gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 lip 2007, 10:30

hej widze ze niezly humor mialyscie wczoraj.
Tez bym chciala dołączyć do tiktakowych alkocholiczek. Są jeszcze wolne miejsca??? Moje pierwsze picie poporodowe było pol roku po porodzie poszlismy do znajomych i ja z winkiem. Wypiłam pół szampana (znaczy wino musujące) butelke wina oraz na koncu podobno na wódkę sie rzucilam niestety juz zbytnio tego nie kojarze. Pozniej uciekalam Pawłowi a na koniec polozylam sie pod lozkiem i powiedzialam ze tutaj bede spala. I biedak musial mnie rozbierac i klasc na lozku bo ja uparta byłam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Lucy nie chce krakac ale zółtaczka ma to ze dzieci są bardziej ospale i dlatego wydają się grzeczne. Ciągle spiace. Tomek tez taki aniolek byl na początku. Ale w wieku 3 miesiecy wszystko sie odwrocilo i taki diabelek jest do dzisiaj. No ale nie kracze moze Olivierek ma taką nature aniolka.

Julie melon, arbuz kolegow to ma niezly twoj synek.

Ilonka strasznie mi przykro ze wielką milosc Vinee po prostu zjedliscie. Strasznie nie czula jestes czy Vinee uczestniczyla w tym kanibalizmie??? Pozbierala sie???

Marta fajne zdjecia. Pewnie ostatnie 2w1. Taki jakis zwyczaj tutaj.

Kasik zdjecia cudne Viki i mamuski tez oczywiscie. A co do twojego zbrzydniecia ja tez uwazam ze ciąża mi sporo zabrala. Moze nie tyle ciaza co porod. I tu nie chodzi mi o zbedne kilogramy bo je szybko zrzucilam ale o pozostalosc. Nawet cera juz nie ta sama, ogolnie jednak dzieci odbieraja urode.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 lip 2007, 11:24

hejka :-D

slicznie dziekujemy z Vikulką za komplemenciki :ico_sorki: ale nam ego podskoczyło :ico_oczko: :-D

a co do kokietowania to ja nie robię tego :ico_nienie: tylko serio, jakoś po ciązy i porodzie poleciała mi cera :ico_placzek: mam jakies przebarwienia na buziaku i od czasu do czasu jakiś nieproszony syfeczek się trafi :ico_placzek:

i co ja mam teraz począc z tym nosidełkiem :ico_olaboga: moje kwietnióweczki chwalą na całego :ico_olaboga: ... ale jeśli specjaliści piszą, że to niezbyt dobre dla dziecka to moze odpuszcze...

a ślicznie jeszcze dziękuję Kasieńce i Julie za namiary na kartę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz zamówiona i ma przyjśc za 7 dni... od razu poprosiłam o trzy sztuki dla każdego członka mej familii :-D

no i kombinujcie to alkoholizowanie się w PL, bo ja to ostatni raz piłam szklanke piwka z okazji narodzin mej córci gdzies na początku maja :ico_placzek: i od tamtej pory susza :ico_placzek: tak więc kochane, nastawcie się że musimy pepkowe opić :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 lip 2007, 11:45

kasi.k pisze:co ja mam teraz począc z tym nosidełkiem

ja mam nosidelko nie takie z bajerami ale normalne. Dostalam po kolezance. Raz nosilam w tym Tomka a tak to duzo zachodu. Bo jak go chcesz przeniesc z pokoju do pokoju to nie oplaca sie zakladac. Jak chcesz ponosic przed snem to nie zakladasz bo sie obudzi przy wyjmowaniu, jak wychodzisz na miasto to w foteliku bo za ciezko nosic, jak ma kolki to nie wiem bo nie mial Tomek kolek.

Kasia79 nie tlen sie na blond bo tylko zniszczysz grube sliczne wlosy. Zrob sobie delikatny balejaż takie drobne pasemka - refleks. Bedziesz fajnie wygladala.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 lip 2007, 13:09

no hej dziewczyny !!!!! ale zescie od wczoraj poszalały :)
po pierwsze Ilonka to widze ze nie tylko moja sasiadka jest taka agentka :-D
Kasia Ty juz masz taką ogromną oponę ( widziałam na zdjeciach z weselicha) ze mozesz reklamować opony Pirelli :ico_smiechbig: a tak na serio to pokaz mi tą oponę bo widocznie ja nie wiem jak to wygląda i gdzie to masz :ico_szoking:
a ja dopisuje sie do listy opon bo pewnie bede Doda po porodzie :ico_smiechbig:
ale w grudniu jade do Polski wiec mam 5 miechów zeby schudnąć ( mieszkam na wsi, wiec niech bieda patrzy jak bogaci sie bawią nie???? i pieknie wyglądają :ico_oczko: )
wszystkie dziewczyny dopisuje do listy pijących, spotkanie mozemy zorganizowac na wiosne :ico_oczko: gdzies w Polsce, dla takich wariatek warto sie spotkac, a mój Jacol załatwi przyczepę zeby nas porozwozic do domków :ico_oczko: , zresztą po co? jak na klina klin dobry :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 13:22

martuchafrost, i to mi sie podoba, rzeczowo i na temat, spotkanie na wiosnę :ico_brawa_01: ale do tego casu, ja z Jaśnie Panią i Gosią muse troche potrenować :ico_zdrowko:
odnośnie mojej opony, no po prostu wyłazi mi z każdych spodni, nie ma mowy o obcisłej bluce, na sczęście mam zapsa polówke i tylko one ratują moją reputację :-D
Gosia i Lucy uprzejmie zawiadamiam, ze powiększyłyście nasze grono alkoholizujących sie mam :-D Lucy, Tobie sie pryda jakies piwko, bo na trzeźwo to z teściową długo nie wytrzymasz :ico_oczko:
Gosia, z włosami nic nie robie, bo ja tylko sie w kucyka czesze, a od swięta robie koka :-D odrosty by mnie dobijały, a moim lenistwem miałabym je non stop :ico_noniewiem:
Ilonka ja robie pranie tylko w sobote, ale za to później cały dom pięknie przybrany nasymi majtosami i ciuchami, susze wszędzie gdzie sie da :ico_oczko:
Kasia bardzo sie ciese, ze mogłam pomóc! :ico_oczko: a z tym nosidełkiem to sama postanów, ale tak jak pisze Gosia to chyba jedno z przereklamowanych produktów dla dzieci :ico_oczko: ale to tylko moje zdnanie....no, ale ja tak mądra jestem precież :-D

jestem u rodzicow, odbieram lenke i biegne do chałupy, bo koleżanka ma przyjść, a tam burdel niesamowity :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 lip 2007, 13:35

Kasia masz racje !!!!! to ja do wiosny juz bede mogła pić ( jak bede karmić cycem, a jesli nie to juz w Sylwka sobie dam czadu ) :ico_szoking:
jestem ciekawa jak tam nasza swieżo upieczona mamusia Madziorka ???????
juz sie fotek nie moge doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a gdzie reszta kobietek????? Fela, Swbasia, Beata, Marcia, Marcelina ???????

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 14:56

to ja sie tez pisze do tego klubu alkoholowego :ico_haha_01: i od razu zamawiam transport bo ja jak przekrocze pewna dawke to zasypiam gdzie stoje :ico_haha_01:
u nas noc byla koszmarna maly jeczal cala noc teraz odsypia juz dwie godziny spi zdarzylam posprzatac i wstawic obiadek... chyba go na jakis spacerek zabiore jak sie obudzi :ico_noniewiem:
ale 7 zabek juz widac :ico_brawa_01: jeszcze ze dwa dni i bedzie po krzyku .... i nowy pewnie zacznie wychodzic :ico_noniewiem:
kasia moze jak zaczne p[ic to nie zwarijue :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

13 lip 2007, 15:03

Witajcie dziewczyny!! po pierwasze to moj Marcelek dzis skonczyl 4 miesiace wiec 13 to bardzo szczesliwa data :ico_haha_01:
Co do nosidelka to ja sie pokusilam o chuste bo tez czytalam ze nosidelka nie sa zdrowe, wiec kupilam chuste zaplacilam troche i ani razu jej nie uzlam, bo moj Marcel marudzil jak go do niej wkaladam, bo nic nie widzial a tak pozatym to nie mialam gdzie go nosic, na zakupy to wozek a po domu to sie nie oplaca go wkladac. Teraz to juz nie bardzo bo ciezki ze hoho!!
u mnie oponka tez spora i jeszcze 5 kilogramow mi zostalo do wagi z przed ciazy :ico_olaboga:
a na alkocholizowanie sie tez mam wielka ochote, przyjmniecie mnie wiec do swojego grona pijacych??
Martuchafrost pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy zobaczysz w koncu swojego szkraba??!! pamietam jak to u mnie bylo przeterminowana bylam 10 dni, pod koniec z samochodu nie moglam wysiasc, maly wazyl 3,8 kg!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 lip 2007, 15:10

Marcelina pisze:przeterminowana bylam 10 dni, pod koniec z samochodu nie moglam wysiasc, maly wazyl 3,8 kg!!

widze ze jestem tutaj jedną z nielicznych co urodziły dzien przed terminem. Tutaj modne są spoznialskie.

julie_377 pisze:bo ja jak przekrocze pewna dawke to zasypiam gdzie stoje


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Probuje sobie ciebie wyobrazic jak spisz na stojąco
kaasiaa79 pisze:Gosia, z włosami nic nie robie, bo ja tylko sie w kucyka czesze

czyli to byl zart z tym tlenieniem. A ja myslalam ze naprawde blondyne z siebie robisz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 lip 2007, 15:51

Marcelina dopisujemy Cie do pijących TT :ico_brawa_01:
mój mały juz tydzien temu ponoć ważył 3950 :ico_olaboga: wiec przy porodzie sie okaze jaki naprawde klops z niego :ico_olaboga: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla synka :ico_brawa_01:
Julie dopisana do listy tez :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-13, 15:53 ]
Ps. dajcie w końcu spokój Marcysi ze Złotopolskich !!!! jak sie spotkamy na picie to wszystkie sobie pomalujemy pazury na granatowo jak ona :ico_brawa_01:
zapomniałam o Madziorce wiec tez ją dopisujemy czy chce tego czy nie :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość