ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 lip 2007, 22:02

hey kochane!!!
Ja teraz tylko na chwileczke,bo przyszlam Madziorce pozyczyc szybkiego i malobolesnego porodu i dzidziulka jak najszybciej w objeciach.Czekamy na wiesci ze szpitala kochana!!!Trzymaj sie dzielnie przyszla mamusko.
Ja obstawiam dziewczynke,bo z Madziorki ugs wedlug mnie dzidziulka podobna do tatuska jak nie wiem co wiec mysle,ze to coreczka bedzie!!!!Za niedlugo sie okaze!!!
Martuchafrost a za niedlugo na Ciebie kolej i Frania!!!Zobaczymy czy uparciuszek z niego bedzie czy sam wyskoczy bez ponaglania!!!!
Dziewczyny wpadne pozniej,bo teraz lece do kuchni cos upichcic.
Buziaczki papa.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 lip 2007, 22:39

hej
weszłam tylko życzyć Madziorce szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu :588:

my dalej walczymy z alergia :ico_olaboga: walka jest nierówna i niestety alergia czasami wygrywa... a wczoraj jeszcze byliśmy u lekarza i... szkoda gadać... po lekach które nam przepisał (i ja durna uzyłam) o mało nie wzywałam dzisiaj pogotowia :ico_placzek: moze kiedyś wam wszystko opiszę... a jutro jedziemy do ambasady złożyć papiery o paszport i prosić o przyspieszenie wydania nam go, bo chcemy jak najszybciej leciec do PL i do pediatry... prosze więc ślicznie w międzyczasie trzymania kciuków za madziorkę wspomnijcie też o nas :ico_sorki: bo tutejsi lekarze tylko mi malutką wykoncza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lip 2007, 22:49

Kasik kurcze tak mi przykro jak czytam Twoje posty, starajcie sie o ten paszport jak najszybciej bo sie zamęczysz razem z Viki :ico_placzek:
Ilonka jak Franio bedzie za mamusią to bedzie uparty jak osiołek :ico_olaboga: bedzie musiał postawic na swoim i basta :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-10, 22:51 ]
Madziorka w razie czego ma mój nr tel. wiec jak nawet w nocy napisze to wejde zeby Was poinformowac, a tymczasem trzymajmy kciuki za nią i dzidzię, a ja sie tak denerwuje jakbym to ja rodziła :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 lip 2007, 22:52

Martusia, nie narzekaj, najwyżej porządnie wkurzysz, krzykniesz do brzucha na małego i wyjdzie ze strachu :-D mi się wydaję, że jednak się rozdwoisz przed piątkiem :ico_ciezarowka:
Ilonka a co ty tak po nocach jeszcze gotujesz? obstawiam kalafiora, bo trzeba go gotowac w ukryciu przed Vinee :ico_haha_01:
Kasiunia :ico_placzek: jak mi przykro, że tak małą tam leczą, a właściwie, nie leczą :ico_olaboga: a nie ma jakiś ogłoszeń polskich pediatrów w uk? chociaż może już poczekaj na wyjazd do pl...mam nadzieje,że to nie azs, tylko jakaś delikatna, jescze nie zdiagnozowana alergia :ico_noniewiem:

kuba gada na skype, ile można??? a mówią, ze baby to plotkary :-D

[ Dodano: 2007-07-10, 22:54 ]
martuchafrost, zebyś z tych nerwów i ty nam na porodówce nie wylądowała :ico_szoking: :ico_ciezarowka: :ico_oczko: a ty do kogo będziesz pisac jakby co??? kogo mamy dręczyć??? :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 23:05

i prosić o przyspieszenie wydania nam go,

jak prosba nie pomoze to grozba ich wezcie. na uszach tam stancie, zeby wam szybciej ten paszport wydali, bo wam rzezcywiscie angole dziecko wykoncza :ico_olaboga: . POWODZENIA i ja bede trzymac kciuki caly dzien, a jak mi dziecko nie pozwoli, to ona i tak caly czas piastki ma zacisniete, wiec jutro wam zadedykuje, bo ja za madziorke nie musze trzymac, bo mam przeczucie, ze tam latwo pojdzie i jjednak na Leona stawiam, bo na czerwcowkach nam chlopakow brakuje :ico_oczko:
julie ja chce wampirka zobaczyc :-D :-D
martuchafrost, a ja mysle ze ty nie doczekasz do 20. w koncu chociaz jedna moglaby przed terminem urodzic :ico_oczko:
Luska cos ostatnio nie fotogeniczna, a ja nie mam glowy do robienia jej zdjec, ale pokaze wam jak pozera wlasnego palucha :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a tu usmiecha sie do grzechotnika :-D
Obrazek

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 lip 2007, 23:44

hey!!!!
Widze,ze kalafior stal sie motywem przewodnim na watku :-D :ico_haha_01: hihihi
Ale sie obzarlam chyba nawet stepper nie pomoze na taka oponke :ico_olaboga: ledwo co sie ruszam,a kalafiora Kasiulka zostawilam na jutro,mam nadzieje,ze Vinee nie wyciagnie kumpla z lodowki i nie bedzie go turlac jak pilke. :-D
Kasi.k zal mi tej Twojej slicznotki naprawde..bede mocno trzymac kciuki,zeby pzyspieszyli wyrobienie paszportu,moze w razie czego wezcie ze soba jakis papierek od lekarza czy cos...powiem,Ci ze ostatnio Bablu tez dostal jakies dziwnej wysypki czy cos w tym stylu i sam przeklinal kolegow dermatologow,sam sobie postawil diagnoze,robili testy na alergie,chociaz ja czulam,ze nic nie wyjdzie,chodzil ponad tydzien z plastrami na plecach i pozniej wielkie nic.Sam sie tam czyms wysmarowal i spokoj....Mam nadzieje,ze w PL znajdziecie dobego lekarza co wezmie sie za to jak nalezy.Trzymajcie sie cieplutko :-)
Jasnie Pani:) calusna ta Twoja Lucja!!!
A jeszcze na dobranoc Wam wkleje fotki z dzisiaj ze spacerkow :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS.ciekawe jak tam nasza Madziorka? :-)

[ Dodano: 2007-07-10, 23:52 ]
A co sie dzieje z nasza Ela?przepadla gdzies nam!!!
Kasiula ja cos wiem na temat gadulstwa chlopow,Bablu jak zacznie gadac to az uszy pieka,az dziwo,ze mu sliny nie brakuje czasami. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lip 2007, 00:01

kaasiaa79 pisze:Ilonka a co ty tak po nocach jeszcze gotujesz? obstawiam kalafiora, bo trzeba go gotowac w ukryciu przed Vinee
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ilonakk9 pisze:Widze,ze kalafior stal sie motywem przewodnim na watku

Ilonka bo ten kalafior był nonono jak napisałas ze Vinee nie moze sie z nim rozstac :ico_brawa_01:
fotki super!!!! :ico_brawa_01: jakie Twoja córa ma boskie oczęta :ico_brawa_01:
Jasnie Pani kochana, ale ja mam termin na 12 lipca, tylko ze tym sie akurat nie przejmuje, napewno bede przeterminowana, ja lubie rzeczy przeterminowane, nawet w sklepie zawsze mi cos po terminie sprzedają :ico_smiechbig:
no nareszcie nowe foty Ksiezniczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasia ja mam nr do Kasika, ale Ona ma teraz problemy z Viki wiec nie bede jej niepokoic w razie czego i mam nr do Madziorki, ale Ona jako swieza mamusia moze nie miec czasu wiec jesli któras by mi podrzuciła nr tel to by było gitara, ale w razie W zawsze mogę do Kasika lub Madziorki napisac

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 lip 2007, 00:13

Martuchafrost z checia i przyjemnoscia oferuje sie z moim numerkiem :ico_oczko: :-) Wal smialo o kazdej porze jak ksiecio Franio wyjrzy z brzuszka!!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lip 2007, 00:14

Madziorka napisała, ze na razie oki, ma rozwarcie na 1 cm i nie boli, Adasia wygonili do domku, a Jej samej smutno, ale spróbuje sie przespać, zeby miec siły na push push, kazała Was pozdrowic i mówiła ze jutro sie odezwie

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 lip 2007, 00:19

Nr komory wyslalam na priva,mam nadzieje,ze dojdzie.
Madziorka pewnie sie nudzi,a przydalby sie jej laptop to by sobie z nami poklikala.Dobrze,ze chociaz nic ja nie boli jeszcze :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość