mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 lip 2007, 14:19

pontoniczek, zrobilas na pewno wszystko dobrze i co bylo w twojej mocy, w tym nie ma twojej winy

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lip 2007, 14:35

pontoniczek, nie możesz się o to obwiniać....jestem pewna ze gdybyś mogła zrobiłabyś wszystko żeby maluszek żył.
Nigdy nie zapomnisz o aniołku ale zobaczysz przyjdą lepsze czasy, wiem że teraz w to nie wierzysz...ale na twojej twarzy zagości jeszcze uśmiech.

Awatar użytkownika
Kasica79
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:38

09 lip 2007, 18:00

pontoniczek, czytałam wszystko co napisałaś od początku. Płakałam wtedy i płaczę teraz. Jesteś dzielna i Robert też, jeszcze będziecie wspaniałymi rodzicami. Przytulam Was mocno. Dla Maksa [URL=http://imageshack.us]Obrazek[/URL

edyta_l
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2007, 19:37

12 lip 2007, 20:01

To naprawdę wszystko strasznie boli, byłam w 7 t.c byłam, bo po dzisiejszej wizycie u lekarza, muszę używać czasu przeszłego, jutro mam zabieg, nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę psychicznie... tak bardzo pragnęłam tego dziecka...
wiem, że łatwo jest napisać, że trzeba rozmawiać, ale to nie takie łatwe... bo tyle myśli pcha się do głowy, pytań które pozostaną już pewnie bez odpowiedzi... i to poczucie winy i pustki, ból psychiczny, tego pewnie nie zapomnę do końca życia, choć mam myśli, że najlepiej żeby już był ten koniec... 2 miesiące temu ze szczęścia świat zatrzymał mi się na kilkanaście minut, kiedy zobaczyłam dwie kreski na teście, dziś zatrzymał się już chyba na zawsze bo nie ma chęci do życia...

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

13 lip 2007, 13:25

edyta_l, tak mi przykro.. ja ciągle nie mam ochoty żyć dalej.. ale trzyma mnie przy życiu jedna myśl. Ze muszę dać maksowi rodzęństwo i mojemu męzowi dziecko. I w najgorszych chwilach kiedy mysli o tym co sie stało wręcz mnie miażdżą staram sie myślec własnie o tym.. że nastepnym razem MUSI się udać.
Przytulam cię bardzo..
.. a to dla naszych ukochanych aniołków <*>

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 lip 2007, 16:55

edyta_l, :ico_placzek: sciskam cie mocno

edyta_l
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2007, 19:37

13 lip 2007, 19:57

naprawdę dziękuję... to wiele znaczy... wróciłam z zabiegu, jednego tylko nie potrafię zrozumieć, po co tylu lekarzy musiało robić usg aby stwierdzić coś co już wiedziałam od wczoraj, żadna przyjemność słyszeć od każdego " nic z tego nie będzie", "czy wie Pani, że jest niedobrze?", "nie to nie ma sensu", przecież wiedziałam to od wczoraj, i cholernie niemiłe to uczucie, nie wiem, czy Ci ludzie potrafią sobie wyobrazić jak wielkim obciążeniem psychicznym jest każde następne badanie, może to głupie ale przez prawie całą noc modliłam się o cud, o cud, bo tylko właściwie to mogło tylko nastąpić, aby cokolwiek się zmieniło... jeszcze na pierwszym badaniu, myślałam, że może jednak... nic z tego... o 13 miałam zabieg, i powiem że nie mam odwagi spojrzeć teraz na swój brzuch, bo cholernie to boli psychicznie, bo wiem, że nie będę widziała jak sobie radośnie rośnie... wracając do domu, oczywiście musiałam zobaczyć kilkanaście par spacerujących z wózkiem, słyszeć płacz maleństwa... Jezu jak to wszystko boli... jakie to niesprawiedliwe...

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

14 lip 2007, 13:19

;(;(;( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 lip 2007, 13:43

edyta_l, :ico_pocieszyciel:
mocno przytulam cie ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lip 2007, 15:39

edyta_l, moja kruszynka była niewiele starsza od Twojej jak umarła....
łączę się z Tobą w bółu [*][*][*]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość