małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 lip 2007, 21:01

Ja na szczęście w tym roku doprosiłam się wykończenia ogródka :ico_brawa_01: Żadna firma nie chciała się podjąć wybudowania podziemnej piwnicy, dlatego odkładaliśmy ogródek przez wiele lat :ico_zly:
Na szczęście znaleźliśmy w końcu pewną firmę i teraz tylko czekamy, aż skończą ją budować! A później tylko wyrówna się teren, posadzi roślinki, utworzy piaskownicę dla małego i...będzie gdzie spędzać wolny czas w ciepłe dni! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 21:37

Wpadam życzyć wam miłej nocki....ja już po kąpieli, kolacyjce....a teraz do łóżeczka. Do jutra. :ico_papa:

dziewczyny zazdroszczę wam tych ogródków i działeczek....super sprawa! Latem wózeczek z maluszkiem można wystawić na podwóreczko i jest ok. a na osiedlu spaceruje sie bez celu między blokami... ja właśnie mieszkam na takim osiedlu...

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 lip 2007, 22:34

Viola, mnie właśnie ratuje ten ogródek, bo mieszkam przy głównej ulicy, bardzo blisko centrum miasta, dlatego do najbliższego parku mam pół godziny drogi i to też nie przez spokojne dzielnice, tylko przy zatłoczonych ulicach i drogach :ico_zly:

Zmykam do łóżeczka. Codziennie bardzo późno chodziłam spać i tak przyzwyczaiłam organizm, że zasypiam dopiero koło 2 nad ranem, a od dwóch dni budzę się o 5 i 6 :ico_puknij: Dlatego poczytam chwilkę książkę i kładę się spać.
Bolesne skurcze znowu atakują, ale jak znam życie, to tylko się ze mną drażnią i do rana wszystko ustanie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 09:31

Witajcie :)
widzę, że ja dziś pierwsza na nóżkach....
spać spałam dobrze, ale z samopoczuciem moim znowu coś nie bardzo...
na dodatek obejrzałam teraz filmik, który Ika wkleiła na temacie "ochrona życia poczętego", jest to krótki filmik o aborcji.....okropność....bardzo żałuję że go obejrzałam bo poryczałam się jak bóbr... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i teraz mam doła...

za oknem leje....ale lato!

[ Dodano: 2007-07-11, 09:36 ]
na dodatek forum znowu szwankuje.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 lip 2007, 10:01

A ja juz pisze i pisze i blad :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-11, 10:02 ]
Szlak mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A tyle juz sie napisalam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-11, 10:04 ]
no nie moge sie dostac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 10:08

tragedia z tym forum !! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

11 lip 2007, 10:26

Hej, witam i ja!

Coś po ostatnim spacerze wczorajszym Jasio jest nieswój - dziwnie chrząka, ma 37,2 mierzone w uszku. Czekamy na lekarza. Boję się zeby to nie była jakaś infekcja :ico_olaboga: Co ja zrobię z takim maleństwem?

Co do Basi, mnie się wydaje ze w czwartek ją wypiszą. Rodziła w poniedziałek wieczór, więc od wtorku do czwartku - 3 doby.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 lip 2007, 11:24

Czesc znowu probuje cos napisac.Jestem ciekawa czy juz dziala to TT.A ja dzis mam nawet dobry humorek.O 16:30 mam termin do gina i pewno zajme miejsce Madziorki bo nicccccccccccccccc nie mam :ico_ciezarowka: Zadnych objawuw wszystko minelo :ico_noniewiem:
Violu glowa do gory musimy sie pocieszac juz niedlugo :ico_oczko:
Basiu,Jasio jest zdrowy dzieci tak sobie pochrzekuja zobaczysz :-D
A co z Madziorka napewno juz ma dzidzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 lip 2007, 11:27

Co za forum !!!! Ehh po raz 6 to pisze !! tym razem skopiuje jesli znowu sie nie uda !! No wiec dziewczynki ze mna chyba cos sie dzieje..wczoraj wieczorem mialam okropne bole brzucha,az mnie zkrecalo z bolu,wzielam no-spe ale guzik nie pomagalo...skurcze tez byly ale delikatne i tylko od czasu do czasu,za to teraz tez mnie boli tak jak na okres...mama mowi ze na bank urodze wczesniej albo w terminie..oby miala racje bo ja juz bym chciala tulic Kubusia w ramionach i byc kolejna lipcoweczka ktora sie rozdwoi z 30 lipca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzis pakuje torbe bo juz mam pietra..Bol jest skurcze neiregularne ale sa a mi sie ciagle wydaje ze ja jeszcze dlugo nie urodze,tak mi cos na mozg siadlo ze wydaje mi sie ze przenosze... :ico_sorki: :ico_sorki: Blagam synku wyjdz juz,az tak bardzo ci wygodnie w tym ciasnym brzuszku,juz ledwo sie przemieszcza...

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 lip 2007, 11:27

Basiu, bądź dobrej myśli, bo mały Jasio czuje Twoje emocje i nie daj Boże, żeby i on zaczął się denerwować! :ico_nienie:

A ja postawię torcik i kawunię z okazji 1 tygodnia i 1 dnia, czyli 8 dni do terminu!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość