Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 lip 2007, 10:48

Witajcie byłam wczoraj prywatnie u lekarza w sumie nic nowego sie nie dowiedziałam ponad to co wy mi napisałyście ( BARDZO WAM ZA TE WSZYSTKIE RADY DZIEKUJE JESTEŚCIE KOCHANE ŻE TAK SZYBKO ZAREAGOWAŁYŚCIE NA MÓJ POST :ico_sorki: )
lekarka zbadała małą i stwierdziła ze jak narazie na kroplówke sie nie nadaje na te jej słowa myślałam ze padne -ładne mi pocieszenie kazała dać smecte i taki z hippa do picia kleik marchwiany który kupuje sie w aptece ale oczywiście nie omieszkała stwierdzić ze będzie cięzko bo dziecko karmione wyłącznie piersią nie bedzie chcieć pic
Jak przyszlismy do domu zaraz małej zrobiłam smecty i dałam po troszeczku łyżeczką noc przebiegła spokojnie do teraz Julcia nie zrobiła kupki troszke sie uspokoiłam kto by pomyślał ze barszcz ma takie właściwości
Dzisiaj mam odebrać priobiotyk który mi poleciła eve.ok, i będe jej podawać a jak tylko sie poprawi pogoda to pojedziemy zrobić jej badanie z krwi bo jak wcześniej pisałam jestem sama z mała

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 lip 2007, 19:37

gozdzik tak to już jest z tymi naszymi Skarbkami, ze jedno zmartwienie goni drugie, ale pocieszmy się, ze to dopiero początek macierzyństwa :-D
Najważniejsze, że z Malutką już lepiej i wszystko jest na dobrej drodze :ico_brawa_01: Zobaczysz, ze jeszcze troszkę i wszystko się unormuje :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 09:56

Ja na wszelkie biegunki polecam NIFUROKSAZYD zapytajcie w aptece lub lekarza.zawsze to podaję i już po 1,2 podaniach przechodzi a przynajmniej zmniejsza się częstotliwość do minimum.Smekta też jest dobra ale na lżejsze biegunki.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość