ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

12 lip 2007, 09:36

Mi termin pod koniec sierpnia tez pasuje.Traz jeszcze mam na głowie nauke jazdy a potem egzamin.I chcielibyśmy jeszcze chociaż na 3-4 dni wybrać sie z Misiem na wakacje.No to wszystko zejdzie do sierpnia.
Dziś zaplanowałam ,że pójde do szkółki na gimnastyke.Ciekawe czy mi wyjda te plany :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

12 lip 2007, 10:15

Hej :ico_haha_02:

Ja jestem otwarta na negocjacje, bo nie mam jakichś większych planów wakacyjnych. A jak się pojawią w międzyczasie, to się jakoś dogadamy. Pod koniec sierpnia będę pomału przygotowywać się do praktyk, tzn razem z panią pedagog będziemy przygotowywać się do roku szkolnego. Mimo to myślę, że jakoś to spotkanko wyjdzie :ico_haha_02:

A teraz chwalę się, że mam nową fryzurę :-D Dla mnie to wielka zmiana. Do wczoraj miałam proste włosy do pasa, a teraz ledwo ramion sięgają i są bardzo postrzępione, postopniowane. Ale jestem zadowolona z tych zmian :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

12 lip 2007, 10:20

biedroneczka nie szkodz Ci było ich obcinać
Ja mam siegające troszeczke za pas i powiem szczerze że dla mnie każde ich podciecie to katorga.Nigdy wiecej nie chcę mieć krótkich włosów.Fakt że ostatnio myśle nad zmianą fryzury ale na tej długości co mam .Ale pewnie tylko na myśleniu się skończy , ba mam tak sztywne włosy że nijak sie podkrecić nie dadzą.

IwonaM
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:55

12 lip 2007, 12:43

Ulamisiula
No to przynajmniej nie musisz ich prostować :ico_oczko: Widzę, że podobnie jak ja z dnia na dzień odkładasz gimnastykę :ico_haha_02: Dzis jednak doszłam do wniosku, że zacznę chodzić jak się już przeprowadzę bo na razie nie dam rady przez ten kocioł związany z przygotowaniami do remontu. Może Ula jak za jakiś czas się spikniemy to łatwiej nam się będzie wzajemnie zmobilizować do chodzenia. Wydaje mi się że grunt to zacząć.
Pozdrowienia dla wszystkich!
Iwona

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

12 lip 2007, 15:18

a ja pod koniec sierpnia wyjezdzam!!!!
Biedronka dawaj fotke nowej fryzurki
kozystalam dzis z pogody i prania az dwa zrobialam ale znów chmurki , ach kiedy beda te upały.?
Teraz gotuje obiad , znaczy sam sie gotuje a ja sie bycze, bo dzis cos nie w chumorku jakos jestem...

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

12 lip 2007, 16:37

IWONA
wkońcu sie dzis wybrałam do szkółki.I jestem zadowolona.Była godzinka cwiczen.Troche teraz bola mnie mieśnie ale to dlatego że ostatnio mało sie ruszam.Może nastepnym razem spotkamy sie na wykładach lub gimnastyce?Ja na wykłady zaczynam chodzić od poniedziałku.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

12 lip 2007, 19:44

No w końcu wątek tętni życiem :ico_haha_02:

ulamisiula nie było mi szkoda, bo już od dłuższego czasu chciałam coś zmienić na swojej główce. Od 4 lat praktycznie nic nie robiłam, nie licząc sporadycznego podcinania końcówek :ico_oczko: Poza tym lubię powtarzać, że "włosy nie kapusta - odrastają" :ico_haha_01:

Jak tylko się sfotografuję, to wrzucę fotkę.

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

12 lip 2007, 20:29

biedronka szybko daj nam foteczke

IwonaM
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:55

13 lip 2007, 15:43

Ulajak bolą mięśnie po pierwszych zajęciach to w sumie dobrze, gdyż przecież ta gimnastyka ma min. na celu ich wzmocnienie.
Dziewczyny, szykuję się do przeprowadzki na początku tygodnia, a mój mężuś pojechał z moim tatą na ryby aż do Ustki - obaj z tego powodu szczęśliwi jak mali chłopcy jadący na wakacje :ico_haha_01:
Przed swoją "ewakuacją" podam swój numer telefonu.
Pozdrowionka :-)
Iwona

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

15 lip 2007, 10:50

Witam :ico_haha_02:

Pogodny dziś dzionek mamy, fajnie :-) Wybieram się dzisiaj do Białegostoku, bo braciszek ma urodziny. Przy okazji zaliczymy jakąś imprezkę plenerową, bo ponoć coś dzisiaj jest. Może się zobaczymy :ico_oczko:

Pozdrawiam i życzę przyjemnego dnia :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość