Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 lip 2007, 20:42

ladybird23, ja pierwsze tańce mam dopiero 25 sierpnia :ico_haha_01: ale cośkiepsko mi idzie... najpierw miałam weliminować słodkie... taaaa czy rodzynki są słodkie nie nie nie - chyba zaraz sama usiądę ba "karnym jeżyku" hmmm :ico_olaboga:
No a potem miałam jeść tylko do 18.00 błachachaaa - kogo ja chce oszukać...
Poprostu nie mam ochoty jak Zbora - jeszcze nie czas na fikołki - no i nie mam niestety żadnego Asa w rękawie :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

10 lip 2007, 22:39

a ja ważę już tyle co przed ciążą :ico_brawa_01:
ale...
brzuszek nie wygląda tak samo :ico_olaboga:
jakoś tak więcej skóry mam i jak stoję to jest ok ale jak siedzę albo leżę to taka fałda mi zwisa :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_placzek:
może nie jest jakaś wielka ale same wiecie jakie się ma krytyczne oko na samą siebie...
a ćwiczenia... taaaa...
może jutro...
wieczne jutro...
a ja na wesele we wrześniu jadę :ico_noniewiem:

dobrej nocki dziewczynki z dzieciaczkami :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 lip 2007, 08:09

Witajcie majóweczki!
Ja w końcu we Wrocławiu.
anza, mówisz że idziesz na wesele we wrześniu.... ja mam swoje wesele we wrześniu. Wprawdzie już wszystko wróciło u mnie do normy, ale nie jestem do końca z siebie zadowolona. Muszę chyba na jakiś fitness się zapisać.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 lip 2007, 09:06

hejka......
dzs Jakub bije rekordy ......... zasnął wczoraj o 20 ........ obudził sie o 6 na jedzonko i spi dalej hehehehe ........ chociaz tyle z tego zycia .....

co do diety ja jestem na scisłej ......... jem 800kal dziennie nie jem nic co z mąką , ziemniakow , cukru ..... i spada waga spada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale przedemna jeszcze długa droga .........

no i prosze jak co rano http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994
no i dla dzieciakow www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lip 2007, 09:23

KUlka, jak ty to robisz ze on ci tak dlugo spi???????
ja myslałąm ze moja jak przejdziemy na sztuczne to tez dluzej pospi a tu nonono blada :ico_olaboga: 3 godz i juz

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 lip 2007, 10:22

Obrazek

KUlka, właśnie z samego rana zostałam pokąsana przez Kulinez i straciłam 4.37 litry(ów) krwi.

I dowiedziałam się, że jestem kupą kłaków :)) To może faktycznie nie warto sie głodzić :ico_oczko: A tak na poważnie, to szczerze interesuje mnie ta twoja dieta:
KUlka pisze:co do diety ja jestem na scisłej ......... jem 800kal dziennie nie jem nic co z mąką , ziemniakow , cukru ..... i spada waga spada

Mogłabym prosić o więcej szczegółów??? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

U mnie nocka jako tako czyli faktycznie po japońsku... mam od niewyspania skośne oczęta... i jestem jakas spuchnięta... (chociaż spuchnięta prawdopodobnie z przekarmienia :ico_oczko: ). Ulka trochę rzucała się o 5.00 purała, ale nic z tego nie wyszło... a teraz w końcu zasnęła, ale pod oknem mamy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: remont kanalizy i mniej więcej taki obrazek od rana: (odgłosy młota pneumatycznego kojarzycie co nie?) :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

I ulica pod moim blokiem op 9 do 21 lipca zamknęta dal ruchu drogowego :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Obrazek

A Ula na to:
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 lip 2007, 12:47

witam...o tym ze jestem wsciekla na tt to juz nie warto pisac...wczoraj pisalam 2 razy to samo i nic z tego...dzis robie trzecie podejscie :ico_zly:

a wiec po kolei;
Jagodka-my tez kladziemy mala do lezaczka,bardzo to lubi,a przy tym oglada tv...a juz nie wspominam jak lubi wibracje i bujanie a zabawki to jej przyjaciele-z poczatku srednio sie jej tam podobalo a teraz przesiedzi czasem pol dnia,zabieram ja w tym do kuchni i w ogole!!a no i wibracje czasem pomoga na kupe :ico_oczko:

Zborra ,pewnie zabieraj mala na zakupy...my nawet dla rozrywki w deszczowy dzien jedziemy z mala do tesco-zawsze to jakas rozrywka,ona oglada kolorowe regaly a potem czesto przysypia wiec my idziemy napic sie kawki :-D

Ladybird...ja jestem z Wodzislawia Slaskiego-tylko ze od dwoch lat mieszkam w Anglii,ale za rok przyjedziemy na urlop do polski wiec mozna by sie bylo spotkac na ploty,nie? :ico_oczko:

Bylismy wczoraj na wazeniu..i mala ma 5,22kg..czyli swietnie.Smiejemy sie ze 'trzyma linie' bo idzie rowno z linia prawidlowej wagi w ksiazeczce zdrowia..hihi
W prawdzie wyglada bardzo drobniutko w porownaniu z innymi dziecmi w jej wieku..a mam porownanie do dzieci znajomych,tez z maja...widzialam nawet mlodsze maluchy duzo wieksze od niej...wyglada drobno ale za to wazy swoje :ico_haha_01:

Wymyslilam sobie nowy plan zajec...tzn.koniec ze sprzataniem wszystkiego na raz!codziennie jedna rzecz...wczoraj umylam lodowke,dzis lazienke,jutro zlew,suszarka i podloga w kuchni...5 dni pracy i 2 odpoczynku..po co mam sie zajechac,nie?

My juz po drugim"pierwszym razie"..i jestem bardzo zadowolona choc bardzo sie balam po rowno 9-miesiecznej przerwie...ciesze sie ze wszystko wraca do normy :ico_brawa_01:
Jutro wybieram sie do fryzjera...bo przez te grzywe swiata juz nie widze!moze zrobi ze mnie czlowieka :ico_noniewiem:

Jesli i tym razem ten post zniknie..to rezygnuje z kolejnej proby..koniec!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 lip 2007, 13:28

A ja mam doła, doczekałam sie. Mój maluch nie może spać, nie umie zasypiać. Przeczytałam więc rozdział z książki "Język niemowląt" o śnie i dowiedziałam się, że moje dziecko nie ma kolki, a raczej gazy i że jestem chaotycznym rodzicem i nie potrafię nauczyć dziecka zasypiać, a moje dziecko to wrażliwiec itp. Idę więc pilnować drzemiącego karola, by przedłużyć mu drzemki i wyrwać się z tego chaosu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lip 2007, 14:08

Witajcie Majóweczki :-D
Gosiu wpadłam tu bo pewno tu najszybciej odczytasz post :)
Miło mi, ze śledziłaś mój los :-D :-D :-D i dziękuje Ci bardzo, ze poleciłaś mi szpital. jestem bardzo zadowolna:) Połozną miałam inną, bo ta miała kłopot z ojcem, ale poród odbierała polecona przez nią osoba i było super (o ile mozna się wyrazic tak o porodzie :-D ) . Ja narazie mam niezły jazz w domu, mała jest niespokojna, widocznie się nie najada moim mlekiem, ale jak wszystko się unormuje idziemy na kawę :ico_kawusia:
buziole papa

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 lip 2007, 15:10

Sikorka, :ico_buziaczki_big: tylko nie chaotyczna OK :ico_oczko:

Jaki jest normalny sen niemowlaków?

Gdy niemowlęta rozwijają się, stopniowo mniej czasu śpią, zaczynając obserwować i powoli przystosowywać się do otoczenia. Niemowlęta śpią w krótkich odstępach czasu, nie rozróżniają dnia i nocy, dlatego wydają się być przebudzone więcej niż rzeczywiście są. Między trzecim a czwartym miesiącem życia, dzieci przyzwyczajają się do 24- godzinnego cyklu dnia i nocy. Do szóstego, siódmego miesiąca większość dzieci zaczyna spać w nocy i wymaga tylko dwóch czy trzech krótkich drzemek w czasie dnia - jest to więc moment, na który od dawna czekali rodzice. W ósmym, dziewiątym miesiącu około 60% niemowląt śpi od 6 do 8 godzin, a przed skończeniem roku większość dzieci śpi już dobrze przez całą noc.

W pierwszym i drugim roku życia, przeważająca część maluchów śpi w sumie około 14 godzin na dobę. Powyżej trzech lat do okresu dojrzewania, dzieci potrzebują coraz mniej snu. Rzadko śpią już w dzień, a czas snu w nocy stopniowo maleje z około 12 do 10 godzin. :ico_sorki:

Będzie dobrze !!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość