małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 lip 2007, 20:10

Chociaż to bolesny temat, to jednak powrócę do niego na sekundkę. Wcześniej nawet nie chciałam szukać linka do filmu o aborcji, ale w końcu to zrobiłam i pooglądałam go. Powiem Wam, że jestem w głębokim szoku i zastanawiam się, co musi kierować kobietą, żeby usunęła własnego dzidziusia!
Jeszcze niedawno momentami było mi wstyd wieku, w jakim zaszłam w ciążę i wieku w jakim urodzę, bo to przynajmniej o rok, dwa lata za mało. Jednak teraz uważam, że niezależnie od tego, co mówią moi rówieśnicy (i nie tylko) i czy śmieją się ze mnie za moimi plecami, czy też nie, to mnie to NIE OBCHODZI!
Dlaczego? Bo jestem z siebie dumna pod jednym względem. Równie dobrze mogłabym nikomu nie mówić i kiedy się dowiedziałam, że będę miała dziecko- usunąć je! Jednak postanowiłam podołać i chociaż mam ogólniak do ukończenia i wiem, że nie będzie łatwo, bo obowiązek codziennego wstawania po nocach na karmienie, wysypiania się i jeszcze dodatkowej edukacji, to za nic w świecie nie usunęłabym maluszka!
I była to moja decyzja! Chociaż zazwyczaj decydują rodzice, to moi mogli tylko wyrazić własną opinię, ale decydujący i JEDYNY głos miałam właśnie ja.
Bo moim zdaniem, talentem nie jest zrobić sobie dziecko i wydać kasę na skrobankę, ale zrobić dziecko i niezależnie od wieku, urodzić je i WYCHOWAĆ NA PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA!
I chociaż miałabym mieć dziesiąte z kolei maleństwo, a kasy by w domu brakowało, to wolałabym głodować, ale wykarmić dzieciaczki, niż je usuwać!!!!! Nigdy w życiu bym się na to nie zdecydowała :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-07-11, 20:13 ]
Teraz idę się położyć, bo widzę że na tt pustki, a mnie coraz bardziej męczy długotrwałe siedzenie. Zrobię sobie cieplutką herbatkę i schowam pod kocyk, hihihi :-D Tym bardziej, że skurczy(by)ki mnie męczą :-D
Miłego wieczoru laseczki! :ico_buziaczki_big:

majka782
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:38

11 lip 2007, 20:52

Hej kobietki! A wiec termin mam na 13 lipca i mam 22 lata jestem z Elbląga.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 20:59

Majka a macie już wybrane imię dla synka?

majka782
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:38

11 lip 2007, 21:06

Pewnie ma być Szymon Dariusz

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 21:19

Super! jutro Joasia zaktualizuje listę i wpisze imię twojego synka.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

12 lip 2007, 10:08

:ico_szoking: Dzień dobry! Jestem pierwsza dzisiaj! :ico_szoking:
W takim razie od razu stawiam z okazji równiuśkiego tygodnia do terminu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: i zmykam na śniadanko :-D
Miłego dnia i do usłyszenia później! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lip 2007, 10:13

Witajcie :)
u mnie od rana dobry humorek, i słoneczko za oknem....
Wczoraj od Basi dostałam MMs ze zdjęciem Tadzia, ale nie mogę go wgrać na tt.bo mi kabelek sie zapodział. :ico_olaboga: czy któraś z was umie wstawić z komórki zdjęcie na tt? to prześlę.Zobaczycie jaki Tadzio sliczny!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 lip 2007, 10:18

Czesc dziewczyny :-D U mnie tez nie najgorzej z humorkiem :-D Choc od rana klucilam sie juz ze swoim :ico_noniewiem:
Malolata gratulacje i czestuje sie torcikiem :ico_prezent:
Violu ja sie na tym nie znam to czarna magia dla mnie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

12 lip 2007, 10:18

:ico_placzek: :ico_olaboga: CZesc wam!! ja wlasnie wstalam..i jestem spiaca dalej bo cala noc prawie nei spalam,mialam okropna biegunke i bole brzucha a do tego synus tak kopal ze szok..zaczyna mnie ten bol martwic ..do szpitala narazie nie chce ejchac bo mnie zostawia....pojade jak zacznie sie na dobre porod..ale powiedzcie mi czy biegunka i te bole to normalka?? bo w nocy z 3czy 4 razy biegalam do wc przez biegunke..wzielam nospe i torszke mi te bole przeszly ..to takie kluciwe dziwacne

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lip 2007, 10:32

Joasiu Majka wczoraj wieczorem napisała, że jest z Elbląga...a synek ma mieć na imię szymuś.
Małolata gratulacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość