Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 lip 2007, 21:13

Witaj wrzosia86 z Dawidkiem :-D

mam nadzieje,ze mojemu tez to zejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

09 lip 2007, 09:06

Witam nowe roczniaki :-D
Wiecie co ja tak narzekałam na to picie w nocy ale od kilku dni Olka budzi sie juz praktycznie na mleko nad ranem :ico_sorki: Także chyba sama powoli odstawi :-D
Prócnicy jakos sie nie boje bo ona w sumie nie śpi z butelką w buzi (próchnica butelkowa).
Wczoraj zaczęliśmy myć ząbki bo od pewnego czasu sama obserwowała jak to robi Miłosz :-D Ale za chiny pana nie daje abym ja jej myła :ico_noniewiem:
Do nocnika tez nie chce, ostatnio wstała i nasikała obok niego :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lip 2007, 10:37

Mojemu Antosiowi jak wychodziły górne jedynki to miał dziąsełka sine.
kasiekk, napewno Kacperkowi przejdzie :ico_oczko:
Witaj wrzosia86, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

09 lip 2007, 11:45

witam, MOnice jak wychodzile gorne jedynki a wychodzily jednoczesnie to miala takie strasznie przekrwione dziaslka ale szybko zniknelo,
ja wlasnie kupilam Monice szczoteczke do zebowi i paste i nie wiem jak ja mam ja nauczuyc mys=cia zabkow ona wogole nie hchce wozyc szczoteczki do buzi najchetnie wkladalby mnie ehhh

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 lip 2007, 12:19

Witam!
I znowu pogoda nie za ciekawa,wczoraj juz było lepiej cieplej a dzis znowu ok 18 st i pochmurno :(

Oo to troche mi lepiej że Wasze dzieci miały podobnie z tymi dziąsłami i to zeszło,ale fest to ma aż fiolet taki że :ico_olaboga:

a z ta próchnicą to chyba nie chodzi tylko o to że dziecko spi z butla w buzi ale i że ma nieumyte zęby po jedzeniu i całą noc to słodkie mleko na nich siedzi :ico_noniewiem:
:ico_olaboga:

Kacper jest od początku przyzwyczajony do mycia,od urodzenia miał przecierane dziąsła gazikiem a jak tylko wyszly pierwsze zęby to myłam mu silikonowa szczoteczką,tak że wiekszych problemów nie ma,sam otwiera buzię
a może najpierw taka spróbujcie,silikonową,łatwiej jest taką umyć niz normalną :ico_oczko:tylko trzeba uważać na palce hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lip 2007, 17:41

My już po weekendzie u dziadka. Pogoda nie rozpieszcza niestety.
Co do mycia ząbków to myjemy pastą. Więcej w tym zabawy, ale szczoteczka to lubiana rzecz w rękach Matiego:) po jedzeniu wieczorem jeśli od razu usypia to przemywam mu ząbki i języczek gazikiem.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 lip 2007, 08:26

Hej ,u nas tez pogoda w kratkę,czyli beznadziejna :-D
Kasiekk jak tam dziąsełko u Kacperka ,a jak on w ogóle sie czuję ,nie marudzi ,nie ma gorączki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale chyba te nasze dzieci się zmówiły ,bo mojemu Bartoszowi idą teraz też zęby i marudny jak nie wiem co :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Meggie jak tam nasz przystojniaczek Antoś -chodzi juz sam :-) :-)
A ja zaraz lece do fryzjera ,bo mam dzisiaj rocznice ślubu ,więc chcę sexy wyglądac wieczorem dla mojego Andrzejka :-D :-D Alez ten czas leci i już mam dwójke dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga: OOO i jeszcze mi sie rymnęło :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

10 lip 2007, 09:28

dziekujemy za miłe powitanie:D :-D :-) :ico_haha_01: kurcze znów się pogoda popsuła,aż jeden dzień pięknej pogody mieliśmy... mam nadzieję, że w sobotę będzie jako tako bo na wesele do koleżanki idziemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

10 lip 2007, 10:31

Witam.

Ola definytywnie chce myć zębole sama :ico_noniewiem: Dzis pójdę kupic herbatke i chyba pomału oducze ja picia po nocach :ico_oczko:
Wczoraj byłam unkoleżanki na wsi - robiłyśmy grila i dzieci dosłownie nie miałam, bo cały czas zbierały trawę i rzucały kurom i kaczkom :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

10 lip 2007, 13:00

Antek uwielbia szczoteczkę, najpierw ja mu zabeczki czyszczę a potem daję mu w rączkę i sam je sobie dopieszcza :-D
a to jak czyści ząbki mój skarbek http://bozenka74.fotosik.pl/albumy/225577.html zapraszam do obejrzenia :-D hahaha i jaki mam numer albumu wesoły

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość