Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

08 lip 2007, 20:31

hektorka to moze sie spotkamy!!!!!!!!!!!! jakby tylko udało Ci sie to ja zapraszam!!!!!!

fajnie ze przewrócił sie sam na plecki!!!! :ico_brawa_01:

a przemywałaś sisiaczka solą fizjologiczną?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2007, 20:32

wsneli moi dwaj mężczyzni po wyprawie w nieznane heh :ico_spanko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 lip 2007, 20:32

M0rD3CzKa, wspaniałe te zdjęcia, jesteś naprawde czarodziejką.

[ Dodano: 2007-07-08, 20:34 ]
Dagles, o tym nie pomyślałam, zwykłą wodą przemywałam

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lip 2007, 20:35

a ja niezapisałam i niepamietam jaki to byl dzien jak sie przeturlał!!! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-08, 20:44 ]
powiedzcie mi dupencje jak zobaczyc swoje wszystkie posty???

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 lip 2007, 20:53

Dagles, zobaczymy, może sie spotkamy, tylko mój mężulek to taki maruda, nawet do mojej kuzynki niechetnie jeżdzi

[ Dodano: 2007-07-08, 21:02 ]
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam o tej wydzielinie, jest to normalne, a ja już się martwiłam że z małym jest coś nie tak

''W okresie niemowlęcym członek nie wymaga specjalnego traktowania. Po urodzeniu dziecka zaobserwujesz, że napletek mocno przylega u niego do żołędzi.

Z czasem oddzielają się one od siebie, a zbędne komórki z powierzchni każdej warstwy, zgromadzą się w postaci gęstej, białej wydzieliny. Jest ona stopniowo usuwana przez otwór w napletku.

Najczęściej do ukończenia drugiego roku życia napletek i żołędź są całkowicie od siebie oddzielone.

Do codziennej higieny prącia wystarczy woda z mydłem, których używasz do mycia całego ciała dziecka. Ściąganie napletka i czyszczenie w środku jest zbędne, a może być szkodliwe. Gdy napletek jest całkowicie oddzielony można go od czasu do czasu odciągnąć. ''

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 00:32

witamy wszystkie dzieciaczki i ich mamusie :-) :-) Ale mnie tu już długo nie było :ico_szoking: ale już wszystko nadrobiłam tylko nie pamiętam co kto pisał :ico_sorki: :ico_sorki:
Mam nadzieje że nas jeszcze pamiętacie.
Nie pisałam już sporo ale czytałam na bieżąco :ico_wstydzioch: po prostu nie było czasu. za dużo zamieszania z przygotowywaniem do chrzcin :ico_olaboga: (1 lipca)Do tego dzień wcześniej robiłam zakupy na chrzciny i ukradli mi portfel :ico_placzek: z całkiem spora (dla mnie :ico_wstydzioch: ) gotówką bo dostałam od mamy 300 euro i wymieniłam tego dnia :ico_placzek: a do tego wszystkie dokumeny, karty do bankomatu itp. :ico_olaboga: i musiałam zacząć wyrabiać nowe. A tu nagle wczoraj zadzwonili do mnie z innego sklepu że na schodach znaleziono portfel.niestety bez kasy, wszystko inne było-ale dobre i to.

Wiele z Was wprowadza już nowe jedzonko, ale ja jakoś sie boje :ico_puknij: . Pytałam w aptece i farmacełtka powiedziała że skoro mała przybiera ładnie na wadze to nie trzeba.
Natalka ma już 61 cm i 6700 :ico_szoking: wagi.więc pewnie poczekam aż bedzie miała 4 miesiace i wprowadzimy coś nowego.

Mordeczko cudeńka robisz z tych zdjęć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a to zdjęcia z chrzcin:
tuż przed wyjazdem ze mną

Obrazek

z chrzestną (moja siostrą)
Obrazek

w samochodzie:
Obrazek

Obrazek

i z dziadkami( moimi rodzicami):
Obrazek

no to sie pochwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lip 2007, 00:42

asiula.k11, Natalka pieknie wygladala :ico_brawa_01: Wszystkiego co najlepsze dla niej z okazji chrztu św. :ico_brawa_01: :ico_tort:
A Ty jaka LASKA :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 00:52

Mordeczko dzięki :ico_wstydzioch: ale niestety po ciązy zostalo jeszcze 7 kilo :ico_placzek: ale co tam ja tak uwielbiam czekolade że nie moge sie oprzeć nawet teraz karmiąc piersią.Natalka też lubi czasami posmakować troszkę. :-D

Hektorka my nie zapomniałyśmy jeśli nas miałas na myśli :ico_noniewiem: , bo Natalka zaklepywała Kamilka :-D

[ Dodano: 2007-07-09, 00:53 ]
acha w kosciele nie dodałam zdjęć bo wyszły za ciemno

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 lip 2007, 00:58

asiula.k11 czesc!!! a ja dałam jabłuszko bo pozazdrościłam i Eryczkowi smakowało!!!
co daliście na obiad na chrzcinach bo sie zastanawiam poniewaz My chrzcimy niedlugo!!!??? :-D

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 09:08

Cześć Mróweczko u nas na chrzcinach była tylko najbliższa rodzina czyli 14 osób :-) . Na obiad było standardowo: rosołek, a na drugie danie- schabowe po husarsku czyli schab nadziewany mięsem mielonym ,zestaw surówek no i młode ziemniaczki z koperkiem.Oprócz tego kilka innych przekąsek i dań.Wszystko sie chyba udało bo chrzciny zakończyliśmy dopiero o 22. :-D :-D a niunia byla dzielna :ico_brawa_01: i nie marudziła pomimo że chrzciny były nie w domu tylko w wynajmowanej sali.Na pewno Ci sie wszystko uda :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości