamięta: ona właśnie Tobie życzy dużo szczęścia i słodyczy, wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń!
Zyczy Kacper z mamą :-D
[/size][/shadow] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

08 lip 2007, 06:53

Katrin nie musisz kupowac tego cudenka. wystarczy rączka mamy zeby dziecine potrzymac troszkę wyzej zeby mogła łatwiej główkę zadzierac. u nas mała nie chciała lezec na brzuszku ale zaczełam ją trzymac za klatkę piersiową i troszkę unosic i polubiła!!!!!

Mróweczko a bywasz w Radomiu ? bo ja w ostrowcu zadko.... :/ mój tata przebywa w wawie u "babci" a brat tez w wawie studiuje.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2007, 10:54

Dagles bede 29 lipca w Radomiu a takto bylam ostatni raz we wrześniu :ico_szoking:
a to gdzie mieszkasz??

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 lip 2007, 11:20

witamy :)
ale mialam dzis przebojowa nocke :ico_olaboga: Kacpi zasnął wczoraj o ... 16:15 i nie obudzil sie ani na kolacje ani na kąpiel... czekalam do 1 w nocy a on smacznie spal , wiec tez sie polozylam (wczesniej dalam mu butle przez sen nawet nie otworzyl oka :-D )o godzinie 4:30 moje dziecko bardzo wypoczete i wyspane obudzilo sie i tak zaczal piszczec i smiac sie w glos ze nie dalo rady spac... wiec do godziny 7 bawilam sie z nim ... Po 7 dziecko zasnęło .. a biedna matka... :ico_szoking: :ico_spanko: :ico_spanko: ziewa jakby hipopotama polknąć chciała :-D no ale co poradzic przynajmiej mialam pierwsza okazje przekonac sie jak to jest miec male dziecko w edomu i noc nie przespana :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 lip 2007, 12:04

Dziękujemy pięknie za życzenia :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt:

Katrin- ja też uważam, że bez tego sprzętu można się obyć.. Na długo on chyba nie posłuży. Może spróbuj Antosiowi masować plecki- dzieci to kochają, Julka wtedy się pręży z radości. Albo w wanience- nie od dziś wiadomo, że woda ma cudowne właściwości... :ico_noniewiem:

Mordko-- w końcu :ico_haha_01: Bo byś zapomniała jak to jest miec maluszka w domciu! Doszły fotki?

Przepraszam, ale więcej postów nie pamiętam. Lecę się szykowac na obiad do teściów póki mała śpi.

Do zobaczenia wieczorkiem.
Papapa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2007, 12:08

Mordeczko a ja nadal niewiem jak to jest mieć nieprzespana noc z dzieckiem!!!
Eryka musialam z rana budzic bo spałby do tej pory pewnie!!! :-D

[ Dodano: 2007-07-08, 12:11 ]
a Rysiolkowi dam dzis chyba znowu jabłuszko bo wczoraj był jego pierwszy raz!!!

ktoras z Was pisala o brudku na raczkach!!! Eryk ma to samo pelno jakis farfocli co chwile i skad to sie bierze??

[ Dodano: 2007-07-08, 12:13 ]
Mordeczko czekałas chyba do 2 bo posta masz o 1:46 bodajze :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości