79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 lip 2007, 22:01

ano i jeszcze jedno dziewczyny sie kruszą przed nami na odliczanku podaje swoj nr telefonu jakby cos sie nam tu na sierpniu urodzilo zeby od razu byla inf -697700965- Anita
Kasia3 pewnie ze dam rade mam meza :ico_oczko: i nie bede wachac sie go użyć :ico_oczko: a co do depresjii to ja tez cale zycie na sinusoidzie od totalnego szczescia do nieszczescia to normalne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 lip 2007, 22:02

Dzisiaj dowiedzialam sie ze 24.07 o godzinie 14 mam obronę :ico_olaboga: boje sie że nie zdażę myślalam ze uda sie wczesniej to zalatwić ale niestety
dlatego wy wszystkie chcecie urodzić jak najszybciej a ja chętnie poczekam do wyznaczonego terminu :-D

Yvone milo znów cie tu widzieć

wisienko super ze wszystko dobrze u ciebie ja też mam ciągle parcie na krocze i czasem sie tego boje ale na to wszystko juz czas wiec musimy sie z tym pogodzic

depresji poporodowej też sie czasem boje ale nie dopuszczam tej myśli do siebie

Dzisiaj byliśmy oglądac wózki nawet niewiecie jaki my mamy ztym problem po wielu wielu rozmowach doszliśmy do wniosku że kupimy X-Landera lub Implast Driver 4D ale one są drogie wiec jweszcze biorę pod uwagę taki tani za 400 zł mam nadzieje ze zdążymy sie zdecydować przed rozdwojeniem :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 lip 2007, 02:05

kasia1983, to juz całkiem niedługo ta obrona Ci sie szykuje. Bedziemy mocno trzymały kciuki, żeby Twoje Malenstwo spokojnie czekało az mamusia sie obroni. :-D

Anita, ta posciel jest superowa!!!! Ale nie wiem czy na polskie łóżeczko, bo tutaj wymiary sa troche inne. Mój materac ma wymiary 130x70 i przescieradełko pasuje idealnie. Ale zawsze oprócz tego jest ochraniacz, kołderka i taka spódniczka na doł pod materac do ozdoby. :ico_brawa_01:

A z ta depresja, to jakos sobie poradzimy. Ja mam od kilku dni totalna hustawke nastrojów. Od płaczu po smiech. Czasami udaje mi sie to opanowac, ale nie za czesto... :ico_wstydzioch: Ale co tam, w koncu to nie moja wina tylko głupich hormonów...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 lip 2007, 09:57

wisienko dobrze słyszec, że jesteście z dzidzią zdrowi. Co do parcia na mocz, ja gdzies od tygodnia musze wstawac chyba z5, 6 razy w nocy w związku z czym mało się wysypiam, ale nadrabiam to w ciagu dnia :-D

Kasia1983 wowo obrona 24 :ico_szoking: , ale dasz rade, a dzidzia sie pewnie na nastepny dzień urodzi, ale napewno da Ci się obronić, my trzymamy kciuki :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj rozpoczełam ten piękny dzień wstrętnym telefonem :ico_zly: , organizowałam konferencje na 600osóbw kwietniu i nagle jakiś doktorek sobie przypomniał, że coś ma w dyplomie nie tak i zaczał mnie telefonami po rektorach i prrofesorach straszyć, a ja głupia się tym przejełam :ico_placzek: , aż mnie brzusio rozbolał, jak mu powiedziałam, że jets połowa lipca i czemu sobie dopiero teraz przypomniał to on mi wujeżdrza, że mi tak koło nonono zrobi, że studiów nie skończe, ch... głupi :ico_zly: , ale koniec konców go troche udobruchała, humor mi jednak zepsół, czemu Ci wszyscy ludzie mi spokoju nie dadzą :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-12, 09:58 ]
A tak na koniec gościu ma na nazwisko Pypeć, jak ten wnerwiający na języku :ico_smiechbig:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 lip 2007, 12:55

Witam,
Pruedence nie przejmuj się ludźmi z kompleksami, a większośc dokorków (chyba chodzi o tych z uczelni) właśnie na nie cierpi i niestety nie tylko oni, bo doktoranci również. Tzeba ich olać z góry na dół. I się nie przejmować.
Kasiu dasz radę z obroną. Czy jest indywidualna czy też grupowa, bo to różnie bywa. Jeśli praca przeszła promotora, to cała reszta powinna być formalnościa, choć to zawsze stres stres dla broniącego się. Ale pomyśl, że to pierwszy Twój wielki występ ze słuchaczem w brzuchu :ico_brawa_01:
My z mężem też zdecydowaliśmy się na x-landera xa (ze skrętnymi kołami z przodu). Niestety na całym Dolnym Śląsku ten wózek jest nie do dostanie. Wszyscy mówią nam, że może pod koniec lipca, ale nie ma pewności, że będzie. Na szczęście jest w sklepie firmowym Deltima, ale w Częstochowie i nie wysyłają. Mój M jedzie tam w sobotę. Zarezerwowałam gondolę zieloną, a resztę pomarańczową :-D
A wiecie, że mi w szpitalu powiedzieli, żebym wzięła ubranka dla dziecka. To znaczy w jednym, bo w pozostałych nie trzeba. Z kosmetyków to się zastanawiam czy coś potrzeba poza maścią na odparzenia, pudrem i chusteczkami nawilżonymi. Czy bierzecie do szpitala jakieś oliwki i mydełko?
Ja też mam takie parcie nakrocze i czasem jest naprawdę bolesne. Toaleta stanie się chyba moim domem. A i książka "Język niemowląt" jest naprawdę rewelacyjna. Postanowiłam zrobić kolokwium mojemu M właśnie z wybranych fragmentów.
Martuniu nie wiem co Ci jest, ale jeśli masz leżec, to leż. Ja przeleżałam ostanie miesiące plackiem, wiem, że człowiek czuje sie okropnie. Jeśli możesz leżeć w domu, to całe szczęście. Ja po prostu parę razy dostałam skurczów i to naprawdę bolesnych. Nie myślę o tym teraz, tylko o porodzie i uparłam się dotrwać do teminu. :-D Najbardziej będę się obawiać przyszłego tygodnia, bo odstawiam leki. Trzymam kciuki za wszystkich.
O depresji nie myślę. Teraz to może być wszystko tylko lepiej :-D
Zazdroszczę Wam troszkę, że Wasze mamy przyjeżdżają pomóc. My będziemy sami, ale mój M ma dograne z urlopem, ze jeśli tylko zacznie się poród, to on idzie z miejsca na wakacje. SZkoda, że tylko na 2 tygodnie :ico_placzek: Ale jakoś damy radę. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 lip 2007, 13:34

Yvone fajnie z tym urlopem męża, mój tylko tydzień ma zarezerwowany bo wszystkim mówił, że musie pociecha rodzi, ale ja już wiem że nawet tygodnia spokoju nie będzie bo dzwonią do niego z firmy czasem o takich dziwnych porach, normalnie rady sobie bez niego dac nie mogą :ico_olaboga: czasami się zastanawiam jak oni tam funkcjonują :ico_brawa_01: dobrze, że choć odpowiednio mu płacą....ech

Ja dziś ide do znajmowego ginka, bo mój się okazało za dwa tygonie idzie na urlop i co prawda mi polecał kogoos na koniec ciąży, ale ja tam wole znajomego, zwłaszcza że pracuje w szpitalu w którym mam w planie rodzic. Zobaczymy co mi ciekawego powie :-D
Może zobaczę moja ksiezniczke dzisiaj :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 lip 2007, 13:54

79anita ja pozwolilam sobie zapisać twoj numer telefonu i podaje też swój 502 903 952 Kasia :-D

a co do tej mojej obrony to boje sie ze nie dam rady bo juz mam male skurcze i wogóle jakos czuje ze nie dam rady ale zobaczymy co gin powie samej obrony sie nie boję bo wiem ze będzie latwo ale mimo to stres jest jak cholera

Yvone ja do szpitala wziełam dla niuniusia pieluszki chusteczki i puderek

Mój maż ma urlop 2 tygodnie od 1 sierpnia wiec mam nadzieje ze trochę czasu spedzimy razem obym tylko nie przenosiła ciąży tak jak madziorka bo urlop minie :-D

[ Dodano: 2007-07-12, 14:08 ]
Yvone a z tym x landerem to faktycznie masz kłopot a nie patrzylaś na drivera? one są bardzo podbne a może ten był by bardziej dostępny

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

12 lip 2007, 15:06

Kasia i bardzo dobrze :-D ja tez zapisuje sobie twoj nr. terminy mamy podobne :ico_oczko: co do mojego mezusia to siedzi w domu narazie na chorobowym wiec mi to na reke byloby urodzic jak jeszcze jest w domu bo licze na jego pomoc :ico_oczko: szcerze to ja boje sie tylko tego kompania i obcinania pazurkow a z reszta to damy sobie rade :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 lip 2007, 15:14

kasia1983, wiem co czujesz apropo obrony, ja się panicznie bałam, a dodatkowo zdawałam przed dziekanem naszym i wiesz co jak zauważył, że się denerwuje to się mnie zapytał " czy ja jestem taki straszny" i jak się zaczeliśmy śmiać wszystko poszło, jak z płatka. Pomyśl sobie, że idziesz sobie na pogaduszki z kimś ulubionym i będziesz opowiadać o swojej pracy, wyobrażaj sobie to często jak będzie i co powiesz, a nie to co może być źle lub jakie to jest stresujące i powiem ci działa. Ja bałam się chodzić na rozmowy kfalifikacyjne, no bo mój angielski, ale potem zmieniłam taktyke i było rewelacyjnie, nawet się nie spociłam ze stresu :-D
Jeśli chodzi o urlop męża to mój może dostanie 2 dni i tyle, bo on nie ma urlopu, bo inaczej nie bedzie kasy. I nonono blada, dlatego moja mama przyjeżdza. No i z innych powodów też ale ten był główny. :ico_oczko:
Mam pytanie dziewczyny, dlaczego Polacy boją się tej depresji i przyznaniu się, że jest coś nie tak i potrzebują pomocy? Bo ja tego nie jaże.
Pruedence, współczuje takiej początku dnia. Zrób coś może fajnego, albo zjedz coś co dawno nie jadłaś a może ci poprawi humorek. :-D Mi się tak marzą świeże truskawki ze śmietaną.
wisienka24, możesz podać mi strone na iternecie tej książki "Język niemowląt", będe co miała sobie poczytać.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

12 lip 2007, 15:46

[img][img]http://images27.fotosik.pl/14/78bdcb227a1e2f63.jpg[/img][/img]
9 miesiac
[img][img]http://images23.fotosik.pl/2/a9cc5e35e632d204.jpg[/img][/img]
8miesiac
[img][img]http://images21.fotosik.pl/271/cabda6af4f3922b8.jpg[/img][/img]
7 miesiac
[img][img]http://images20.fotosik.pl/238/f9df11761c6cbafe.jpg[/img][/img]
6 miesiac
[img][img]http://images20.fotosik.pl/100/f2555b1a2ab07e6f.jpg[/img][/img]
4 miesiac

[ Dodano: 2007-07-12, 15:47 ]
no i dziewczyny czekam na was :ico_oczko: jak juz pisalam chyba czas najwyzszy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-12, 15:50 ]
ja od dzisiaj ciaza donoszona wiec moge rodzic :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość