Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lip 2007, 15:54

gosia888 pisze:Kasia chce miec paznokcie pod dywaniki


:-D :-D :-D :-D :-D

a ja ide na impreze to opije rowniez porod madziorki . dostalam wychodne, bo moja przyjaciolka od dzis jest mgr :ico_brawa_01: po prawie 10 latach od rozpoczecia studiow :-D :-D , czyli jest jeszcze dla mnie jakas szansa, bo razem studia zaczynalysmy :-D

:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :509: :526: :527: :529: :528: :531:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 lip 2007, 16:07

[glow=cyan][size=150]Madziorka, serdeczne gratulacje dla Ciebie, Tatusia i Leosia, nareszcie we trójkę!!!!!!![/size][/glow]

gosia888 pisze:Kasia chce miec paznokcie pod dywaniki
bo padne ze śmiechu zaraz :ico_smiechbig:
Jasnie Pani bo sie robie na laske w te wakacje, może se nawet włosy utlenie :-D chciałam sobie zmieszać z białym albo srebrnym i kwiatuszki zrobić...czy po takim wytłumaczeniu jeszcze mnie choć troche kochasz? :-D
Ilonuś bardzo serdecznie dziękuje za smsa, zaraz zadzowniłam do Delfiny i przekazałam dalej dobre wieści :ico_oczko:
no właśnie, a Delfinka już w PL u mamy, leciały razem z Fitney, miała jakieś przygody, ale to już Fitney nam opisze :ico_oczko: Delfina o mało co spóźniłaby sie na samolot, takie korki, na szczęście odprawa sie przedłużyła :ico_haha_02:
Marta ale ty masz nosa, fiu, fiu, a ja obstawiałam dziewczyne :ico_oczko: no szykuj sie, ty następna! :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
Lucy :ico_sorki: dziękujemy za dobre wieści :ico_oczko:
Julie zaraz padne :ico_smiechbig: zeby Nathana są boskie!!! :-D

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

11 lip 2007, 16:46

GRATULUJE DZIDZIUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hej dziewczyny zamieszczam zdjecie! to ja i moj synek zdjecie robione 3 dni temu!!

musze sie pochwalic!! Za tydzien jedziemy z Marcelkiem do Polski na 1,5 miesieczne wakacje! Dziedkowie jeszcze go nie widzieli i pewnie nie moga sie doczekac naszego przyjazdu!!


[img][img]http://img257.imageshack.us/img257/4969/jabb5.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lip 2007, 18:49

hej dziewczyny !!!!!!
powiem Wam ze dzis Madziorka poprawiła mi humorek, bylam na zakupkach a tu smsek od Madzi: gas i air jest fajny, ja sie czułam jak po piwku.... aha, nonono mnie boli :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: myślałam ze bedzie gorzej... pozdrawiam wszystkie dziewczyny :ico_brawa_01:
Kasia ja wiedziałam ze bedzie chlopak bo ja mam zdolności telepatyczne :ico_brawa_01:
Jasnie Pani tylko nie tankuj za duzo :ico_zdrowko: zebys po czworakach nie wracała :ico_nienie:
Marcelina super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiłam dzis małemu pierwsze w jego zyciu Jeansy :ico_brawa_01: i polarek, ale tak na 3 miesiące :ico_brawa_01:
kupiłam also materac i śpiwór bo moja siora we wtorek przylatuje z moją chrześnicą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja nadal bede 2 w 1 no to moja chrzesnica sie zdziwi bo obiecałam ze kuzyn bedzie w łóżeczku czekał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 lip 2007, 18:59

[glow=olive][size=150]MADZIORKA NASZA KOCHANA ZWARIOWANA MAMUŚKO, OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!! TO SIĘ NAZYWA MIEC SZCZĘŚCIE, LEKKA CIĄŻA, LEKKI PORÓD... NIC TYLKO GRATULOWAĆ I SIĘ CIESZYĆ :ico_brawa_01: [/size][/glow]

Marcelina widze, że dałaś się skusic na wątek UK :-D witaj serdecznie... a ja na alergiach pytałam ci sie własnie gdzie w UK mieszkasz, hihi... no ja do Cardiff to trochę mam, jakieś 1,5h :ico_olaboga:

i kochane kobitki,
mnóstwo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla was za trzymanie kciuków, bo...
udało nam się uprosić przyspieszenie wydania paszportu... i wylatujemy do PL 27 lipca i wracamy do Anglii koło 28 października :ico_brawa_01: w związku z tym wylotem mam teraz mnóstwo załatwiania na głowie i znowu nie będzie mnie raczej na TT :ico_placzek: ale w PL mój brat ma neta więc jak tylko sie uda i mała pozwoli to zajrze i napisze, bo strasznie tęsknię za wami....

buziaczki dla was i maluszków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 lip 2007, 19:10

Czy wiecie moze gdzie mozna zrobic prywatnie usg 3D w zachodnim londynie

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lip 2007, 19:22

Kasienko no to super, ze Ci sie udało z tym paszportem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
informuj nas na bieżąco co z Viki :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 lip 2007, 22:58

Kasiunia, bardzo, bardzo sie ciesze, ze udało sie przyspieszyc wydanie paszportu :ico_brawa_01: ale nie wiedziałam, ze az na tak długo wyjezdzacie, koniecznie zaglądaj na TT i pisz co u Viki :ico_oczko:

ciekawe jak tam Madziorka, pewnie jutro będzie w domku to moze zajrzy :ico_brawa_01:

Marcelinka no wreszcie cie widzimy :ico_oczko: to dziadki już pewnie szaleja ze szczescia, że wreszcie wnusia zobaczą :ico_oczko:
Marta, ale w razie czego, juz masz wszytsko nasyzkowane do szpitala? :ico_ciezarowka:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

11 lip 2007, 23:05

madziorka wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

super,ze porod byl lekki.
milion buziakow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 lip 2007, 23:14

Gratulacje dla madziorki i Leosia - strasznie sie ciesze,ze maly jest juz z rodzicami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

(a moze on nie jest wcale taki maly? :ico_oczko: - madziorka na pewno zdradzi nam wiecej szczegolow - jak sie pojawi)

Jutro przyjezdza do nas moja siostra z londynu - zostanie do piatku wieczor - wiec moja absencja na forum bedzie usprawiedliwiona :-D Ale od weeekendu zapowiadam poprawe :ico_haha_01:
Buziaki - znikam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość