Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

10 lip 2007, 17:02

hej hej

wkurza mnie to tt... moze znajdziemy sobie inne forum??????????? co chwila nie działa... :/

Basik my nie zaprosimy chrzesnych moich i meza... nawet nie planowalismy zeby robic az taką dużą imprę...

[ Dodano: 2007-07-10, 17:04 ]
Gabrysia zazdroszcze mamom których maleństwa nie płaczą duzo na szczepieniu... moja to dostała histerii... potem jeszcze 15 min. płakała...

[ Dodano: 2007-07-10, 17:06 ]
Gabrysia gratuluję wagi!!!
a widac było ze jakis problem z tym oczkiem czy dopiero lekarz stwierdził??? my idziemy 16-go...

[ Dodano: 2007-07-10, 17:07 ]
Delicja oczywiscie ze wiem gdzie jest Ożarów!!!!!!!!!!!!!! super ze jestesmy z tego samego regionu!!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
(wczoraj mi zżarło posta.... jak ja tego tt nie rozumiem....)

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 17:10

IM dzięki za informacje :ico_sorki:
Kamelek ja nie daje lakcidu zapobiegawczo tylko mała ma bardzo rzadkie kupki i ze śluzem , w koncu chce sprawdzić czy po tym jej przejdzie.
basik żle zrozumiałam z tymi chrzesnymi :ico_puknij: ja nie zapraszałam swoich ani męża, przecież to tylko chrzest a nie ślub. Też by mi sie za dużo uzbierało osób.Nawet jakims cudem sie nie pogniewali.
Kolka taka teściowa :ico_szoking: :ico_olaboga: ja pierdykam współczuje.Musisz mieć anielską cierpliwość :ico_sorki: , ja bym chyba udusiła i do stawu w worku z kamieniami wrzuciła

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

10 lip 2007, 17:11

Mróweczko moja tez na początku nie dostawała D3... wiec nie wszyscy w Polsce każą podawać. wskazanie było takie ze dopiero od wrzesnia zacząć. ale okazało sie ze mała zle ją przyswaja, wiec teraz podaję po 1 kropelce. (miała miękką główkę z tyłu)

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 lip 2007, 17:14

Dagles oczko od kilku dni zaczęło jej łzawić, a Ola ciągle zacierała je.
Ja podaje witaminkę d3 - Devikap, jedną kropelkę na dobę

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

10 lip 2007, 17:19

Gabrysia oby Oli szybciutko przeszło!!!!
my mamy o wszystko sie martwimy baaardzo... mi wczoraj tak głowa rozbolała, po tym jak Jagoda po cycu głodna była... dopoiłam ją wodą z glukozą bo nic innego nie miałam, ale mam nadzieje ze to jednorazowy kryzysik...

[ Dodano: 2007-07-10, 17:21 ]
Kamelek duzo zdrówka dla ślicznej Lenki!!!! wiem co przezywasz jak mala nie ssie... mam te czesto ze possie chwilę i wrzeszczy, a jakby w ogóle nie chciała to ja bym chyba zapłakała się :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-10, 17:22 ]
ja zamiast lakcidu, podaję lacidofil. jest wygodniejszy bo nie jest w tych koszmarnych fiolkach. oczywiscie pediatra zapisała bo ja bym nawet nie wiedziała/...

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

10 lip 2007, 17:35

dzis nasza królewna miewa sie lepiej i to znacznie bym powiedziała ze zdrowa antybiotykiem pluła rano i sie śmiała niewiem czy do mnie czy ze mnie ze takie miny i wyczyny wyprawiałam aby go jej podac :ico_haha_01:

nasza mała tez wymusza noszenie na pion buziulka do przodu żeby wszystko widziec i niedaj Boże żeby ktos lub cos jej zasłoniło przedmiot którym ona jest w tej sekundzie zainteresowana wtedy wydajke z siebie cos na podobe krzykniecia :ico_olaboga: wiec tak z nia spacerujemy po mieszkaniu ze 2, 3 godzinki dziennie . Śmiejemy sie z mezem że jak znudzi jej sie nasze mieszkanie bedziemy latac po sasiadach

Dagles - dzieki za zyczonak zdrowia
a jeżeli chodzi o ssanie cycka to od dwóch dni ciagnie go czesciej niz zwykle i tak sie zastanawiam czy ja tak ta chorowa wygłodziła czy jej sie tak czesto pic chce ( herbatki dla niej nie istnieja pluje) czy sie nie najada , sama niewiem

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 17:42

Katrin mam pytanie-ten zymafluor d jest na receptę? i czy można go podawać tak wcześnie.Musze sprawdzić czy jest dostepny u nas.

[ Dodano: 2007-07-10, 17:50 ]
acha u nas podobno ten zymafluor podaje sie od 6 miesiąca.Słyszałam że w Niemczech dostaja dzieci witamine D3 w tabletce i ma ona już w sobie fluor?

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

10 lip 2007, 18:46

czesc

Dobrze ze Lenka miewa sie dobrze i apetyt dopisuje,oby tylko mamie wszystkiego mleczka nie wycyckała :ico_oczko:
Teraz biednej Oli cos sie przyplatało życzymy jej szybkiego zagojenia oczka.
DAgles oj chyba poczekamy z naszym spotkaniem... Niestety. Dzis wsiadłam z Cyprianem do autobusu chciałąm dwa przystanki przejechac a tu histeria!! :ico_szoking: :ico_olaboga:
Dziewczyny a ten lakcid to na co sie podaje dzieciom?? Na kupki ze śluzem? bo mój własnie ma takie a pediatra nic nie wspomniał i powiedział ze takie moga byc. Czy to na recepte jest?

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 18:56

justynat lakcid jest na kupki ze śluzem i jak sarzadkie, mi wcześniej lekarka mówiła,że to normalne jak sie karmi piersią, a teraz jak bedą znowu ze śluzem to mam podawać.Nie jest na receptę i kosztuje 8.99

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 lip 2007, 19:03

przeczytalam wszystko i ... nic nie pamietam :ico_szoking: dzis mam jakis zakrecony dzien ... nic mi sie nie chce ... nawet obiadu nie bylo :-/ a dawid na zajeciach w swietlicy byl wiec dzien bez obiadu... :-/ i jakos mi tak ... :ico_puknij: samotnie :ico_puknij: dobrze ze chociaz kacpi ladnie spi i jest grzeczniutki :ico_olaboga: mam ochote sie upic normalnie :ico_szoking: ale jak ... z kim... i po co :ico_puknij: ide i juz nie marudze :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość