joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 lip 2007, 12:46

Justynko zawsze obcy sa lepsi niz rodzinka .Choc nie mowie zdarzaja sie wyjatki :ico_nienie: Widac to tu na obczyznie nie?
No to Kinga mialas wiadomosc :ico_olaboga: No nie melduja sie Aagaa,malolata,sosim,Anula,Sylwia :ico_szoking:
To oczekiwanie jest najgorsze nie?

[ Dodano: 2007-07-10, 12:50 ]
No to Violu tez nie zaciekawie.U mnie podobnie rodzice oboje niezyja a tescie oboje schorowani i cieszymy sie ze jeszcze jako tako daja sobie sami rade.Wiec nie mamy pomocy od nikogo.Moj brat jak to brat kochany ale ma swoja rodzine i mamy super kontakt,ale on w Polsce a ja tu.1000km od rodzinki,ale nie zaluje :ico_nienie:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 lip 2007, 13:01

Viola, dziekujemy. a pogoda u mnie teżnie za ciekawa.... Pochmurnu i nie bardzo....
Dziewczynki powiedzcie mi czy mogę jeść dżem brzoskwiniowy?? Bo truskawkowego nie, z czarnej porzeczki też nie, wiśnie i czereśnie też odpadaja, a mam smaka na kromkę chleba z dżemem.......

[ Dodano: 2007-07-10, 13:02 ]
a z rodzinką to najlepiej na zdjęciu i to jeszcze tak zeby można było ich odciąć........ :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 lip 2007, 13:03

Dzień dobry! :-D Niestety wcześniej nie miałam czasu się wbić na forum, bo zaraz po przebudce zjadłam śniadanko i wyruszyłam na zakupy. Później do pracy, a po wszystkim...:

GRATULUJĘ CI BASIU SYNALKA! Jesteś niemożliwa! :ico_szoking: Termin dopiero na 30.07, a wyprzedziłaś dziewczynki z początku lipca! :ico_szoking: :ico_haha_01: BRAWO KOCHANA! :ico_brawa_01: :-D

Viola, u mnie nic :ico_noniewiem: Brzunio nadal boli, krzyże przechodzą same siebie :ico_noniewiem: Ale póki co nic, co oznaczać by mogło poród, się nie dzieje :ico_noniewiem: No cóż, pozostaje mi cierpliwie czekać :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 lip 2007, 13:04

Jak Natalka slicznie spi sobie :ico_brawa_01: Piekne zdiecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :):

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 lip 2007, 13:04

Teraz każdy dzień jest świętem, dlatego stawiam z okazji 9 dni... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 lip 2007, 13:06

Nie mozna nawet dzemu?Przeciez te owoce sa gotowane ,przerabiane i nie mozna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 13:09

Abegano ja jadłam dzem truskawkowy...i nic nie było moim chłopcom. Nawet w szpitalu po porodzie na sniadanko podali dzemik. Chodzi o to, żeby nie jeść surowych truskawek. Kompot z truskawek można pić. Myślę, że jak zjesz kromeczkę z dzemikiem to napewno nic nie będzie Natalii...

Małolata najgorsze są te ostatnie dni, bo bardzo się dłużą....a Basia raz ciach i już ma Tadzika. Coś czuję, że na samym końcu to tylko ja zostanę... :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-10, 13:20 ]
joanna1111 pisze:Nie mozna nawet dzemu?Przeciez te owoce sa gotowane ,przerabiane i nie mozna

można, można....napewno nic maluszkom nie będzie jak mama zje dzemik albo gotowane owoce... :)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

10 lip 2007, 13:22

no to tez Asiu i Violu niemacie za wesolo, ja na szczescie mam kochana siostre ktor oczywiscie przyjezdza w polowie sierpnia ze swoja rodzinka moj chrzesniak (jej synek) dzisiaj pakowal zeczy dla Weroniki i bajki ze bedzie jej czytal a moja siostra sie smiala ze jeszcze miesiac zanim do nas przyjada a maly sie juz doczekac niemoze :-D no a moja mama juz za 4 dni bedzie u nas na caly miesiac tylko tata przyjechac niemoze bo niema urlopu niestety :ico_placzek: a tesciowa nic sie nieodzywa a jak przyjedzie to pewnie do coreczki a nie do wnoczki :ico_puknij: no ale tak to jest
no musze sie troche rozweselic bo chyba malej sie udziela mamusi humorek :-)
chyba bede musiala zaczac torbe do szpitala pakowac bo to moze juz niedlugo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

10 lip 2007, 14:11

no to juz nas malo na 30 :) az basi zazdroszcze!! Moj maluszek sie tak bardzo nie spieszy...a szkoda bo juz bym go z checia tulila :) jak cos to dam wam znac :) moze dostane skurczy i urodze hihih ...marzenie .....

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

10 lip 2007, 14:27

no Sylwiu jeszcze troche i wszystkie bedziemy mialy maluszki przy sobie tylko potrzeba nam troche wiecej cierpliwosci
No Basia jest dobra wyprzedzila wszystkie :ico_brawa_01: a to moze teraz zacznie sie rozdwajanie od konca :ico_brawa_01: ja to juz bym chciala tylko mala jeszcze niechce chyba za dobrze jej w brzuszku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość