Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 23:16

julie_377 pisze:a green peace cie nie chcial czasem do morza wrzucic spowrotem?
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Julie Ty to umiesz pocieszyc mozna na Ciebie liczyc :ico_szoking: :ico_olaboga: hhihiihihihihihihi :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:Marta, jaki ty masz już wielki ten brzuchol, nie wiem ja ty dźwigasz tego waszego potomka

Kasia a co mam zrobic? powiedziec Franiowi: " chodz kochanie bo mamusi ciezko wyjdź z brzuszka i truptaj obok? " :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
o matko!!! ale tak na serio to juz mam dosyc tego brzuchola, jest mi ciezko i chce juz mojego " wielkoluda" powitac na tym swiecie :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze:Daniel, jak tu zajrzysz to wiedz, ze one mnie tylko oczernic chca, a ja przeciez jestem najwierniejsza, najlepsza, najladniejsza i najlojalniejsza zona!!!
I dobrze wiesz, ze mi nie trzeba asysty do domu, bo nawet po pijaku "faza-dom" dziala u mnie bez zarzutu
Daniel jak tu zajrzysz to przejrzyj po prostu poprzednie strony TT :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani :) pisze:wszyscy faceci jak widac naiwni jak dzieci

Daniel sorki!!! nie musisz zaglądać na poprzednie strony, powyżej masz co Twoja żona napisała ( :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moja siorka we wtorek przylatuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yupi!!!!! a ja nadal bede 2 w 1! Julie nie strasz mnie ze urodze wczesniej, bo ja na przyszły piatek sie nastawiłam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 lip 2007, 23:17

aha, bardzo prosze napiszcie mi co myslicie o tym nosidełku :ico_sorki:

http://www.allegro.pl/item210968853_now ... olory.html

bo moja Vikula już teraz na maksa interesuje się światem (nawet czasami na spacerze domaga się wyjęcia z wózka i pokazania jej na prostkę co sie wokól dzieje) i trza ją nosic :ico_olaboga: :-D a trochę wazy ta moja ciekawska i chciałabym jakoś odciążyć sobie kręgosłupik...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 23:20

Kasieńko ale Viki boska !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: coraz ładniejsza ta Twoja córunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widac ze lubi byc fotografowana bo na wszystkich super wyszła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasi.k pisze:a co do pijaństwa, to prosze zarezerwowac miejsce równiez dla Kasieńki
masz to jak w banku :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-12, 23:24 ]
Kasik ja mysle ze to nosidełko jest warte kupienia, ma tyle funkcji no i napewno sie przyda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lip 2007, 23:26

martuchafrost, ty zdrajco!!! :ico_oczko: nie sprzedawaj mnie tak mojemu mezowi, bo beda nici z pijanstwa jak sie przestraszy i nie bedzie mnie z domu wypuszczal :-D , ale przynajmniej posmialam sie troche przed snem :ico_sorki: :ico_oczko:
kasi.k, Vikula jak zwykle na kolana mnie powalila (zwlaszcza rozmowa z palcem :-D ). jesli chodzi o to nosidelko, to ja mam chuste z tej firmy i ja nie wiem za cholere jak te modelki to nosza, a moja Łucja za cholere nie moze zrozumiec dlaczego wlasna matka chce ja udusic. nie kumam tej chusty i zawsze Lucke przyduszam w niej.

widze ze trzeba bedzie jakis mocno alkoholowy zlot zorganizowac, bo wszyscy sie na niego pisza. nawet Jacol z taczkami :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 23:38

kASIK super to nosidelko...ja bym kupila ...a vikula jest boska po prosty ....malo pisze,bo maly wisi na cycku :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 lip 2007, 23:39

hey kochane!!!
Ale sie usmialam z Waszych postow,az o malo co nie popuscilam w gatki.. :-D widze,ze humory dopisuja i tak ma byc kurcze!!!!Lucy ale mialas przygode z pralka,dobrze,ze juz sytuacja opanowana!!!A tesciowa sie nie przejmuj dasz rade :-D
Ale Wy naklikalyscie gaduly,ze galy mi z orbit wylaza po czytaniu posciakow.Ale milo,ze czytalo,bo ja tez jakos dzis kiepski humor mialam bez powodu a teraz gicior.Mezulka wyslalam,zeby sobie troche z kumplami poobcowal,bo ze mna i Vinee za niedlugo zniewiescieje..hehe..ugotowal mi kolacje i polazl wiec mam kompa dla siebie. :-D
Musze Wam niestety doniesc,ze kalafior zmarl smiercia tragiczna na ruszcie,dobrze,ze Vinee tego nie widziala,bo by miala uraz do konca zycia,ze starzy jej najlepszego kumpla skonsumowali!!!Ale co tam kupie nastepnego, moze sie da nabrac,ze to ten sam,no chyba,ze ma jego portret pamieciowy i znaki szczegolne :-D
Marcelina witaj u nas z synkiem,ale masz prawdziwego mezczyzne,rzeczywiscie duzy z niego chlopczyk :-) super,ze sie wybieracie do Pl,oj dziadkowie nie beda go chcieli wypuscic spowrotem do Uk.
Julie widze,ze Nathanek tez lubuje sie w kraglych ksztaltach. :-)
Kasiula co do lakieru do paznokietow to pomyslalam sobie dokladnie to samo co Gosia,ze bedzie pasowal Ci pod dywaniki na panelach :ico_haha_01: a w tlenionych kudlach sobie Ciebie jakos nie wyobrazam,chyba bym pekla ze smiechu na ich widok :-D
Martuchafrost niezla masz sasiadke. A jak juz o sasiadkach mowa, to wczoraj rozmawialam z momi rodzicami i Ci tez mieli niezla przygode z sasiadka,taka sobie cicha myszka,a tak popila,ze sie im zesikala na wycieraczke i dzien pozniej przyszla przepraszac,ze nie wie co to sie z nia stalo :ico_puknij: .Az wyzarlo im posadzke,taki miala mocz agentka.Teraz czysci codziennie,zeby sie podlizac.
Martuchafrost fajowskie fotki,ale masz brzucholek,ja mialam podobnych rozmiarow,ze juz 3 miesiace przed terminem babki w Asdzie sie mnie pytaly czy juz na dniach rodze :-D :ico_ciezarowka:
Jasnie Pani bardzo ladnie wygladasz na fotce,Lucja oczywiscie tez!!!Przypomnialas mi butle,mialam ich tez sporo bo az 8 i jak mialam je myc to mnie cos trafialo,dobrze,ze rzadko,bo Bablu mi je myl czesciej.brrrrrrrrr..
Kasi.k ciesze sie,ze zalatwienie paszportu sie udalo i ze mozecie leciec do Pl,i znalezc jakiegos lekarza co Wam pomoze.Trzymamy kciuki i bedziemy tesknic,dobrze,ze bedziesz miala dostep do kompa chociaz!!!
Kurcze juz sie nie moge doczekac fotek Leosia Madziorki :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 23:42

Kasiu, po 1. czy przeczytałas o tej karcie ubezpieczeniowej, dzieki której pobyt w PL będzie tanszy o wydatki na szczepienia i opieke lekarską? :ico_oczko: po 2. ja naprawde często oglądam ten TVN STYLE "mam juz jestem" i tam pediatra kategorycznie sprzeciwiał sie noszeniu dziecka w nosidełkach, to juz lepsza chusta...chociaż po opisach jaśnie Pani, też bym nie brała :-D nosidełko jest dobre na chwilke noszenia w ciągu doby, bo to nie jest naturalna pozycja dla dziecka, szczegolnie tak małego. Kasiunia, Vikusia jest taka piękna, że ja ci moge pomóc w jej noszeniu w PL, a poza tym do października to będziesz miala wypasioną opieke rodzinki na małą to sie nie przedźwigasz :ico_oczko: a po 3...jak juz bedziesz w PL to zawsze dla nas blizej niz UK, moze uda nam sie poszalec z Jaśnie Panią, Gosia, Delfiną i Fitney? nieźle nas sie teraz w PL nazbierało :ico_oczko:
martuchafrost, mi sie tez wydaje, ze nam sie rozsypiesz szybciej :ico_oczko: patrze na ten twoj brzuch i nie moge uwierzyc :ico_szoking: :ico_oczko:
Jasnie Pani :), jak D. to przeczyta to zacznie sie zastanawiać, kto sie pod ciebie podszywa :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 lip 2007, 23:46

Kasi.k przesliczna ta Wasza corcia,boska dziewuszka!!!!Co do nosidelka to ja jestem jak najbardziej za.Mnie sie podoba!!
Hey a co ze mna :ico_nienie: :ico_nerwusek: ,poprosze mnie o dopisanie do listy alkoholowej!!!! :ico_zdrowko: :564:
Dziewczyny a co z Ela?chyba ja nawiedze smsem,bo cos nie widac jej dlugo!!!

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 23:48

Ilonuś, no nareszcie :ico_brawa_01: historia z moczem sąsiadki jest w sam raz na dobranoc :-D na twoim miejscu zaopatrzyłabym sie w kalafiora, wiesz, te pirwsze miłosci sa największe :ico_haha_01: co cie taki humor podły dopadł?
Lucy, no po prostu z ciebie mama-supermenka, karmi i pisze na TT :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-12, 23:50 ]
ilonakk9, juz jestes dopisana, teraz troche potrenuj :ico_zdrowko: a o transport do domu sie nie martw, Marta juz załatwiła :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 lip 2007, 23:51

Kasiula humor mialam do nonono i to kurcze bez powodu,chyba za dobrze mam..hehehe...a moze to wyrzuty sumienia mnie dopadly za tego gada kalafiora :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość