Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 lip 2007, 16:29

Jestem wreszcie i ja....Zakupy :ico_zly: nieudane...nic...zero... :ico_placzek: nonono!

Młoda po tym spaniu wieczornym...ech...radosna jak skowronek! po kąpieli spała do po 3...potem już od 7stękała, ale J ją zatykał smokiem, żeby wytrzymała do przed 8, żebym mogła się potem wyrwać ze spokojem...No i tak usnęła, że musiałam ją o 8 obudzić...Heheheh..Zjadła, a potem już dziadek i wujek nosili na zmianę. Wróciłam już po 10, bo nonono było...zła jestem jak cholera! myślałam, że chociaż Hani coś kupię...nieważne...No i postanowiłam pójść z nią do przychodni, bo oczko od kilku dni ropieje i sól fizjologiczna nic nie daje...Poszłyśmy spacerkiem i już czułam, że będzie potem głodna...no ale trudno...zważyłam ją- 4800! więc przybrała prawie 300g przez tydzień! :ico_szoking: no i to mnie cieszy! a lekarz....ledwie spojrzał i wypisał receptę na detromecynę (chyba...nie pamiętam...) i jakieś krople...Krople jeszce spoko, udało się wpuścić...ale tą maść? :ico_olaboga: nie mam pojęcia jak to wyjdzie...No i Hania już po rozbieraniu do ważenia wydedukowała, że zaraz będzie cyc...a tu nic...więc zaczęła się wydzierać! tak, że aż nas przepuścili w kolejce do lekarza!!! :-D no i doktorek mi kazał ją karmić w korytarzu po wizycie...A niech spada...ja mam 10minut do domu, to nie będę tam godzinę siedziała i jej karmiła, odbijała i się stresowała, bo bez laktatora to sobie nie wyobrażam karmienia...Więc młodą myk do wózka i bieg! ale ona w wózku spała jak suseł do samego domu... :ico_sorki: A potem jeszcze pobrykała i zjadła spokojnie...Spać nie chciała za bardzo więc pogadała z misiami z karuzeli...i usnęła...Po 3godzinach żarcie i lulku...ja chwilę tu...i chciałam iść dalej w kamieniołomy kuchenne, ale chyba nie mam dziś natchnienia...idę zaraz poleżeć...

Jagódka mniam, mniam! na zdrowie Wam obu! a co, jak masz się męczyć, stresować i małą przy okazji...tyle dzieci wyrosło na sztucznym...Mnie mama karmiła cyba 2-3tygodnie, bo strasznie ulewałam...produkowałam kulki twarogowe normalnie :ico_szoking: i się strasznie o mnie bali...musiała mi podawać co 30minut malutkie ilości mleka...no i jadłam sztuczne i gorsza się nie czuję...Mój brat za to z okazji silnej żółtaczki związanej z niezgodnością grup krwi też jadł sztuczne...i jesteśmy szczęśliwi...hehehe więc spoko...
Zresztą...ja jak Gosia jakoś nie cczuję euforii przez karmienie piersią...nie wiem czemu...no karmię, bo tak to ktoś wymyślił, no i już...Ale żebym z radości skakała? :ico_puknij: Wkurzają mnie już te wielkie i cieknące dydki...i to, że muszę sobie różnych rzeczy odmawiać...i że wiecznie z tym laktatorem...i rozstępy...i nic ubrać nie można...No ale niech się Hania nacieszy mamą i widokiem cycków!niech je zdrowo dobre mleczko i się uodparnia na choróbska...Ale na milion procent dłużej niż pół roku nie będę karmić! :ico_nienie: Bez sensu uważam, bo jak zacznę jej dawać zupy, ziemniaki, owoce...i cyc? :ico_olaboga: dajcie spokój...niech wcina normalne już potem żarełko...

rozpisałam się znowu...sorki...

Kulka coś ten link nie ćwiczy...nawet jak skopiowałam, to mi pisze, że już dziś mnie ugryzło...a nonono prawda...bo dopiero siadłam do kompa...ech...
No lecę poleżeć, nie?coś mi się należy...Bo J wieczorem znów na tenisa...A ja mam jak wół robić? :ico_nienie: jutro trochę, pojutrze i powoli się zrobi...Pewnie tydzien jeszcze,...ale ...trudno...

[ Dodano: 2007-07-09, 17:10 ]
No wreszcie wrzucam foty...I ostrzegam! teraz już nasz aparat jest sprawny, więc będzie relacja nieprzerwana z życia Hani! :-D zanudzę Was normalnie!a jak...

to moja córka 1raz w restauracji!
Obrazek

tu z moim bratem po chrzcinach
Obrazek

Motylem jestem...lalalala.....w centrum ogrodniczym
Obrazek

i...taaaaaaaaka kupa
Obrazek

no i po tym całym zamieszaniu...a ja sobie śpię, śpię, śpię...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 lip 2007, 18:21

witajcie Majówki
Ja dziś tylko na chwilkę, bo nadal u teściów siedzę na wsi. U nas wszystko ok. Byłam dziś u dentysty. Dostałam znieczulenie jakieś takie zebym mogła po nim karmić, tzn bez środków obkurczających. Dentystka jak zobaczyła moje zęby to się załamała, ja zresztą też. Przez ciążę posypały mi się zęby równo. Prawie w każdym dziurka. :ico_zly: zbankrutuję na tego zębistę :ico_zly: :ico_zly:

Ala stawia dziś :ico_tort: :ico_kawa: i :ico_kawusia: z okazji 2 miesięcy

Zbora, Kulka spóźnione życzonka dla Waszych maluszków z okazji 2 miesięcy

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 lip 2007, 18:58

Cześć Ewcik!!!
No serdeczniaste życzenia ode mnie i Hani dla Alusi! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: Niech rośnie zdrowo kochana i będzie nadal taka grzeczna!!!
A w ciaży omijałaś zębologa? bo ja się martwię o swoje zębiska, chociaż wszystkie w czasie ciąży wyleczyłam...No ale...

A!jeszcze życzenia od tiktakowej cioci i kuzynki Hani dla Kacperka naszej Mordeczki! :ico_buziaczki_big: w końcu to takie kwietniowo-majowe dzieciątko...

Mnie dziś Hania zadziwia...obudziła się przed 18, masażyk, przewijanko i już stękała na jedzenie...Więc ja jej smoka zaaplikowałam :-D i ściągam trochę z cycka...a ona :ico_szoking: śpi...no i cóż było robić? czekałam chwilę, ale stwierdziłam, że jak się obudzi za godzinę np. to potem znów będę jak wczoraj do 23z kąpielą czekać...Więc jej w śpiku cyca myk :-D potem odbijanko i ziuziu...lula sobie na razie...Więc chyba jednak wskoczę do tej mojej żałosnej kuchni i się trochę pokrzątam.J i tak nie ma, więc co robić? a jak młoda pośpi powiedzmy do 21 to potem kąpielowanie, karmionko i mam nadzieję na słodki sen...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 lip 2007, 19:15

Zbora w ciaży miałam najszczersze chęci iść do zębologa ale on mnie nie chciał :ico_haha_02: byłam chyba u pięciu i żaden nie chciał mi leczyć zębów bo się bał. :ico_zly:

Rzeczywiście zapomniałam że Kacpi Mordeczki jest rówieśnikiem Aluni. Więc dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort: od nas wszystkiego najlepszego.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 lip 2007, 20:04

oj dziewczyny a ja zapomniałam ... :ico_wstydzioch: dla Hanusi spóznione zyczenia naj naj i dla Alci i Kaperka :ico_tort:
... ja mam dzis dość wszystkiego ... mam dość ... spania po 4,5 godziny ... bo Hubcio Spi .. tak ...ale między karmieniami to 1- 2 godziny gada, marudzi .. a ja wtedy nie zasnę .... mam dość ... karmienia .. wszystkiego ... do 3 m-cy dociągne ..ale dalej... ja juz nie mam siły ... :ico_placzek: od rana do kąpania .. sama ... w nocy sama ... siedze i płaczę w nocy , zaśnij..bo już nie mam siły ... :ico_placzek: ... idę spać dziś o 21... chyba..jak zasnę ...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lip 2007, 20:48

Wszystkiego najlepszego dla Alusi :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: i od kacperka :ico_buziaczki_big:

Dziekuje Dziewczyny za życzenia dla Kacpiego... to bardzo milutkie ze pamietacie :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 lip 2007, 09:43

Czyżbym dziś ja pierwsza tutaj była.....??? Niemożliwe

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 lip 2007, 09:51

ja siedze tez ale doczytuje hehe ...

[ Dodano: 2007-07-10, 09:55 ]
a tak w ogole to spokojnie z tymi cyckami ...... czasami nie warto sie katowac ...... jesli przy tym jest wiecej stresu nie "przyjemnosci " to spokojnie .......... jeszcze zdązymy sie wykazac nie raz ..... ja Filipa karmiłam rok ....... i pierwsze 5 mieisecy masakra .... zero wyjsc jakis wiekszych imprez jedzenie jak na dieci a oprocz tego jeszcze dom , praca, szkoła ........
pozniej problemyz odstawianiem ..... ale ogolnie wspominam ten okres dobrze .........
co Cie nie zabije to Cie wzmocni ....
Jakuba juz odstaiłam od cycka bo nie dawałam rady ....... on na cycku , Filip strasznie zazdrosny ...... a ja mam tylko 2 rece ...... nie ma sie czym chwalic ale czasami poprostu nie da sie inacej ....

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994 to na krew a to a obiadek dla dzieciakow

www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 lip 2007, 10:05

KUlka, krew dostarczę wieczorem, dzieciaczki już dozywione.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 lip 2007, 10:56

KUlka, dzięki .... jakieś słowa otuchy ... a ja dziś spałam!! :-D zlitowali się nade mną moi mężczyźni :-D Hubcio spał od 19.45 do 2.15 :ico_brawa_01: i zasnął o 2.40 :ico_brawa_01: i pobudka o 5!!! no .. i spał by dalej -ale musiałam go przebrać - za to o 7 mój D. wstał - wział małego i do 9 z nim siedział w innym pokoju :-D a a ja spałam :ico_brawa_01: 1,5 godziny ... ALE!!! ale najśmieśniejsze jest to , że mały nie spał D. ( chodz juz jego pora :ico_haha_01: ) wzięłam go przed 9 dostał cyca - godzine łazenia , przewijania etc. - do wóżka poszedł po 10 owinięty ciepło i na taras - teraz troche kropi więć go wciągnęłam do pokoju - ale okna poodwierane i śpi!!!!!!!!! - ale??? !!! mój D. też :-D :-D :-D o 9.30 otworzył oko - ja do niego - nie idziesz do pracy??? on ... ta... za chwilę .... nie wiedziałem ale zajmowanie się nim jest strasznie męczące !!!!!!!!!! hyhyhyhyhyh - bo on taki nie przewidywalny - zamyka oczy - niby śpi i znowu otwiera :-D :-D hyhyhyhyhyhhy się usmiałam pod nosem - zajmował się dzieckiem niecałe dwie godziny i zmęczony ... cos sie Hubcio wybudza.. o :ico_nienie: jeszcez z godzine ma spać idę pochustać wózkiem :-D
a co do karmienia ... to się zastanawiam nad butlą ... powaznie .. ja jestem sama w Wa-wie - jedyna osoba z którą mogę zostawić Hubcia to mój D. ... a on ciągle w pracy ... mam jeszcze taka Pania Małgosię - ale tu będzie trzeba zapłacić ... no ale pomijajać to .. nawet jeśli to i jak laktataor pójdzie w ruch - a laktatorem samym nie utrzymam i tak mleka ... eeee... zobaczymy

[ Dodano: 2007-07-10, 10:58 ]
a kulka - masz 5,46 - się wyspałam to było z czego ciągnąć :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość